Сваля ме рускиня

Едно време проверявах IP адреса на кореспондента си в момента на разговора в Skype на активната сесия само с използването на 1 ред код в CMD и без знанието на отсрещния. Предполгам, че това все още може би работи. Пробвай с netstat -an или netstat -nb като следиш за активните връзки в скайп, те са под определен стандартен порт за него, който обаче можеше да се сменя с твой по избор, в случаите когато това ви прави конфликт с инсталиран сървър на същата машина.

Има и разни онлайн тулове, които уж може да го намерят по името само, но го тествах и дава грешни резултати - не може да му се вярва.
В Русия нямат ли си собствена подобна на Facebook социална мрежа с името VK? Не е възможно жена, търсеща увлечение да няма регистрация в подобна или друга мрежа за запознанства на местно ниво. Така може да придобиеш още някаква представа за хоби, интереси, други снимки и евентуално да рискуваш с чувствата й и да и предложиш нова виртуална любов, за да разбереш до колко държи на теб и дали ще те разкрие или скрие.

Но лично мое мнение е, че колкото повече дълбаеш тук, закопаваш връзката ви и рискуваш просто загуба на време, аналогично пари - които вместо да спечелиш от нещо, занимавайки се с бизнес, просто може да дадеш, за да се видите. И в двата случая губиш пари, но времето прекарано с нея, ако е истинско - ще си заслужава! Виж в директна връзка по скайп дали ще сработи метода за IP и ако е наистина руско, ще си една идея по-сигурен в нея, защото едва ли ползва VPN.
 
Какво го карате да проверява с този или онзи туул, връзки, кодове, глупости, като е не 100, а 1000% ясно, че цялата работа е да вземат някой лев от такива като него.
 
Скорошно запознанство (с рускиня, евентуално), много та обичам, прати пари.
Точка.

Вие къде се запознахте, между другото, щото бая четох и много добре се забавлявах как се развихриха хумористично колегите, но забравих откъде е тръгнало всичко. Не е в някаква специална платформа за кросдресъри? И не е споменавала изрично, че харесва кросдресър мъже? Ако не е, най-големият издайник за мен е, че си й се показал облечен с нещо розово по скайпа и тя не е казала нищо. Дори визуално не е реагирала? Ако е така, би било учебникарска (не)реакция на измамник.

Представям си ги как си говорят с колежките в почивките: "Тоя изскача с някво... розово боди, човееек... щях да зацвиля като кон от смях, не знам как се удържах. Скоро такъв извратеняк не бях изклащала."

Говорим не от моя, а от гледната точка, че колко жени всъщност харесват или нямат проблем с това? Доста малко, така че не си представям да няма реакция.

То не че не е ясно и без това..

Ма кой знай де, кой знай.
Не съм бил с розово боди по време на Skype разговора.
Бях със син потник с тънки презрамки.
Бодита не нося през лятото.
Кросдресинг фетиша е един от най-разпространените в света и важното е за един мъж да се чувства уверен, като казва или демонстрира фетиша си.

Розовия цвят е хубав и имам розови дрехи. Последно си купих едни розови мъжки панталони.

Почнах да говоря на момичето на английски а тя се оказа, че може да говори само на руски. По едно време беше казала мой тигър и това го разбрах. Беше усмихната през цялото време.
 
Едно време проверявах IP адреса на кореспондента си в момента на разговора в Skype на активната сесия само с използването на 1 ред код в CMD и без знанието на отсрещния. Предполгам, че това все още може би работи. Пробвай с netstat -an или netstat -nb като следиш за активните връзки в скайп, те са под определен стандартен порт за него, който обаче можеше да се сменя с твой по избор, в случаите когато това ви прави конфликт с инсталиран сървър на същата машина.

Има и разни онлайн тулове, които уж може да го намерят по името само, но го тествах и дава грешни резултати - не може да му се вярва.
В Русия нямат ли си собствена подобна на Facebook социална мрежа с името VK? Не е възможно жена, търсеща увлечение да няма регистрация в подобна или друга мрежа за запознанства на местно ниво. Така може да придобиеш още някаква представа за хоби, интереси, други снимки и евентуално да рискуваш с чувствата й и да и предложиш нова виртуална любов, за да разбереш до колко държи на теб и дали ще те разкрие или скрие.

Но лично мое мнение е, че колкото повече дълбаеш тук, закопаваш връзката ви и рискуваш просто загуба на време, аналогично пари - които вместо да спечелиш от нещо, занимавайки се с бизнес, просто може да дадеш, за да се видите. И в двата случая губиш пари, но времето прекарано с нея, ако е истинско - ще си заслужава! Виж в директна връзка по скайп дали ще сработи метода за IP и ако е наистина руско, ще си една идея по-сигурен в нея, защото едва ли ползва VPN.
нестат х не работи вече на скайп защото преди системата беше p2p сега минава през централен сървър на Майкрософт. Освен това дори да ползваш нетстат х за нещо друго няма подръжка от windows7 насам , дефакто почти всички ползваме уйндолс 8.1 до уйндолс 11 вече , а нетстат х не работи на тези системи.
 
Последно редактирано:
Едно време проверявах IP адреса на кореспондента си в момента на разговора в Skype на активната сесия само с използването на 1 ред код в CMD и без знанието на отсрещния. Предполгам, че това все още може би работи. Пробвай с netstat -an или netstat -nb като следиш за активните връзки в скайп, те са под определен стандартен порт за него, който обаче можеше да се сменя с твой по избор, в случаите когато това ви прави конфликт с инсталиран сървър на същата машина.

Има и разни онлайн тулове, които уж може да го намерят по името само, но го тествах и дава грешни резултати - не може да му се вярва.
В Русия нямат ли си собствена подобна на Facebook социална мрежа с името VK? Не е възможно жена, търсеща увлечение да няма регистрация в подобна или друга мрежа за запознанства на местно ниво. Така може да придобиеш още някаква представа за хоби, интереси, други снимки и евентуално да рискуваш с чувствата й и да и предложиш нова виртуална любов, за да разбереш до колко държи на теб и дали ще те разкрие или скрие.

Но лично мое мнение е, че колкото повече дълбаеш тук, закопаваш връзката ви и рискуваш просто загуба на време, аналогично пари - които вместо да спечелиш от нещо, занимавайки се с бизнес, просто може да дадеш, за да се видите. И в двата случая губиш пари, но времето прекарано с нея, ако е истинско - ще си заслужава! Виж в директна връзка по скайп дали ще сработи метода за IP и ако е наистина руско, ще си една идея по-сигурен в нея, защото едва ли ползва VPN.
Тя не е влизала от няколко дни в скайп.
Да, в Русия имат VK.
 
Не съм бил с розово боди по време на Skype разговора.
Бях със син потник с тънки презрамки.
Бодита не нося през лятото.
Кросдресинг фетиша е един от най-разпространените в света и важното е за един мъж да се чувства уверен, като казва или демонстрира фетиша си.

Розовия цвят е хубав и имам розови дрехи. Последно си купих едни розови мъжки панталони.

Почнах да говоря на момичето на английски а тя се оказа, че може да говори само на руски. По едно време беше казала мой тигър и това го разбрах. Беше усмихната през цялото време.
много ме кефи как като стане дума за фетиша ти и обръщаш темата веднага да обясняваш в детайли с какво си бил облечен :)
 
Тоест е била в Скайп и си я видял ?
Тогава може да е рускиня, но да е измамница.
Както ти казаха плати и билета.
 
Тоест е била в Скайп и си я видял ?
Тогава може да е рускиня, но да е измамница.
Както ти казаха плати и билета.
Да видях я по скайпа.

Предложих да и купя аз самолетния билет и тя днес оговори:
"Здравейте! Освен билетите ще ми трябват и други документи, за да дойда при вас.
Кажи ми, че не искаш да изпратиш пари някъде?
Тогава как искаш да ми помогнеш? Ако имаш друг вариант, нека да го обмислим.
Искам само ти и аз да бъдем заедно.
Мислил съм за всички различни начини, по които бихме могли да се срещнем. И единственото, което можем да направим, е да осигурим документите чрез туристически агент.
И аз трябва да платя за това, но без твоята помощ не мога да платя за цялото нещо.
Така че не знам какво да правя.
Защо не искаш да изпратиш парите на леля ми?
Моля, обяснете ми го."

Идеята е парите, да се превеждат на леля и.
За момента не съм и превел нищо.

След това и отговорих следното:

Здравей Надежда,

По-лесно и по-добре за нас двамата, ще е аз да платя всички разходи по интернет с карта отколкото, да превеждам пари на леля ти.
Не желая да превеждам пари на леля ти, понеже всеки разход може да се плати с карта по интернет.

Поздрави,
Иван
 
пич слагай памперса и мисли следваща олигофренска тема
 
Рускинята отново писа:

"Здравейте! Радвам се, че сте готови да платите за документите ми.
Но как искате да го направите?
Не можете просто да платите на туристическата агенция онлайн.
Защото преводите до Русия не са налични.
А освен това договорът с туристическата агенция се сключва от мен и върху него ще стоят моето име и подпис.
Защо просто не изпратите парите на мен и аз сама ще ги платя на туристическата агенция.
Ако имате някакви съмнения, тогава аз мога да сключа договор с туристическата агенция.
Платете част от сумата, с която разполагам, и след това ще имаме 10 дни да платим останалата част от парите.
През това време документите ми ще бъдат готови и ще можем да се срещнем.
Ще ви изпратя копие от договора, за да нямате никакви съмнения.
Ако това ви помогне да ми се доверите, тогава можем да го направим.
Кажи ми какво мислиш за това? Надявам се на вашата подкрепа, но има само един начин да се справим с този проблем.
Обичам те!"
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Поредното, защо да не е и последно, съобщение, което трябва да те откаже от всякакви действия. Тази силно раздута илюзия скоро ще се пръсне, защото балонът е прекалено голям. Всъщност, кое от двете си избираш? 1) Толкова съм наивен и продължавам безусловно да вярвам на нейните думи, 2) Поствам си ъпдейти в темата, за да има лаф, пък какво мислят другите, все тая.

"Човек, както сам се навие да хвърли пари на вятъра, никой друг не мое го навие да хвърли пари на вятъра!" Божинката, 2023
 
Поредното, защо да не е и последно, съобщение, което трябва да те откаже от всякакви действия. Тази силно раздута илюзия скоро ще се пръсне, защото балонът е прекалено голям. Всъщност, кое от двете си избираш? 1) Толкова съм наивен и продължавам безусловно да вярвам на нейните думи, 2) Поствам си ъпдейти в темата, за да има лаф, пък какво мислят другите, все тая.

"Човек, както сам се навие да хвърли пари на вятъра, никой друг не мое го навие да хвърли пари на вятъра!" Божинката, 2023
баси драмата за едни 800 евро... :)
 
Прати й ги, бре! Веднъж се живее 😁
Как да й ги прати, като това е изкуственият интелект Гергана, който се самообучава експериментирайки с лешперите тук :D
 
1) Толкова съм наивен и продължавам безусловно да вярвам на нейните думи, 2) Поствам си ъпдейти в темата, за да има лаф, пък какво мислят другите, все тая.

3) Блинки го е зел на заплата да дига енгейджмънта на сайта.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Не знам какво точно да кажа. След Нок всичко е съмнително. Ако не беше Нок - @contra че някои не го знаят, бих казал GO AHEAD.
Щото чак пък такива схеми, ддз.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
3) Блинки го е зел на заплата да дига енгейджмънта на сайта.
Не съм доволен от свършеното до момента :D Няма никаква диверсификация. Само копаене в една тема. Силно се надявам историята да е истина и мненията на колегите да са повлияли положително на неговото, защото е влюбен и като нищо може да свърши някоя глупост. Все пак, на всички ни се е случвало това, предполагам.
 
Не съм доволен от свършеното до момента :D Няма никаква диверсификация. Само копаене в една тема. Силно се надявам историята да е истина и мненията на колегите да са повлияли положително на неговото, защото е влюбен и като нищо може да свърши някоя глупост. Все пак, на всички ни се е случвало това, предполагам.
мен ми е чудно докато води кореспонденцията с рускинята колко злобарки е ударил :)
 

Горе