Сваля ме рускиня

питай я с кой полет откъде смята да лети до България, че руските авиокомпании има забрана да летят в ЕС както и чуждите авиокомпании до Русия :) Кажи и , че може да и направиш онлайн резервация и ти да платиш с карта :)
Ще я питам.
 
Имам отговор от рускинята:

"Здравей, любов моя! Интересно ми е да прочета писмото ти. Казваш, че трябва сама да си купя всички документи и билети, за да дойда при теб? За какво? Защо трябва да правя всичко това сама? Защо да не участваш и ти? Защо не трябва да ми помогнете да летя до вас? Трябва ли да се срещна с теб сам? Осъзнавам, че ако имах парите, щях да платя за това и нямаше да ви моля за помощ. Но аз нямам пари. И няма откъде да ги взема. Вече ви писах за това. Не разбираш ли писмата ми? Тогава откъде ще взема пари, за да дойда при вас? Трябва ли да обера някоя банка? Или да открадна парите? Искам да дойда при теб. Вие искате да дойда при вас. Сега съм вложил всичките си пари, за да дойда при теб. Не разполагах с всички пари, които ми бяха необходими, за да платя за документите. Опитах се сам да намеря парите, за да летя до теб. Не успях да ги намеря. Тогава се обърнах към вас за помощ. Защото ти си човекът, при когото искам да летя. И аз ви моля за помощ, за да летя до вас. А сега казваш, че ще ми дадеш пари, когато дойда при теб? Но за какво ще ми трябват парите, когато дойда при вас? За какво ще ми трябват? За какво ще ми трябват парите, когато дойда при вас? Правя тази среща заради нашата любов. Тази среща само за мен ли е? Не. Ето защо ви моля за помощ. Правя го от доброто на сърцето си и от любов към теб. Вече съм предприел някои стъпки, за да се срещна с теб. Дадох всички последни пари, които имах, за да летя до вас. И не ти писах, че нямам пари да си купя храна. Нито веднъж не ти го казах. Защото най-важното за мен е да се срещнем. Защото бих направил всичко, за да бъда с теб. Ето защо лесно дадох последните си пари, за да летя до теб и да бъда с теб. А сега казваш, че не трябва да ми помагаш с този проблем? Казваш ми да реша този проблем сам? Изненадан съм от това, което казваш. Звучиш така, сякаш не означавам нищо за теб и нямаш нужда от мен. Виждам, че не изпитваш никакви чувства към мен. Не мога да направя друг извод от думите ти."

За Catfishing не си ли чувал?
Рускинята най-накрая да не се окаже от Нигерия или Гана?
Там цели "фабрики" с такива "рускини" има. ... И повечето са под 13-14г.



 
Последно редактирано:
И си мислиш, че няма да гугълне адекватен и очакван от негова страна отговор ли :D . Хората и за по-малко пари на масата са готови на повече. Ако предположим, че професионалист върти чата (кой знае и колко още такива), има удобен отговор за всичко.
ми не е професионалист като гледам по какъв балъшки начин се опитва да му вземе 800 евро... професионалистите не искат пари , те подканват жертвата да инвестира в нещо в което вече той е инвестирал :)
 
За Catfishing не си ли чувал?
Рускинята най-накрая да не се окаже от Нигерия или Гана?
Там цели "фабрики" с такива "рускини" има. ... И повечето са под 13-14г.



Чувал съм.
 
ми не е професионалист като гледам по какъв балъшки начин се опитва да му вземе 800 евро... професионалистите не искат пари , те подканват жертвата да инвестира в нещо в което вече той е инвестирал :)
Това с инвестициите и подканването се изтърка. Въпреки че все още има шаранчета в морето, малко се връзват. Тук професионализмът е високо ниво, защото не се опитва да дриблира с бизнес/бизнес схема/скам, а с лични взаимоотношения. Сайтовете за запознанства и приложенията са доста модерни, когато става въпрос за личен живот. Докато едни са там, за да увеличават бройки, други, подобно на колегата, търсят нещо истинско, което може да положи основа за създаване на семейство. Самият факт, че е създал тази тема показва, че не е обикновен наивник, а има едно наум. Професионалното в случая е, че е стигнал до етап да го разсъждава и анализира, вярвайки, че нещо хубаво и красиво може да се случи от цялата история. И си мисля, че колкото и против да се изказваме за всичко това, той ще си таи надежда. "Тази девойка" вече е бръкнала дълбоко - не в джоба, но в емоциите и чувствата.
 
Сканирах снимките чрез сайт, които открива дали снимките са качени в интернет, но не откри да са качени някъде. Снимките са оригинални и не са крадени.
Боже, Боже, колко мъка има по този свят, Боже...
А сега, нека ти обясня защо след прочетеното и видяното, вече може да се обръщаш към мен с "магьосник"... 😂😂😂
И така - търсил си, казваш? Ето така?

0.jpg


А сега си представи как 13-14-годишно Catfisher-момиченце или още по-лошо - момченце от халето с такива в Нигерия или Гана е направило ето така:

1.jpg

Успех с търсенето.
Вече може да признаеш, че съм магьосник. 😂 😂 😂

Качвам ти и оригинала на снимките - да се тренираш ;)

Както се казва - сорри, пич, но няма да е@еш ;)
Човек се учи докато е жив ;)
 

Прикачени файлове

  • Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    161.8 KB · Преглеждания: 4
  • Screenshot_2-1.jpg
    Screenshot_2-1.jpg
    187.7 KB · Преглеждания: 8
Последно редактирано:
Боже, Боже, колко мъка има по този свят, Боже...
А сега, нека ти обясня защо след прочетеното и видяното, вече може да се обръщаш към мен с "магьосник"... 😂😂😂
И така - търсил си, казваш? Ето така?

Виж файлът 30092


А сега си представи как 13-14-годишно Catfisher-момиченце или още по-лошо - момченце от халето с такива в Нигерия или Гана е направило ето така:

Виж файлът 30093

Успех с търсенето.
Вече може да признаеш, че съм магьосник. 😂 😂 😂
това не е снимка на въпросната рускиня, снимките и не са професионални , а аматьорски снимани , той ми прати и ги видях.
 
Боже, Боже, колко мъка има по този свят, Боже...
А сега, нека ти обясня защо след прочетеното и видяното, вече може да се обръщаш към мен с "магьосник"... 😂😂😂
И така - търсил си, казваш? Ето така?

Виж файлът 30092


А сега си представи как 13-14-годишно Catfisher-момиченце или още по-лошо - момченце от халето с такива в Нигерия или Гана е направило ето така:

Виж файлът 30093

Успех с търсенето.
Вече може да признаеш, че съм магьосник.
По този начин търсих.
 
Това с инвестициите и подканването се изтърка. Въпреки че все още има шаранчета в морето, малко се връзват. Тук професионализмът е високо ниво, защото не се опитва да дриблира с бизнес/бизнес схема/скам, а с лични взаимоотношения. Сайтовете за запознанства и приложенията са доста модерни, когато става въпрос за личен живот. Докато едни са там, за да увеличават бройки, други, подобно на колегата, търсят нещо истинско, което може да положи основа за създаване на семейство. Самият факт, че е създал тази тема показва, че не е обикновен наивник, а има едно наум. Професионалното в случая е, че е стигнал до етап да го разсъждава и анализира, вярвайки, че нещо хубаво и красиво може да се случи от цялата история. И си мисля, че колкото и против да се изказваме за всичко това, той ще си таи надежда. "Тази девойка" вече е бръкнала дълбоко - не в джоба, но в емоциите и чувствата.
докато свят светува ще има балъци които да се връзват на схемата със запознанствата . На мъжете принципно ангела ни е слаб и за 2 -3 дупки даваме каквото ни кажат ... Изобщо не е минала схемата с инвестициите да ти кажа само...
 
искам и аз да се запозная с някоя мадама. Може ли сайт ?
зависи какво запознанство търсиш с каква цел точно?
 
това не е снимка на въпросната рускиня, снимките и не са професионални , а аматьорски снимани , той ми прати и ги видях.
Е, аз давам пример, при това с професионална, та даже и stock - откриваемостта би трябвало да е по-голяма дори. И въпреки това - не я откри. Нищо де, човек се учи докато е жив.
 
Последно редактирано:
докато свят светува ще има балъци които да се връзват на схемата със запознанствата . На мъжете принципно ангела ни е слаб и за 2 -3 дупки даваме каквото ни кажат ... Изобщо не е минала схемата с инвестициите да ти кажа само...
Може и да си прав. Останал съм с впечатлението, че малко по-грамотни на тема фишинг сме станали. Това, разбира се, не пречи всеки ден някой да се зарибява на абсурди.
 
Може и да си прав. Останал съм с впечатлението, че малко по-грамотни на тема фишинг сме станали. Това, разбира се, не пречи всеки ден някой да се зарибява на абсурди.
Аз и в друг пост писах, че много голям процент от потребителите, все още много се чудят защо Гугъл им изкарва най-близката пицария на ъгъла, когато търсят рецепти за пица...
Проблема е много дълбоко и започва от това, че всеки ползва Интернет, а няма квалификация и елементарни познания.
Аналогично е дете на 6г. да кара автомобил.
 
Аз и в друг пост писах, че много голям процент от потребителите, все още много се чудят защо Гугъл им изкарва най-близката пицария на ъгъла, когато търсят рецепти за пица...
Проблема е много дълбоко и започва от това, че всеки ползва Интернет, а няма квалификация и елементарни познания.
Аналогично е дете на 6г. да кара автомобил.
аз знам как да намеря всякакъв вид снимки независимо къде как са били някога публикувани. Направил съм му прочерка на 9876 по снимките които ми прати и не излязоха абсолютно никъде , а аз разбирам от търсене.
 
аз знам как да намеря всякакъв вид снимки независимо къде как са били някога публикувани. Направил съм му прочерка на 9876 по снимките които ми прати и не излязоха абсолютно никъде , а аз разбирам от търсене.
Не знам с какво си ги търсил, но все пак имай предвид, че дори лицевото разпознаване понякога може да не отчита, особено при непрофесионални снимки.
 
аз знам как да намеря всякакъв вид снимки независимо къде как са били някога публикувани. Направил съм му прочерка на 9876 по снимките които ми прати и не излязоха абсолютно никъде , а аз разбирам от търсене.
Това също не гарантира нищо, но до някаква степен успокоява 9876, че предполагаемата мадама не е "вайръл".
 
Не знам с какво си ги търсил, но все пак имай предвид, че дори лицевото разпознаване понякога може да не отчита, особено при непрофесионални снимки.
незнам защо си мислиш , че ти си единствения професионалист тук който разбира от GDRP и търсене на снимки :) Нямам представа кой набор си , но за първи път седнах на компютър с уйндолс на DX486 - 93 година на win 3.11 и от тогава не съм ставал , интернет в България има от 95 година като първия доставчик беше ДигСис , а първия университет с интернет НБУ където следвах. Мога да кажа , че за мен тайни в интернет не съществуват когато не ме мързи да намеря каквото и да било.
 
Това също не гарантира нищо, но до някаква степен успокоява 9876, че предполагаемата мадама не е "вайръл".
Ако приемем, че е "мадама" въобще. Шансовете засега са 49,58% да е жена и 50,42% да не е.
Просто това е процентното съотношение жени-мъже в света, не за друго.
 

Горе