Сектата на ковидитите

Ааа, не ми минавай с тоя номер. Аз каквото и да дам за пример, ти ще му намериш "защото...". Идеята беше да си представиш, че ситуацията се случва днес и е достатъчно абсурдна за възприемане, независимо от всички причини дето си ми дал след "защото...". Защото ако точно преди 1 година ти бях казал какво следва, пак щеше да отговориш "Няма как да стане, защото бла бла бла... не сме 1918...".

Аз съм достатъчно тъп за да намирам предимствата на ученето от вкъщи :D За някои тийнейджъри размотаването из даскалото (не бих използвал думата "ученето" тук) може да е от най-забавните неща, но те могат да се размотават и из други сгради при добро желание. Аз като ученик съм бил от тия подиграваните и ако можех да върна времето назад, с радост бих се отписал от всички училища в които съм бил, бих ги заменил с Интернет и възможността да науча каквото аз искам, когато аз го искам. Даже мисля, че сега учениците толкова ще свикнат с онлайн обучението, че после няма да искат да се връщат в училище. Или поне се надявам така да стане. И това ще е едно хубаво нещо дето ще произлезе от цялата работа :)

Ей, ще те набия вече :mad:
Къде забрави социализирането на индивида? Интернетът не може да те научи да бъдеш човек, както казах по - горе учителят е възпитател ( или поне такъв трябва да бъде ), а не касета изпяваща урока. Скоро ще започнете и да се ш*бате онлайн.
 
Последно редактирано:
Ей, ще те набия вече
tenor.gif


Между другото, много бих искала да чуя мнението на д-р Хаус по темата.
 
Това с онлайн обучението може да го подкрепя само човек, който няма деца. Това е такава дива пародия на обучение, че няма накъде повече. Неподготвени деца, неподготвени учители. Айде моите съм ги оборудвал. Собствени бюра, собствени компютри, ползват компютър не само за игри и Тик Ток.... Ама това са вероятно10% от децата.... Повечето нямат елементарни умения с компютър, да не говорим за учителите, особено по-възрастните. Повечето семейства имат по едно устройство за всички, при две и повече деца има сериозни проблеми.... Пълен потрес е това онлайн обучение.... Бутафория, колкото за отчитане на дейност....
 
Къде забрави социализирането на индивида? Интернетът не може да те научи да бъдеш човек, както казах по - горе учителят е възпитател ( или поне такъв трябва да бъде ), а не касета изпяваща урока. Скоро ще започнете и да се ш*бате онлайн.
Ти не го мисли това, липсата на училищна сграда наблизо никога не е спирала децата да излизат и да си играят, както и тийновете да ходят по дискотеки и до пейките в парка :) Спомни си ваканциите.

Странно, моето мнение за учителите беше, че са касети изпяващи урока, сега разбирам че били възпитатели :rolleyes:
 
Очаквам някой от форумните вирусолози-специалисти да се появи и да обори проучванията (освен, ако не се стигне до заключение, че са поръчкови1!) :eek:
 
Очаквам някой от форумните вирусолози-специалисти да се появи и да обори проучванията (освен, ако не се стигне до заключение, че са поръчкови1!) :eek:
Производител на маски срещу финни прахови частици, доказва научно, че маските му спират и вируси..... Боже прибери си вересиите..... :cry: :eek:
 
Чеки, ти нали беше на страната на "истината", ли как беше.. Без значение откъде идва тя? :( Като червей се гънеш.

Ясно, в схемата са. И източниците, които посочват (различни европейски и американски издания) и те са забъркани в схемата, благодарение на парични стимули, от страна на еърлийф към тях. :D
 
Чеки, ти нали беше на страната на "истината", ли как беше.. Без значение откъде идва тя? :( Като червей се гънеш.

Ясно, в схемата са. И източниците, които посочват (различни европейски и американски издания) и те са забъркани в схемата, благодарение на парични стимули, от страна на еърлийф към тях. :D
Виж пич, аз за разлика от тебе си проверявам нещата. Пуснах на произволен принцип няколко от заглавията на всичките му световно известни изследвания в гугъл на прочути американски институти. Още като видях, че грозния му сайт за лапане на евросредства излиза в първите резултати ми стана ясно.

Много ниско падаш с тоя фейк дето се мъчиш до го пробуташ.
 
Маската пази, когато си в стерилна среда, ползваш ръкавици и не я пипаш - никога, демек си хирург. При това пази пациента от лекаря, а не обратното. Много ви благодарим, че ги носите, но реално никак не си помагате. Колко пъти наместихте, свалихте, опипахте маската си днес? Какъв вид ползвате>? Домашно ушита забрадка или медицински модел? Колко често я сменяте? На всеки 2 часа? Тцъ, едва ли.
Е те толкова е опазила и китайците. :)
 
Ще използвам тази НОВИНА, за да обясня най-новата ми теория. Първо, обяснението на проблема с HelpKarma е изключително лесно, и то е - Ако човек може да направи глупост без да го хванат, той най-вероятно ще я направи. Това се отнася за кражби, изневери, измами, убийства, банки, политика, всичко.

И така, много е интересно как лабораториите дето тестват за корона бълват резултати като за последно. По всички математически сметки трябва да прегряват и да изпушват от работа. Освен ако.... освен ако не пускат PCR машината за 10% от всички тестове, с тенденцията този % да намалява. Много по-лесно и ефективно е просто да прецениш на око дали тествания има корона или не и след няколко часа да му пратиш резулта. Кой ще тръгне да те проверява, особено когато проверяващите са на твоя страна. Това дори обяснява онези случаи дето хора отказали се да чакат и без да са тествани получават резултати. Може би дори няма връзка между хората дето взимат пробите и другите дето изпращат резултатите. Възможно е взимащите проби дори да вярват, че пробите се тестват.

Също така си обяснявам защо PCR тестовете напоследък станаха доста по-бързи от началото. Само преди месеци трябваха дни за да излезе резултата, сега за няколко часа и си готов. Те сигурно и за 5 мин щяха вече да ги правят ако нямаше едни други "бързи" тестове. Поне да казваха, че тестовете дето правят сега са от "бързите", та цялата операция да имаше малко повече достоверност.
 
Интересно ми е какво повече очакваш технологично в изолацията. Всеки има телефони, компютри и т.н. Чрез тях можеш да свършиш почти всичко за които се сещаш. Онлайн услуги, видеоконференции и т.н. Доставките са изключително бързи. Буквално можеш да си поръчаш храна, дрехи, обувки, лекарства, каквото се присетиш, до 24 часа ще е при теб. Нито някой е изпратен в гората да оцелява, нито нищо. Наистина не разбирам защо хората се оплакват...
Нямах предвид изолацията вкъщи, а изолирането на хората един от друг на обществените места. Ето например едни доктори как яко се заразяват. Едни учители как също яко се заразяват. Нито едните нито другите ползват достатъчно адекватни мерки за защита. Наскоро четох за една лекарка, която с маски, облекла и другите "защитни" аксесоари пак се заразила...
 
Още един световноизвестен адвокат, за съжаление плоскоземец, идиот и глупак. Което иначе не му е попречило да спечели дела срещу Дойче Банк и Фолксваген. Които им костваха милиарди. Делата за измамата с вредните емисии, за който си ги спомня.....

Та, обвиненията са за престъпления срещу човечеството, ни повече, ни по-малко.

Инициативата идва от д-р Рейнер Фюелмих - адвокат, известен със спечелени дела срещу Дойче Банк и Фолксваген. Според него “кризата от коронавирус” трябва да бъде преименувана на “измамата коронавирус” и главните виновници да бъдат осъдени в дело за престъпления срещу човечеството, сравними с Нюрнбергския процес. Фюелмих публикува видео в YouTube с детайлно обяснение за исканията си. Видеото в последствие бе свалено от платформата.


“Първо - има ли пандемия от Ковид-19 или само пандемия на PCR тестове, по-точно, резултат от PCR тест означава ли, че индивидът е заразен с Ковид-19 или няма нищо общо с инфекцията от Ковид-19?”

Цялата новина: https://trud.bg/advokati-shte-sadya...eta-otnosno-opasnostta-na-pandemiyata-ot-kov/
 
Съвсем в началото на тази история Мутафчийски на всеки брифинг повтаряше, че няма утвърдени PCR-тестове, и затова няма нужда от масово тестване.
Тогава Мангъров и Георги Тодоров бяха на противоположното мнение.
Сега последните се врътнаха на 180 градуса. Това навежда на мисълта, че просто имат прекомерна нужда от привличане на внимание към себе си.
 

Вижте си главатаря, бре, наивници...
Решил е да направи пари от вас, вържете му се и сега:
Нужно е дa сe подчертaе, че основните отбрaнителни мехaнизми се включвaт, мaкaр и в рaзлично съотношение, незaвисимо дaли се кaсaе зa бaктерии, гъбички, пaрaзити или вируси. Коронaвирусите не прaвят изключение!
С нетърпение искам да видя дали дебилааро има гръбнак, да си признае, понеже бе много принципен в изказването си за еърлийф.
Производител на маски срещу финни прахови частици, доказва научно, че маските му спират и вируси..... Боже прибери си вересиите..... :cry: :eek:
Производител на ИМУНОСТИМУЛАНТ СРЕЩУ КОРОНКА, доказва, че лекарството му убива вируси, ВКЛЮЧИТЕЛНО И КОРОНКА?! Каква изненада? :D

Иначе добре написано:
IMG_20201107_095823.jpg
 
^ Е той същия още в първите дни на епидемията се пънеше и за бързите тестове, как са много важни за контрол на епидемията. Оказа се, че притежава частна лаборатория в която предлага тази услуга.

Изобщо само елементарни същества могат му се вържат на глупостите. Това е един долен печалбар който търси печалба и нещо повече...
 

Вижте си главатаря, бре, наивници...
Решил е да направи пари от вас, вържете му се и сега:

С нетърпение искам да видя дали дебилааро има гръбнак, да си признае, понеже бе много принципен в изказването си за еърлийф.

Производител на ИМУНОСТИМУЛАНТ СРЕЩУ КОРОНКА, доказва, че лекарството му убива вируси, ВКЛЮЧИТЕЛНО И КОРОНКА?! Каква изненада? :D

Иначе добре написано:
Виж файлът 20239
Да са махаш с твойте фейкове бе, ебати глупостите, дори не си струва усилията да ги оборвам.... Цитиран Мангъров под някакво лекарство и му го приши като негово. Бива ли да си толкова прост!? Как разбра, че това го продава Мангъров?

И що си се вкопчил в Мангъров? Тодоров, проф. Чолаков, доц. Чорбанов. док. Първанова..... и още десетки доктори, тях как ще ги компрометираш?
 
^ Е той същия още в първите дни на епидемията се пънеше и за бързите тестове, как са много важни за контрол на епидемията. Оказа се, че притежава частна лаборатория в която предлага тази услуга.

Изобщо само елементарни същества могат му се вържат на глупостите. Това е един долен печалбар който търси печалба и нещо повече...
Мангъров винаги е говорил за имунологични тестове, с които се следи развитието на епидемията, не pcr. Както се е правило винаги преди кови.

И що си се вкопчил в Мангъров? Тодоров, проф. Чолаков, доц. Чорбанов. док. Първанова..... и още десетки български доктори, тях как ще ги компрометираш? Във всяка страна има десетки специалисти, които оспорват политическите мерки.
 

Горе