pepo_999 Well-Known Member 4 Февруари 2026 #3 Аммм не, за мои простотии и бъдещи евраци по твой съвет
P palen_ta_ak Active Member 5 Февруари 2026 #5 Брат, само html ли имаш, без никакъв сървър - php или node.js?