Сваля ме рускиня

Дайте сайт че съм загорял и искам да разпусна !
за загорери които искат до 30 мин да им се усмихне щастието и да минат с едно кафе или питие - gepime.com за загорели като теб които нямат проблем да платят 100 лв за 1 часа adamieva.info
 
Дайте сайт че съм загорял и искам да разпусна !
Мани ги тия сайтове... За какво да се ограничаваш с тях. Давай на международно ниво :D. Сваляш някой вървежен app и си ти.
 
Мани ги тия сайтове... За какво да се ограничаваш с тях. Давай на международно ниво :D. Сваляш някой вървежен app и си ти.
най добре да си направи собствен сайт за запознанства ала гепиме с функция да може да чете ЛС на всички като админ :)
 
незнам защо си мислиш , че ти си единствения професионалист тук който разбира от GDRP и търсене на снимки :) Нямам представа кой набор си , но за първи път седнах на компютър с уйндолс на DX486 - 93 година на win 3.11 и от тогава не съм ставал , интернет в България има от 95 година като първия доставчик беше ДигСис , а първия университет с интернет НБУ където следвах. Мога да кажа , че за мен тайни в интернет не съществуват когато не ме мързи да намеря каквото и да било.
Ами, аз имах компютър в нас още преди да е мислено въобще за "уйндолс" и интернет. Такива имаше само в Пионерските домове. И мишки нямаше. Мамут малко, но може би заради това? Опит се казва.
И не виждам защо те притеснява това.
Всъщност нарочно съм прикачил и оригиналите на снимките, за да може който иска да ги търси.
Костваше ми 10 секунди, за да обработя снимката, и аз зор не съм си давал.
Относно GDPR - ами защото 99% от тези, които уж правят и предлагат такава функционалност не са наясно. Ако те интересува по-конкретно - споменавал съм и в други постове защо именно, а и скоро ще пусна по-обширна тема за това. ;)
 
Последно редактирано:
Мани ги тия сайтове... За какво да се ограничаваш с тях. Давай на международно ниво :D. Сваляш някой вървежен app и си ти.
Само да не е руска видео-чат рулетка, а? 😂 Че гледай какви работи стават... 🤣 🤣 🤣
 
Рускината писа отново:
"
Здравей, Иван!
Проверих в туристическата агенция.
И те ми казаха, че е възможно да се лети до България, но само с прекачване от Турция.
Така че няма проблем с това.
Не разбирам, искаш да си измислиш причина, поради която да не можем да се срещнем?
Можем да се срещнем, казах ти всичко.
И единственият проблем в момента е да намерим парите.
Така че кажи ми, какво наистина искаш?
Надявам се, че ще успеем да разрешим всичките си проблеми.
Обичам те! И искам да се срещнем."
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Авторът пише: Не разбирам, искаш да си измислиш причина, поради която да не можем да се срещнем?
Авторът иска да каже: Не разбирам, искаш да си измислиш причина, поради която да не ми дадеш парите ли?
 
Рускината писа отново:
"
Здравей, Иван!
Проверих в туристическата агенция.
И те ми казаха, че е възможно да се лети до България, но само с прекачване от Турция.
Така че няма проблем с това.
Не разбирам, искаш да си измислиш причина, поради която да не можем да се срещнем?
Можем да се срещнем, казах ти всичко.
И единственият проблем в момента е да намерим парите.
Така че кажи ми, какво наистина искаш?
Надявам се, че ще успеем да разрешим всичките си проблеми.
Обичам те! И искам да се срещнем."
Пусни текста точно както е в оригинал, без никакви корекции. Напиши и на колко години е казала, че е, както и от кой град.
Аха, каза по-рано, че комуникирате чрез имейл.
Виж в детайли на имейла.
Копирай целите детайли/хедър.
Постави тук
И виж какви IP ти показва.
Макар да няма сми, както казваше един приятел.
Факта, че ти казва че нямала интернет, за да използва нещо друго освен имейл, не те ли кара да се зачудиш тези имейли - какви по-точно гълъби ги носят? :)
 
Последно редактирано:
Пусни текста точно както е в оригинал, без никакви корекции. Напиши и на колко години е казала, че е, както и от кой град е и чрез какво точно комуникирате.
Тя е от град Ижевск. Не откривам в имейлите да си е написала годините.
Пишем си по имейл. Тя използва gmail.
Един път си писахме и се видяхме по Skype.

Това е оригиналния текст без корекции:

Здравей, Иван!
Проверих в туристическата агенция.
И те ми казаха, че е възможно да се лети до България, но само с прекачване от Турция.
Така че няма проблем с това.
Не разбирам, искаш да си измислиш причина, поради която да не можем да се срещнем?
Можем да се срещнем, казах ти всичко.
И единственият проблем в момента е да намерим парите.
Така че кажи ми, какво наистина искаш?
Надявам се, че ще успеем да разрешим всичките си проблеми.
Обичам те! И искам да се срещнем.
 
Един път си писахме и се видяхме по Skype.
Пробвай това първо
Ако не-търси тук
Но ... даже и да е от Иже́вск, това нищо не доказва... И в Русия има Catfish-скамъри, както в Нигерия или Гана.
Хората могат да повярват в нещо или защото много искат да е истина или защото много се страхуват, че може би е истина.
 
Последно редактирано:
Пусни текста точно както е в оригинал, без никакви корекции. Напиши и на колко години е казала, че е, както и от кой град.
Аха, каза по-рано, че комуникирате чрез имейл.
Виж в детайли на имейла.
Копирай целите детайли/хедър.
Постави тук
И виж какви IP ти показва.
Макар да няма сми, както казваше един приятел.
Факта, че ти казва че нямала интернет, за да използва нещо друго освен имейл, не те ли кара да се зачудиш тези имейли - какви по-точно гълъби ги носят? :)
всичко това съм го питал още в началото на темата, ама се чудя що не проверяваш преди да пишеш. Мейла и е в gmail и няма как да види ИП то и.
 
Пробвай това първо
Ако не-търси тук
Но ... даже и да е от Иже́вск, това нищо не доказва... И в Русия има Catfish-скамъри, както в Нигерия или Гана.
Хората могат да повярват в нещо или защото много искат да е истина или защото много се страхуват, че може би е истина.
Пробвах в различни сайтове, но не успяx да открия ip адреса и.Това е скайп акаунта и:
live:.cid.860ffd339bf51fb0
 
Дързост и красота епизод 9001... Не съм прочел всичко по темата но защо не отидеш ти към Русията? Или просто така и напиши да видим какво може да ти напише като отговор? Или както ти бяха написали предложи й ти да и купиш билета и виж дали ще почне да увърта. Както съфорумниците са написали има много начини да разбереш дали те лъже или просто цели да ти вземе парите така че... Възможно е момичето да е реална но да си има схеми за пране на пари ;д А и как пак да няма инстаграм/ВК/фейсбук все някаква социална мрежа тотално си клони към фейк.. От колко време сте си писали чак още не сте виждали на живо и вече се обичате...
 
Дързост и красота епизод 9001... Не съм прочел всичко по темата но защо не отидеш ти към Русията? Или просто така и напиши да видим какво може да ти напише като отговор? Или както ти бяха написали предложи й ти да и купиш билета и виж дали ще почне да увърта. Както съфорумниците са написали има много начини да разбереш дали те лъже или просто цели да ти вземе парите така че... Възможно е момичето да е реална но да си има схеми за пране на пари ;д А и как пак да няма инстаграм/ВК/фейсбук все някаква социална мрежа тотално си клони към фейк.. От колко време сте си писали чак още не сте виждали на живо и вече се обичате...
Момичето е реална - когато я видях по Skype за 5 минути изглеждаше, като на снимките. Предложих и да и купя аз самолетния билет да видим какво ще отговори. От юни месец си пишем.
Може да замина за Русия, да я видя, докато още е лято, че зимата ще замръзна там.
 
Последно редактирано:
Скорошно запознанство (с рускиня, евентуално), много та обичам, прати пари.
Точка.

Вие къде се запознахте, между другото, щото бая четох и много добре се забавлявах как се развихриха хумористично колегите, но забравих откъде е тръгнало всичко. Не е в някаква специална платформа за кросдресъри? И не е споменавала изрично, че харесва кросдресър мъже? Ако не е, най-големият издайник за мен е, че си й се показал облечен с нещо розово по скайпа и тя не е казала нищо. Дори визуално не е реагирала? Ако е така, би било учебникарска (не)реакция на измамник.

Представям си ги как си говорят с колежките в почивките: "Тоя изскача с някво... розово боди, човееек... щях да зацвиля като кон от смях, не знам как се удържах. Скоро такъв извратеняк не бях изклащала."

Говорим не от моя, а от гледната точка, че колко жени всъщност харесват или нямат проблем с това? Доста малко, така че не си представям да няма реакция.

То не че не е ясно и без това..

Ма кой знай де, кой знай.
 
Пробвах в различни сайтове, но не успяx да открия ip адреса и.Това е скайп акаунта и:
live:.cid.860ffd339bf51fb0
В наши дни ще трябва да я накараш да кликне върху връзка, която регистрира IP адресите (Grabify например). Или и направи някоя HTML страница-изненада /цветенца например/ и вгради код за проследяване на IP и ѝ прати линк. Дори тогава ще трябва да се увериш, че тя е единствената, която ще кликва върху тази връзка, и също така да използваш софтуер на трета страна, за да филтрираш IP адресите на ботове от търсачките.
Но както казах и преди, и в Русия има Catfish-скамъри, както в Нигерия или Гана.
Хората могат да повярват в нещо или защото много искат да е истина или защото много се страхуват, че може би е истина.
Може да замина за Русия, да я видя, докато още е лято, че зимата ще замръзна там.
Баце, имаше един филм за едни "екскурзианти" в Словакия и едни търговци на органи, пак от там.
Hostel е заглавието. И в този филм не забелязах да ползват много интернет, но... прочети малко от рецензията:
"Те са примамени от разказа за "нирваната на американските туристи" - особен хотел в един словашки град, за който знаят само, че е пълен с колкото отчаяни, толкова и привлекателни момичета от Източна Европа.
Малко след пристигането си двамата приятели лесно се впускат във връзка с две екзотични красавици - Наталия и Светлана.
Дори твърде лесно...
Замаяни от приятните си преживявания двамата американци скоро се оказват затънали във все по-зловеща ситуация, която ще им покаже - ако оцелеят - колко дълбока и мрачна е човешката природа..."
А ако не това - ти имаш ли въобще представа каква подготовка трябва да имаш, за да отидеш в Русия?
Колко "самогон" /"руски мууншайн"/ трябва да си изпил и да можеш да пиеш, за да се впишеш там? ;)😁
 
Последно редактирано:
В наши дни ще трябва да я накараш да кликне върху връзка, която регистрира IP адресите (Grabify например). Или и направи някоя HTML страница-изненада /цветенца например/ и вгради код за проследяване на IP и ѝ прати линк. Дори тогава ще трябва да се увериш, че тя е единствената, която ще кликва върху тази връзка, и също така да използваш софтуер на трета страна, за да филтрираш IP адресите на ботове от търсачките.
Но както казах и преди, и в Русия има Catfish-скамъри, както в Нигерия или Гана.
Хората могат да повярват в нещо или защото много искат да е истина или защото много се страхуват, че може би е истина.
И вчера ти казах върни се в началото на темата и я прочети цялата. Всичко това което описваш съм го написал и дори му предложих помощ да му направя такава страница с тракер. Не четеш обаче....
 

Горе