Сваля ме рускиня

До тук в съдби на кръстопът:

Иван беше обикновен мъж, живеещ в България. Сърцето му, обаче, беше обвито в мистерия и тайни. Един ден, докато сърфираше в интернет, попадна на профила на Надежда, живееща в далечния Ижевск, Русия. Тяхната връзка започна с няколко необвързващи имейли, но бързо се превърна в нещо повече.

Скоро те се видяха по Skype, и макар че преградите на езика и разстоянията бяха големи, любовта им намираше начин да прорасте. Иван беше откровен за своите интереси, като сподели с Надежда своята страст към кросдресинга и любовта си към розовия цвят. Тя се отнесе с разбирателство и грижовност.

Обаче връзката им се изправи пред трудно предизвикателство. Надежда искаше да се срещнат на живо, но разстоянието и финансовите пречки бяха в пътя им. Според Надежда, парите бяха единственият начин да осъществят тази среща.

Скептичният Иван се опитваше да намери алтернативен път. Предложи да плати за билетите и документите онлайн, за да гарантира, че няма измами. Но Надежда настояваше за превод на пари чрез леля си.

След много обсъждания, Надежда предложи да изпрати копие от договора с туристическата агенция, за да облекчи съмненията на Иван. Той се съгласи, усещайки, че този акт на доверие би могъл да залегне основите на тяхното бъдещо заедно съществуване.

Времето протичаше, и с всеки изминал ден, натискът на очакванията се усещаше все по-силно. Връзката им беше на кръстопът, където сърцето и разумът водеха битка.

Този период от тяхния живот щеше да остане завинаги впечатлен в спомените им, като символ на любовта, която търсеше път в света, пречупена през стъклото на компютърния екран и километрите на физическото разстояние. Остана само въпросът дали ще успеят да преодолеят тези пречки и да се съединят, или ще останат вечно разделени от безбройните препятствия на съдбата.

**************************

Съмненията на Иван се засилваха с всеки изминал ден. Все пак, той реши да направи последен опит да се довери на Надежда. След като получи копие от договора с туристическата агенция, той прати част от парите. Сърцето му пулсираше в гърдите, докато потвърждаваше транзакцията, и някак си усещаше, че прави правилния избор.

След като изпрати парите, Иван получи обещание от Надежда, че веднага ще започне процедурите за пътуване. Той се чувства освободен, като че избра пътя на любовта, въпреки рисковете и страховете си.

Следващите дни обаче бяха мъчителни. Надежда стана все по-недостъпна и скоро напълно прекъсна връзката си с Иван. Той беше разтревожен, обхванат от ужасното осъзнание, че може би е станал жертва на измама.

Дни се превърнаха в седмици, и надеждата в сърцето на Иван замря. Той беше загубил не само пари, но и част от душата си. Все пак, някакъв вътрешен глас му казваше да не спира да вярва.

Един ден, когато вече беше се отказал от всякаква надежда, телефонът му звънна. Беше Надежда. Слезла от самолета в София, тя беше тук, готова да се срещне с него. След тежки бюрократични пречки и непредвидени обрати, тя най-накрая успяла да направи пътуването.

Следвашите моменти бяха като сън. Иван и Надежда се прегърнаха на летището, съединени не само от любовта, но и от общото преживяване на страха, съмненията и надеждата.

Те прекараха следващите седмици заедно, изследвайки красотите на България и изграждайки връзката си. Любовта им беше изпитана, но сега беше по-силна от всякога. Измамите и лъжите бяха заменени от истинска, необуздана страст.

С времето, Иван и Надежда решиха да останат заедно, като избраха любовта и доверието над всичко друго. Техният романтичен край беше доказателство, че дори в света на цифровите връзки и скептични сърца, истинската любов може да намери пътя си.
 
До тук в съдби на кръстопът:

Иван беше обикновен мъж, живеещ в България. Сърцето му, обаче, беше обвито в мистерия и тайни. Един ден, докато сърфираше в интернет, попадна на профила на Надежда, живееща в далечния Ижевск, Русия. Тяхната връзка започна с няколко необвързващи имейли, но бързо се превърна в нещо повече.

Скоро те се видяха по Skype, и макар че преградите на езика и разстоянията бяха големи, любовта им намираше начин да прорасте. Иван беше откровен за своите интереси, като сподели с Надежда своята страст към кросдресинга и любовта си към розовия цвят. Тя се отнесе с разбирателство и грижовност.

Обаче връзката им се изправи пред трудно предизвикателство. Надежда искаше да се срещнат на живо, но разстоянието и финансовите пречки бяха в пътя им. Според Надежда, парите бяха единственият начин да осъществят тази среща.

Скептичният Иван се опитваше да намери алтернативен път. Предложи да плати за билетите и документите онлайн, за да гарантира, че няма измами. Но Надежда настояваше за превод на пари чрез леля си.

След много обсъждания, Надежда предложи да изпрати копие от договора с туристическата агенция, за да облекчи съмненията на Иван. Той се съгласи, усещайки, че този акт на доверие би могъл да залегне основите на тяхното бъдещо заедно съществуване.

Времето протичаше, и с всеки изминал ден, натискът на очакванията се усещаше все по-силно. Връзката им беше на кръстопът, където сърцето и разумът водеха битка.

Този период от тяхния живот щеше да остане завинаги впечатлен в спомените им, като символ на любовта, която търсеше път в света, пречупена през стъклото на компютърния екран и километрите на физическото разстояние. Остана само въпросът дали ще успеят да преодолеят тези пречки и да се съединят, или ще останат вечно разделени от безбройните препятствия на съдбата.

**************************

Съмненията на Иван се засилваха с всеки изминал ден. Все пак, той реши да направи последен опит да се довери на Надежда. След като получи копие от договора с туристическата агенция, той прати част от парите. Сърцето му пулсираше в гърдите, докато потвърждаваше транзакцията, и някак си усещаше, че прави правилния избор.

След като изпрати парите, Иван получи обещание от Надежда, че веднага ще започне процедурите за пътуване. Той се чувства освободен, като че избра пътя на любовта, въпреки рисковете и страховете си.

Следващите дни обаче бяха мъчителни. Надежда стана все по-недостъпна и скоро напълно прекъсна връзката си с Иван. Той беше разтревожен, обхванат от ужасното осъзнание, че може би е станал жертва на измама.

Дни се превърнаха в седмици, и надеждата в сърцето на Иван замря. Той беше загубил не само пари, но и част от душата си. Все пак, някакъв вътрешен глас му казваше да не спира да вярва.

Един ден, когато вече беше се отказал от всякаква надежда, телефонът му звънна. Беше Надежда. Слезла от самолета в София, тя беше тук, готова да се срещне с него. След тежки бюрократични пречки и непредвидени обрати, тя най-накрая успяла да направи пътуването.

Следвашите моменти бяха като сън. Иван и Надежда се прегърнаха на летището, съединени не само от любовта, но и от общото преживяване на страха, съмненията и надеждата.

Те прекараха следващите седмици заедно, изследвайки красотите на България и изграждайки връзката си. Любовта им беше изпитана, но сега беше по-силна от всякога. Измамите и лъжите бяха заменени от истинска, необуздана страст.

С времето, Иван и Надежда решиха да останат заедно, като избраха любовта и доверието над всичко друго. Техният романтичен край беше доказателство, че дори в света на цифровите връзки и скептични сърца, истинската любов може да намери пътя си.
да ти каза само , че си си сбъркал професията... писател е трябвало да станеш :)
 
Поредното, защо да не е и последно, съобщение, което трябва да те откаже от всякакви действия. Тази силно раздута илюзия скоро ще се пръсне, защото балонът е прекалено голям. Всъщност, кое от двете си избираш? 1) Толкова съм наивен и продължавам безусловно да вярвам на нейните думи, 2) Поствам си ъпдейти в темата, за да има лаф, пък какво мислят другите, все тая.

"Човек, както сам се навие да хвърли пари на вятъра, никой друг не мое го навие да хвърли пари на вятъра!" Божинката, 2023
Избирам 2) Поствам си ъпдейти в темата, за да има лаф, пък какво мислят другите, все тая.
 
Не съм доволен от свършеното до момента :D Няма никаква диверсификация. Само копаене в една тема. Силно се надявам историята да е истина и мненията на колегите да са повлияли положително на неговото, защото е влюбен и като нищо може да свърши някоя глупост. Все пак, на всички ни се е случвало това, предполагам.
Късам с рускинята.
Ще и напиша, че съм срещнал друго момиче от моят град и че между нас няма да се получи.
 
До тук в съдби на кръстопът:

Иван беше обикновен мъж, живеещ в България. Сърцето му, обаче, беше обвито в мистерия и тайни. Един ден, докато сърфираше в интернет, попадна на профила на Надежда, живееща в далечния Ижевск, Русия. Тяхната връзка започна с няколко необвързващи имейли, но бързо се превърна в нещо повече.

Скоро те се видяха по Skype, и макар че преградите на езика и разстоянията бяха големи, любовта им намираше начин да прорасте. Иван беше откровен за своите интереси, като сподели с Надежда своята страст към кросдресинга и любовта си към розовия цвят. Тя се отнесе с разбирателство и грижовност.

Обаче връзката им се изправи пред трудно предизвикателство. Надежда искаше да се срещнат на живо, но разстоянието и финансовите пречки бяха в пътя им. Според Надежда, парите бяха единственият начин да осъществят тази среща.

Скептичният Иван се опитваше да намери алтернативен път. Предложи да плати за билетите и документите онлайн, за да гарантира, че няма измами. Но Надежда настояваше за превод на пари чрез леля си.

След много обсъждания, Надежда предложи да изпрати копие от договора с туристическата агенция, за да облекчи съмненията на Иван. Той се съгласи, усещайки, че този акт на доверие би могъл да залегне основите на тяхното бъдещо заедно съществуване.

Времето протичаше, и с всеки изминал ден, натискът на очакванията се усещаше все по-силно. Връзката им беше на кръстопът, където сърцето и разумът водеха битка.

Този период от тяхния живот щеше да остане завинаги впечатлен в спомените им, като символ на любовта, която търсеше път в света, пречупена през стъклото на компютърния екран и километрите на физическото разстояние. Остана само въпросът дали ще успеят да преодолеят тези пречки и да се съединят, или ще останат вечно разделени от безбройните препятствия на съдбата.

**************************

Съмненията на Иван се засилваха с всеки изминал ден. Все пак, той реши да направи последен опит да се довери на Надежда. След като получи копие от договора с туристическата агенция, той прати част от парите. Сърцето му пулсираше в гърдите, докато потвърждаваше транзакцията, и някак си усещаше, че прави правилния избор.

След като изпрати парите, Иван получи обещание от Надежда, че веднага ще започне процедурите за пътуване. Той се чувства освободен, като че избра пътя на любовта, въпреки рисковете и страховете си.

Следващите дни обаче бяха мъчителни. Надежда стана все по-недостъпна и скоро напълно прекъсна връзката си с Иван. Той беше разтревожен, обхванат от ужасното осъзнание, че може би е станал жертва на измама.

Дни се превърнаха в седмици, и надеждата в сърцето на Иван замря. Той беше загубил не само пари, но и част от душата си. Все пак, някакъв вътрешен глас му казваше да не спира да вярва.

Един ден, когато вече беше се отказал от всякаква надежда, телефонът му звънна. Беше Надежда. Слезла от самолета в София, тя беше тук, готова да се срещне с него. След тежки бюрократични пречки и непредвидени обрати, тя най-накрая успяла да направи пътуването.

Следвашите моменти бяха като сън. Иван и Надежда се прегърнаха на летището, съединени не само от любовта, но и от общото преживяване на страха, съмненията и надеждата.

Те прекараха следващите седмици заедно, изследвайки красотите на България и изграждайки връзката си. Любовта им беше изпитана, но сега беше по-силна от всякога. Измамите и лъжите бяха заменени от истинска, необуздана страст.

С времето, Иван и Надежда решиха да останат заедно, като избраха любовта и доверието над всичко друго. Техният романтичен край беше доказателство, че дори в света на цифровите връзки и скептични сърца, истинската любов може да намери пътя си.
Интересна история. Вече изпратих имейла с който късам с Надежда.

Здравей Надежда,

Между нас няма, да се получи.
От 3 седмици се срещам с едно момиче от моят град.
Не искам да те карам, да идваш напразно в България, понеже не искам да изневерявам на другото момиче.
Аз живея спрямо библията а там е написано, да не се изневерява. Така, че немога да изневеря на другото момиче.

Желая ти всичко най-добро.

Поздрави,
Иван
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Интересна история. Вече изпратих имейла с който късам с Надежда.

Здравей Надежда,

Между нас няма, да се получи.
От 3 седмици се срещам с едно момиче от моят град.
Не искам да те карам, да идваш напразно в България, понеже не искам да изневерявам на другото момиче.
Аз живея спрямо библията а там е написано, да не се изневерява. Така, че немога да изневеря на другото момиче.

Желая ти всичко най-добро.

Поздрави,
Иван
сега е момента да и напишеш , да ти прати на теб пари да заминеш за русия ако те обича :)
 
Интересна история. Вече изпратих имейла с който късам с Надежда.

Здравей Надежда,

Между нас няма, да се получи.
От 3 седмици се срещам с едно момиче от моят град.
Не искам да те карам, да идваш напразно в България, понеже не искам да изневерявам на другото момиче.
Аз живея спрямо библията а там е написано, да не се изневерява. Така, че немога да изневеря на другото момиче.

Желая ти всичко най-добро.

Поздрави,
Иван
Ето така правите бизнес, по същия начин...
 
Интересна история. Вече изпратих имейла с който късам с Надежда.

Здравей Надежда,

Между нас няма, да се получи.
От 3 седмици се срещам с едно момиче от моят град.
Не искам да те карам, да идваш напразно в България, понеже не искам да изневерявам на другото момиче.
Аз живея спрямо библията а там е написано, да не се изневерява. Така, че немога да изневеря на другото момиче.

Желая ти всичко най-добро.

Поздрави,
Иван
И сега. Дами и господа. Неочакваният, преломен момент. В продължение...

Здравейте, Иван,

Но аз ви обичам. Нима ще пожертвате нашата любов. Защо ми извъртяхте този номер. Имах надежда, че ще ви видя и нашата любов ще просъществува. Нямам очи за друг. С леля ми ще намерим парите и ще дойда в България. Стига да искаш да сме заедно.

Обичам те!

Ако получиш такова съобщение, подготвяй сватбата. И, разбира се, запази една маса само за съфорумниците, които бяха до теб през тези трудни моменти и изживяваха всичко с теб 🍻.
 
Запознах се от един български сайт бза запознанства с рускиня. Тя ми поиска имейл и комуникацията продължи по имейл. Поисках и Viber или WhatsApp, но се оказа, че не ги ползва тези приложения понеже няма интернет на телефона си и няма домашен компютър. Използва интернет и компютър само на работата си. Всеки ден си пишем. От както се запознхме мина седмица. Тя ми пише на български - явно използва гугъл преводач. Беше написала, че знае английски, но досега не ми е писала на английски. Във всеки имеил ми праща нейни снимки оснен текст.Много е романтична. Сканирах снимките чрез сайт, които открива дали снимките са качени в интернет, но не откри да са качени някъде. Снимките са оригинални и не са крадени. Рускинята е много красива. Беше написала, че знае английски но досега не ми е писала на английски. Тя е скромно и красиво момиче. Възможно ли е това момиче, да ме иска да ме измами, като ми поиска пари за да ме посети в България и да не дойде?
Какъв е шанса това момиче, да е искрено в чувствата си към мен?

Запознах се от един български сайт бза запознанства с рускиня. Тя ми поиска имейл и комуникацията продължи по имейл. Поисках и Viber или WhatsApp, но се оказа, че не ги ползва тези приложения понеже няма интернет на телефона си и няма домашен компютър. Използва интернет и компютър само на работата си. Всеки ден си пишем. От както се запознхме мина седмица. Тя ми пише на български - явно използва гугъл преводач. Беше написала, че знае английски, но досега не ми е писала на английски. Във всеки имеил ми праща нейни снимки оснен текст.Много е романтична. Сканирах снимките чрез сайт, които открива дали снимките са качени в интернет, но не откри да са качени някъде. Снимките са оригинални и не са крадени. Рускинята е много красива. Беше написала, че знае английски но досега не ми е писала на английски. Тя е скромно и красиво момиче. Възможно ли е това момиче, да ме иска да ме измами, като ми поиска пари за да ме посети в България и да не дойде?
Какъв е шанса това момиче, да е искрено в чувствата си към мен?
 
Запознах се от един български сайт бза запознанства с рускиня. Тя ми поиска имейл и комуникацията продължи по имейл. Поисках и Viber или WhatsApp, но се оказа, че не ги ползва тези приложения понеже няма интернет на телефона си и няма домашен компютър. Използва интернет и компютър само на работата си. Всеки ден си пишем. От както се запознхме мина седмица. Тя ми пише на български - явно използва гугъл преводач. Беше написала, че знае английски, но досега не ми е писала на английски. Във всеки имеил ми праща нейни снимки оснен текст.Много е романтична. Сканирах снимките чрез сайт, които открива дали снимките са качени в интернет, но не откри да са качени някъде. Снимките са оригинални и не са крадени. Рускинята е много красива. Беше написала, че знае английски но досега не ми е писала на английски. Тя е скромно и красиво момиче. Възможно ли е това момиче, да ме иска да ме измами, като ми поиска пари за да ме посети в България и да не дойде?
Какъв е шанса това момиче, да е искрено в чувствата си към мен?
 
Рускината писа отново:
"
Здравей, Иван!
Проверих в туристическата агенция.
И те ми казаха, че е възможно да се лети до България, но само с прекачване от Турция.
Така че няма проблем с това.
Не разбирам, искаш да си измислиш причина, поради която да не можем да се срещнем?
Можем да се срещнем, казах ти всичко.
И единственият проблем в момента е да намерим парите.
Така че кажи ми, какво наистина искаш?
Надявам се, че ще успеем да разрешим всичките си проблеми.
Обичам те! И искам да се срещнем."
Здрасти! В момента ми се случва абсолютно същия филм със същият сценарий. Вече съм сигурен(благодарение на това, което прочетох тук) че това е долна измама.Тя каза, че е от Ярославъл, а аз имам познати които живеят близо. Реших да направя хитър ход за да видя кво ще измисли.Казах и да ми прати всички данни на туристическата агенция и моите познати ще проверят. Ще видим има ли изобщо такава агенция и обработват ли се нейните документи. Има още много да кажа по случая. 9876 ще се радвам да се чуем и коментираме цялата схема
 
Здрасти! В момента ми се случва абсолютно същия филм със същият сценарий. Вече съм сигурен(благодарение на това, което прочетох тук) че това е долна измама.Тя каза, че е от Ярославъл, а аз имам познати които живеят близо. Реших да направя хитър ход за да видя кво ще измисли.Казах и да ми прати всички данни на туристическата агенция и моите познати ще проверят. Ще видим има ли изобщо такава агенция и обработват ли се нейните документи. Има още много да кажа по случая. 9876 ще се радвам да се чуем и коментираме цялата схема
Ще се радвам ако се свържите с мен. Това а номера ми. 0876397179
 
Здрасти! В момента ми се случва абсолютно същия филм със същият сценарий. Вече съм сигурен(благодарение на това, което прочетох тук) че това е долна измама.Тя каза, че е от Ярославъл, а аз имам познати които живеят близо. Реших да направя хитър ход за да видя кво ще измисли.Казах и да ми прати всички данни на туристическата агенция и моите познати ще проверят. Ще видим има ли изобщо такава агенция и обработват ли се нейните документи. Има още много да кажа по случая. 9876 ще се радвам да се чуем и коментираме цялата схема
Здравей. Предполагам, че тя ти пише от този имейл адрес [email protected] .
Последния имейл, който и бях писал беше през август.
Според мен може и да има такава туристическа агенция, която да е фиктивна и да не изпълнява по принцип такава дейност а само да офирмя документите и.
Напълно възможно е да има и други хора замесени, които да и помагат в схемата.
Не знам, какво друго мога да кажа за нея, което не съм го написал в темата.
Всичко което се случи го бях написал в темата.
 
Здравей. Предполагам, че тя ти пише от този имейл адрес [email protected] .
Последния имейл, който и бях писал беше през август.
Според мен може и да има такава туристическа агенция, която да е фиктивна и да не изпълнява по принцип такава дейност а само да офирмя документите и.
Напълно възможно е да има и други хора замесени, които да и помагат в схемата.
Не знам, какво друго мога да кажа за нея, което не съм го написал в темата.
Всичко което се случи го бях написал в темата.
Адресът и е [email protected].Дори ми изпрати копие на личната и карта и всичко съвпадаше.Но всичко което сте публикували съвпада 1/1 с писмата, които получавам от нея. И сега ме притиска за пари защото до 5дни трябвало да плати остатъка от610евро на агенцията :) Ще има драма и веселба.аз си пиша с нея от края на септември. Интересното е, че предложих да се срещне с моите познати, които живеят на 150км от нея и да вземе парите от тях. Но тя отказа. И все пак. Как приключиха нещата при теб? Продължава ли да пише.
 
Адресът и е [email protected].Дори ми изпрати копие на личната и карта и всичко съвпадаше.Но всичко което сте публикували съвпада 1/1 с писмата, които получавам от нея. И сега ме притиска за пари защото до 5дни трябвало да плати остатъка от610евро на агенцията :) Ще има драма и веселба.аз си пиша с нея от края на септември. Интересното е, че предложих да се срещне с моите познати, които живеят на 150км от нея и да вземе парите от тях. Но тя отказа. И все пак. Как приключиха нещата при теб? Продължава ли да пише.
Вече не ми пише.Като почнахме да си пишем ми изпращаше винаги снимки, пишеше много дълги имейли. След време почна да ми пише, че иска да дойде в България но няма пари и се почна с едно искане на пари. Във всеки имейл ми искаше пари и само за пари почна да пише. Отделно се видяхме за кратко в Skype, но беше съвсем за кратко - тя ми говореше на руски а аз руски не разбирам.
Един ден реших и я зарязах и това беше. Написах и че се срещам с момиче от моя град и че между нея и мен няма да се полуми нищо. След това не съм и писал.
 
Добра идея, ще и кажа. Написала ми е цял любовен роман:
"Здравей, любов моя! Прочетох внимателно писмото ти! Разбирам всичките ти страхове. Разбирам те напълно. Всичките ти страхове са естествени. И аз те разбирам до известна степен. Но също така ви моля да ме разберете. Готов съм да се откажа от всичко, което ме държи тук. Защото нямам нищо по-висше от любовта си към теб. Аз имам всичко в този живот. Но това, което нямам, е любовта. И наистина ми се иска да те имам до себе си. И ми се иска между нас да има взаимна любов, а не едностранна. И ми се иска между нас да няма това огромно разстояние. Иска ми се всичките ни проблеми да бяха решени и ние просто да се окажем заедно. Не ми трябваше много време, за да полетя към теб. И аз реших да го направя. Разбери, че ми беше много трудно да го направя. Но аз не се спрях. Направих тази първа крачка, за да се срещна с теб. Направих нещо, което за много хора е много трудно да направят. Но аз избрах да бъда с теб. И това означава, че ще бъда с теб. Защото сега не мога да видя живота си без теб. Засега всичко, което ни разделя, е разстоянието. Но това разстояние може да бъде преодоляно. Ако искаш, можеш да преодолееш всички препятствия. Просто трябва да бъдеш малко по-силен. Но аз самият нямам сили да реша всички тези проблеми. Не съм толкова силен, колкото си мислите. Аз съм крехко момиче и не мога сама да реша всички тези проблеми. Но не искам да се отказвам от срещата ни. Не искам да те загубя. Защото ми пука за нашата връзка, пука ми за нашите чувства. Не знам дали това, което казваш за нашата любов, е вярно. Но моите думи са верни. И аз съм сигурен в чувствата си. Дълго време не разбирах какво е любов. Не вярвах в любовта на дълги разстояния. Но благодарение на общуването с теб разбрах, че такова чувство е любов. И съм сигурна, че нашата любов е най-силната. Не разбирам защо не вярваш в думите ми, в чувствата ми. Когато чета думите ти, че любовта ми към теб не е истинска, очите ми са пълни със сълзи. И не мога да се спра. Никога не съм се чувствала така към никого. Ти си единственият човек, пред когото съм отворила сърцето си. Само на теб съм поверила любовта си. И само на теб мога да кажа: Обичам те! Но само с твоя помощ можем да сбъднем мечтите си. Само чрез теб ще бъдем заедно. Нямам сили да се справя сам. И затова те помолих за помощ. Правя всичко това за нас. Заради нашата любов искам да дойда при теб. Така че само заради теб ще бъдем заедно. Надявам се, че ще ми пишеш днес. Защото не мога да живея така. Всяка минута от живота ми минава в мисли за теб, за нашия живот, за нашата среща. Обичам те. И няма други думи, които мога да намеря, за да изразя това, което чувствам. Казвам ти това, което чувствам към теб. А сега ще чакам писмото ти."
Здравей колега! Благодаря ти, че си споделил кореспонденцията си, защото и аз си пиша с една прекрасна рускиня и четейки твоите публикации разбрах, че си пишем с една и съща жена и схемата, която тя прилага е една и съща. Ето копие на последното й писмо до мен: "Здравей моя любов! Прочетох внимателно писмото ти! Съжалявам, че сте имали счупване на тръбата. Но се радвам, че отстранихте проблема. Трябва да се грижите и за здравето си. Радвам се, че сте харесали снимката ми. Но какво направи с моята снимка? Защо го промени? Нямам нужда от покана, за да летя до вас, тъй като визата ми е туристическа. Покана се издава, ако визата е виза за гост. Защо планирате да отидете в миграционната служба? Защо бавиш времето? Вече ви обясних всичко подробно. Сега трябва да платя само 1100 евро за моя договор. След това ще получа всички необходими документи, както и билета си. Тогава мога да летя до вас без проблеми. какви глупости говориш Нямах намерение да те манипулирам. Реших да се срещна с теб, защото имам чувства към теб. Затова реших, че трябва да прекараме време заедно, да се опознаем по-добре. Така ще разберем всичките си чувства, какво искаме и какво трябва да направим след това. Защо реши, че няма да летя до теб, ако ми изпратиш пари? Вие сами създадохте този проблем. И сега твърдо вярвате в тази глупост. Какво общо имам аз с това? Каква е моята вина? Просто искам да съм с теб, защото те обичам. Проблемът е само в главата ти. Само вие сами можете да махнете този проблем от главата си. Нямам нужда от друг мъж. Имам нужда от теб и само от теб. Не разбирате ли това? Имам телефон, но на него няма интернет. Така че не мога да използвам месинджъри на него. SIM картата ми не поддържа интернет, тъй като е предназначена за офис служители. SIM картата е предназначена само за разговори. Използва се за работа. Не мога да сменя SIM картата си, защото цялата ми клиентска база е на нея. Съжалявам, но не мога да ти звъня по Skype всеки ден. За да направя това, трябва да отида при моя приятел, тъй като нямам камера вкъщи. Моят приятел има собствено семейство и това е много неудобно. Когато имам възможност да ви се обадя, ще го направя веднага. Разбирам всичките ти страхове. Разбирам те напълно. Всичките ви страхове са естествени. И до известна степен те разбирам. Но също така те моля да ме разбереш. Готов съм да се откажа от всичко, което ме държи тук. Защото нямам нищо по-високо от любовта си към теб. Имам всичко в този живот. Но всичко, което нямам, е любов. И много ми се иска да си до мен. И искам между нас да има взаимна любов, а не едностранна. И ми се иска да няма това огромно разстояние между нас. Искам всичките ни проблеми да бъдат решени и просто да свършим заедно. Не мислех дълго време да летя до вас. И реших да го направя. Моля, разберете, че това беше много трудно за мен. Но не спрях. Направих тази първа крачка към нашата среща. Направих нещо, което е много трудно за мнозина. Но реших да бъда с теб. А това означава, че ще бъда с теб. Защото сега вече не виждам живота си без теб. В този момент всичко, което ни разделя, е разстоянието. Но това разстояние може да бъде преодоляно. Ако искате, можете да преодолеете всички препятствия. Просто трябва да си малко по-силен. Но аз сам нямам достатъчно сили да реша всички тези проблеми. Не съм толкова силен, колкото си мислиш. Аз съм крехко момиче и не мога сама да разреша всички тези проблеми. Но аз също не искам да се оттегля от нашата среща. Аз не искам да те загубя. Защото нашата връзка е важна за мен, нашите чувства са важни за мен. Не знам дали думите ти за нашата любов са верни. Но думите ми са верни. И съм сигурен в чувствата си. Дълго време не разбирах какво е любов. Не вярвах в любовта от разстояние. Но благодарение на общуването с теб разбрах какво чувство е любовта. И съм сигурен, че нашата любов е по-силна от всичко. Не разбирам защо не вярваш в думите ми, в чувствата ми. Когато чета думите ти, че любовта ми към теб не е истинска, очите ми са пълни със сълзи. И не мога да помогна. Никога не съм изпитвал такива чувства към никого. Само за теб отворих сърцето си. Доверих само на теб любовта си. И само на теб мога да ти кажа, обичам те! Но само с ваша помощ можем да сбъднем мечтите си. Само благодарение на теб ще бъдем заедно. Моите сили не стигат да направя всичко сам. И затова помолих за вашата помощ. Правя всичко това за нас. В името на нашата любов искам да летя до теб. Затова само благодарение на вас ще бъдем заедно. Надявам се днес да ми пишеш. Защото не мога да живея така. Всяка минута от живота ми минава с мисли за теб, за нашия живот, за нашата среща. Обичам те. И не мога да намеря други думи, за да изразя чувствата си. Казвам ти какво чувствам към теб. А сега ще чакам твоето писмо."
 
Здравейте приятели, благодаря ви за темата, много полезна, информативна. Точно почти същия проблем имах и аз: писахме си, видяхме се по скайпа веднъж, каза че ме харесва, обича, и после взе да ми иска пари да дойде от Нижни Новгород в бг! Имейла е:
[email protected]
 

Горе