Сектата на ковидитите

90 % от постовете ми са писани по време на работа - не си извинен. :)

Барем да беше обяснил какво си искал да ми кажеш, че сън няма да ме хване тая нощ.

Ето ти един истински професор. Дишай спокойно:

142507633_1654220434757920_6678023377393901515_n.jpg
Е, не е така, нали си професор Нанди, кажи му, че всички сме го минали, ама не знаем. Онзи ден един приятел зъболекар ме пита: Как е короната? И аз му казвам, че не съм я карал. А той се смее и казва: "Аааа, карал си я, ама не знаеш. Всички го изкарахме без да усетим." Толкова съм се смял, че направо не е истина. Та и ти така сигурно разправяш на хората, че си се сблъскала с вируса и си бъкана с антитела. Нали, проф. Нанди?
 
Теб какво те интересува това, нали си антиваксър? Все тая коя година ще е.

Не ме интересува изобщо, забавна ми е ситуацията с цирка :D
 
Вероятно ще се ваксинираш с френската ваксина, която изпитва?
И да иска, няма да може да се ваксинира. Виж какво става с ваксината на инситут Пастьор, които са единствените, които се бяха врзали вързали на глупостите на тоя Чорбанов.

 
Оле-майко, каква изненада!!! Където имало най-много случаи, мерките били най-строги...

Вероятно ще се ваксинираш с френската ваксина, която изпитва?
В последното интервю при Цветанка каза съвсем друго, че трябва да се ваксинират 4 млн. до края на годината.
Ама на него му е лесно, отговорност - нула. Нека го направят здравен министър да видим как ще действа тогава.
Тази ли френска ваксина :D Френският институт "Пастьор" прекратява разработването на ваксина срещу COVID
 
Та и ти така сигурно разправяш на хората, че си се сблъскала с вируса и си бъкана с антитела.
Корона-вирусите си щъкат в организмите на хора и животни от векове, така че - да, всички сме имали среща с някой щам и щом сме живи, значи имунната ни система се е преборила тях, следователно е изградила антитела. Това е толкова елементарно, че дори ти би трябвало да можеш да го разбереш, ама знам ли... С теб никога не е сигурно. :) Иначе - не, не разправям такива неща на хората. Казвам, че не съм карала кови N-брой или поне не съм запозната с този факт.

Цирк е само в главата на червено ориентираните. За другите е просто ситуация.
Така по-лесно ли ти е схванеш нещата? Имам предвид, като оцветяваш хората? Кажи кога ти е рождения ден, за да ти подарим книжка за оцветяване и флумастери.
Нали, проф. Нанди?
Много ме ласкаеш с тая титла, независимо колко ирония и сарказъм влагаш в нея. Ако звуча компетентно, то е защото слушам истинските професори - световни и родни, ама не тия, дето са на хранилка, а истинските учени. Ако опиташ да прочетеш мнение на истински учен, може и у теб да възникне някакво критично мислене, ама едва ли.

Успешен ден, въпреки гадния сняг. :)
 
Цирк е само в главата на червено ориентираните. За другите е просто ситуация.

Цирка е в главата на либерал-комунистите, демек тъмно червените. Най ми е смешно, когато либерал-комуниста сочи нормалните и им вика комунисти. Тръмп комунист ли е или капиталист? Него кой го свали?
 
Цирка е в главата на либерал-комунистите, демек тъмно червените. Най ми е смешно, когато либерал-комуниста сочи нормалните и им вика комунисти. Тръмп комунист ли е или капиталист? Него кой го свали?
Никой не го е свалял, просто сам се провали с трясък.
 
Корона-вирусите си щъкат в организмите на хора и животни от векове, така че - да, всички сме имали среща с някой щам и щом сме живи, значи имунната ни система се е преборила тях, следователно е изградила антитела. Това е толкова елементарно, че дори ти би трябвало да можеш да го разбереш, ама знам ли... С теб никога не е сигурно. :) Иначе - не, не разправям такива неща на хората. Казвам, че не съм карала кови N-брой или поне не съм запозната с този факт.


Така по-лесно ли ти е схванеш нещата? Имам предвид, като оцветяваш хората? Кажи кога ти е рождения ден, за да ти подарим книжка за оцветяване и флумастери.

Много ме ласкаеш с тая титла, независимо колко ирония и сарказъм влагаш в нея. Ако звуча компетентно, то е защото слушам истинските професори - световни и родни, ама не тия, дето са на хранилка, а истинските учени. Ако опиташ да прочетеш мнение на истински учен, може и у теб да възникне някакво критично мислене, ама едва ли.

Успешен ден, въпреки гадния сняг. :)
Супер е снега, дано ни затрупа яко!
 
Никой не го е свалял, просто сам се провали с трясък.

Все едно какъв термин ще използваме. Тръмп бял ден не видя от атаките на либерал-комунистическите медии и техните господари. Същите дето в момента налагат невиждана цензура и пропаганда. Това със заглушаване на инакомислищите от къде ли ме е познато, че не мога да се сетя.... А, верно бе, това не го ли измислиха национал-социалистите и наградено от комунистите? Ми май да.... Вземи се ориентирай вече кой какъв е. Не знам за кой път ще ви моля да почетете малко Оруел, белким малко ви просветне кое какво е....
 
Все едно какъв термин ще използваме. Тръмп бял ден не видя от атаките на либерал-комунистическите медии и техните господари. Същите дето в момента налагат невиждана цензура и пропаганда. Това със заглушаване на инакомислищите от къде ли ме е познато, че не мога да се сетя.... А, верно бе, това не го ли измислиха национал-социалистите и наградено от комунистите? Ми май да.... Вземи се ориентирай вече кой какъв е. Не знам за кой път ще ви моля да почетете малко Оруел, белким малко ви просветне кое какво е....
Байдън е сто пъти по-адекватен. Тръмп и Радев са позор за света. Разбери, че твоето мнение не се споделя от всички, проумей го най-после. Защо постоянно спориш?
 
Никой не го е свалял, просто сам се провали с трясък.
Пак си на грешна следа, ама при теб е хронично. Що ли не се изненадвам? :)

Тръмп съвсем не се провали, а беше един доста читав президент на САЩ - първият от десетилетия, който си гледаше неговата къщичка, без да води разрушителни войни, месейки се в политиката на суверенни държави. Казва ти го човек, който беше ужасен от избирането му.

В САЩ в момента виждаме най-страшния тоталитарен режим. Там не можеш да кажеш нищо, без да ти скочат либералните. Винаги съм подкрепяла хомосексуалните и съм била против грубия патриархат, който е традиционен за страната ни. Да създаваш обаче внушението, че хетеросексуалните хора от бялата раса са неприятна аномалия, и да внушаваш презумция за вина на същата тази част от световната популация, е опасно. Няма да се съглася с такава политика.
 
Байдън е сто пъти по-адекватен. Тръмп и Радев са позор за света. Разбери, че твоето мнение не се споделя от всички, проумей го най-после. Защо постоянно спориш?
200w.webp
 
Байдън е сто пъти по-адекватен. Тръмп и Радев са позор за света. Разбери, че твоето мнение не се споделя от всички, проумей го най-после. Защо постоянно спориш?

Не споря, опитвам се да ти обясня, че главата ти е пълна с чужди мисли, пък ти ако искаш ще си отвориш очите. Вярвай си в розови еднорози колкото искаш, за мен не е проблем....
 
Цирк е само в главата на червено ориентираните. За другите е просто ситуация.

Не е изобщо така. Червени, зелени, розови и други, които и да бяха на влат, ще играят в правилата на цирка. Пари, много пари.
 
Не е изобщо така. Червени, зелени, розови и други, които и да бяха на влат, ще играят в правилата на цирка. Пари, много пари.
И това, казано от единствения участник в дискусията, който е преболедувал инфекцията, и то не съвсем леко. Теди, така правят мъжете, а не бленуват за локдауни, маски, белезници и други елементи на БДСМ. ;)
 
Байдън е сто пъти по-адекватен. Тръмп и Радев са позор за света. Разбери, че твоето мнение не се споделя от всички, проумей го най-после. Защо постоянно спориш?

Байдън бил адекватен... тука яко смях. Тоя старец е с доказана деменция, заспива по интервюта, сигурно има още куп болести... :D:D:D
 
Тръмп съвсем не се провали, а беше един доста читав президент на САЩ - първият от десетилетия, който си гледаше неговата къщичка, без да води разрушителни войни, месейки се в политиката на суверенни държави. Казва ти го човек, който беше ужасен от избирането му.
Аз пък съм наопаки, за мен Тръмп беше поредната кукла на конци. Аз бях ужасен от Килъри и когато избраха Тръмп ми беше кеф... докато на следващия ден не седнаха там в някаква зала с Килъри и Бил като първи приятели и й правеше четки. Просто тоя човек няма едно мнение по никой въпрос, винаги първо говори едно, а после обратното. Така останах завинаги разочарован от изборите и сега мнението ми е, че който колкото и различен и обещаващ да изглежда преди изборите, това е просто маска и след като го изберат не може да се очаква нищо различно. С други думи, всички са един дол дренки. Ние в БГ тая супа от дренки я ядем вече повече от 30 години.
 
И това, казано от единствения участник в дискусията, който е преболедувал инфекцията, и то не съвсем леко. Теди, така правят мъжете, а не бленуват за локдауни, маски, белезници и други елементи на БДСМ. ;)
Ей, не ти увря глупавата главица! Младите не ги е страх, страх ги е за родителите си, да не им го предадат! Абе, професорке, това една година го дъвчем, не го ли зацепи най-после???
 

Горе