Свободни домейни

От: Свободни домейни

  • optikavarna.com
  • goplovdiv.com
  • poznato.com
  • needbg.com
  • proba.org
  • mehani.org
  • fakt24.info
  • kursovi.info
  • bidon.info
  • bidon.biz
  • zubari.biz
  • sushilka.biz
  • hameleon.biz
  • zakupon.biz
 
От: Свободни домейни

Колега, ако темата ти е за английски домейни би имало повече смисъл от нея. Просто да изписваш думи на български с латински букви е нормално почти всичко да е свободно. Още повече като тръгнеш да вкарваш разширения като .co .be .eu, каквото и да проверя от българска дума все ще има някое свободно разширение пък и с тези разширения няма за какво да се ползват тези домейни освен да PBN мрежи, но като нямат нужните изисквания за това и оттам изпадат.
Направи по-добре една тема за домейни с английско значение, тогава вече ще е интересно, така гледам 3 страници си си пълнил сам някакви произволни думи.

ПС: не се заяждам или нещо, просто ти давам съвет :)
 
Последно редактирано:
От: От: Свободни домейни

Колега, ако темата ти е за английски домейни би имало повече смисъл от нея. Просто да изписваш думи на български с латински букви е нормално почти всичко да е свободно. Още повече като тръгнеш да вкарваш разширения като .co .be .eu, каквото и да проверя от българска дума все ще има някое свободно разширение пък и с тези разширения няма за какво да се ползват тези домейни освен да PBN мрежи, но като нямат нужните изисквания за това и оттам изпадат.
Направи по-добре една тема за домейни на с английско значение, тогава вече ще е интересно, така гледам 3 страници си си пълнил сам някакви произволни думи.

ПС: не се заяждам или нещо, просто ти давам съвет :)

Пак казвам това са дропени домейни на който попадам, не си ги изписвам и не си ги измислям.
Логиката ми е че щом са дропени вероятно на тях може би до скоро е имало някакъв сайт, и някой от домейните е възможно все още да са индексирани в гугъл и да имам някакво положение там - индексирани страници, обратни връзки и т.н. ( за това не проверявам, но е възможно )
Ако някой направи един бърз сайт сходен с стария е възможно домейна да запази някакви позиции.
Аз лично като видя някакво свободно име на домейн и ми идват нови идеи :) , та за това става въпрос в общи линии ...
Тема с думи с английско значение според мен няма смисъл, защото всички са заети, ако изпадне някой то не остава за дълго свободен, а пък ако са фрази ще е прекалено "бозаво" :D
 
От: Свободни домейни

Виж ако са английски определено виждам повече смисъл и аз, може и в друга тема да се отделят.
 
От: Свободни домейни

  • bgtabs.com
  • kotlon.com
  • bazuka.eu
  • direktor.biz
  • pitai.info


П.С. Ако темата и това което правя не ви харесва просто оставете няколко хейта в темата и ще спра.
На мен не ми е зор, правя го защото някой от форума би могъл да си хареса нещо, а домейните са разнообразни ,
както се казва "за всекиго по нещо" :)
 
От: Свободни домейни

  • qkoo.org
  • platno.org
  • haspel.org
  • mistica.net
  • beseda.info
  • belene.info
  • greider.info
  • fasadi.info
  • nadomno.eu
  • zname.eu
  • eleni.biz
  • imperia.biz
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Свободни домейни

  • pishky.com (този според мен си е за Брандбъкета)
  • progumi.com
  • lonatic.com
  • slana.org
  • obida.org
  • fitil.info
  • klinch.info
  • drenaj.info
  • fakturi.info
  • tvorba.info
  • trosha.info
  • eood.eu
  • morsko.eu
  • bikiny.eu
  • idealni.eu
 

Горе