Сектата на ковидитите

Ми не, тв не гледам и не вярвам на фейк заглавия и сайтове.
Никой не знае на каква база тогава създаваш мнение, че и го защитаваш с такава "невиждана в историята ярост". :)

Нещо много важно забравиха сектантите, което съвпада с целите на кликата, управляваща пандемиите, а именно - локдауните бяха замислени като временно решение, само за началния етап на пандемията. Идеята беше НЕ да се спре, а да се ЗАБАВИ разпространието на вируса, докато се проучи по-задълбочено и бъде намерено лечение.

Година по-късно имаме 20 модела ваксини, утвърден протокол за лечение, а локдауните си стоят в сила, въпреки че се видя, че нито спират, нито забавят разпространението на вирусТа. СлучаеноС??

В момента съм болна и не ми трябва писоар, за да разпозная симптомите на сарс-вирусите. Дали смятам, че светът трябва да стои заключен, а бизнесът на милиони предприемачи унищожен, понеже аз може внезапно да умра? Не! Категорично.
При нормални обстоятелства сега щях да съм започнала медикаментозно лечение, назначено от личната, а не да действам с домашни илачи. Ако се гътна няма да бъде заради яростта на вируса, а заради цирка, в който болните нямат право да търсят личния си лекар, за да не го заразят.

п.с. Добре съм, да не се притеснявате много. Най-тежкото е, че не мога да пуша. :) :)
 
Не, никога не съм карал грип тежко, никога не съм боледувал по начин, че да лежа и да не мога да изляза или да стана. Смятам имунната си система за силна. Отделно смятам, че съм го изкарал. Няма как да не съм, при положение, че миналата година съм работил с огромно количество симптоматични хора. Разправях ви, че прекарах на една маса, в един офис, половин ден с човек, който след два дни го потвърдиха и го кара сравнително тежки, в къщи на легло. Дефакто аз съм контактувал с него когато е бил най заразен. Всичките колеги го изкараха, кой без обоняние, кой без вкус, кой с температура, кой със всичките симптоми заедно, а някои и в къщи на легло. Най тегаво беше с едно момче на 25 години, беше 1 месец в болнични с температура. С всички тези хора съм контактува ежедневно. Жена ми също имаше всички симптоми, децата също караха нещо като лек грип. Донесоха го от училище.

Както казва Камен, аз съм магазинер, контактувам с огромен брой хора, които от своя страна също контактуват с огромен брой хора. Кажи какъв е шанса да не съм го хванал?

Та, при всички по-горе изложение факти, кажи какъв е смисъла да си я слагам тая ваксина? Или не мога да го хвана, или съм от тея 80%, които не разбират, че са го изкарали.

Да, и аз имам възрастни роднини, които починаха, да имам и познат, който му преливаха кръвна плазма, едвам оцеля, да на единия колега майка му и баща му бяха болни много дълго време и те едвам оживяха, всички го изживяхме с него. Обаче никога няма да си променя мнението, че тея тъпите мерки, още по тъпите маски помагат с нещо. Това, което се прави няма нищо общо с вируси, това е.

Надявам си да съм бил изчерпателен в доводите си.
Само за 'тъпите мерки' - тук в България сме на предпоследно място по тежест в ЕС. Дори мерките в Швеция са по рестриктивни., като днес се очаква да обявят нови, свързани с британския щам. (Европейската комисия съобщи, че дава 10 дни срок на Белгия, Дания, Финландия, Германия, Унгария и Швеция да възстановят свободата на движение).
 
Не, никога не съм карал грип тежко, никога не съм боледувал по начин, че да лежа и да не мога да изляза или да стана. Смятам имунната си система за силна. Отделно смятам, че съм го изкарал. Няма как да не съм, при положение, че миналата година съм работил с огромно количество симптоматични хора. Разправях ви, че прекарах на една маса, в един офис, половин ден с човек, който след два дни го потвърдиха и го кара сравнително тежки, в къщи на легло. Дефакто аз съм контактувал с него когато е бил най заразен. Всичките колеги го изкараха, кой без обоняние, кой без вкус, кой с температура, кой със всичките симптоми заедно, а някои и в къщи на легло. Най тегаво беше с едно момче на 25 години, беше 1 месец в болнични с температура. С всички тези хора съм контактува ежедневно. Жена ми също имаше всички симптоми, децата също караха нещо като лек грип. Донесоха го от училище.

Както казва Камен, аз съм магазинер, контактувам с огромен брой хора, които от своя страна също контактуват с огромен брой хора. Кажи какъв е шанса да не съм го хванал?

Та, при всички по-горе изложение факти, кажи какъв е смисъла да си я слагам тая ваксина? Или не мога да го хвана, или съм от тея 80%, които не разбират, че са го изкарали.

Да, и аз имам възрастни роднини, които починаха, да имам и познат, който му преливаха кръвна плазма, едвам оцеля, да на единия колега майка му и баща му бяха болни много дълго време и те едвам оживяха, всички го изживяхме с него. Обаче никога няма да си променя мнението, че тея тъпите мерки, още по тъпите маски помагат с нещо. Това, което се прави няма нищо общо с вируси, това е.

Надявам си да съм бил изчерпателен в доводите си.
А защо не дадеш 20 лева за антитела? Така ще знаеш дали наистина си го изкарал на крак. Колкото до ваксинирането идеята е, че ако си ваксиниран, вероятността да си преносител намалява. Но всеки сам решава за себе си. Ние никога няма да бъдем Израел... Но поне ще ги гледаме как се справят. Странното е, че все още държат високи новозаразени.
 
идеята е, че ако си ваксиниран, вероятността да си преносител намалява.
Това, категорично беше отречено от създателите на повечето ваксини. Носиш, предаваш, но не боледуваш или само леко, колкото да полежиш във ВМА.

Ние никога няма да бъдем Израел... Но поне ще ги гледаме как се справят.

Странното е, че все още държат високи новозаразени.
Тедина логика?! Или размисли на глас? :)
 
Не, никога не съм карал грип тежко, никога не съм боледувал по начин, че да лежа и да не мога да изляза или да стана. Смятам имунната си система за силна. Отделно смятам, че съм го изкарал. Няма как да не съм, при положение, че миналата година съм работил с огромно количество симптоматични хора. Разправях ви, че прекарах на една маса, в един офис, половин ден с човек, който след два дни го потвърдиха и го кара сравнително тежки, в къщи на легло. Дефакто аз съм контактувал с него когато е бил най заразен. Всичките колеги го изкараха, кой без обоняние, кой без вкус, кой с температура, кой със всичките симптоми заедно, а някои и в къщи на легло. Най тегаво беше с едно момче на 25 години, беше 1 месец в болнични с температура. С всички тези хора съм контактува ежедневно. Жена ми също имаше всички симптоми, децата също караха нещо като лек грип. Донесоха го от училище.

Както казва Камен, аз съм магазинер, контактувам с огромен брой хора, които от своя страна също контактуват с огромен брой хора. Кажи какъв е шанса да не съм го хванал?

Та, при всички по-горе изложение факти, кажи какъв е смисъла да си я слагам тая ваксина? Или не мога да го хвана, или съм от тея 80%, които не разбират, че са го изкарали.

Да, и аз имам възрастни роднини, които починаха, да имам и познат, който му преливаха кръвна плазма, едвам оцеля, да на единия колега майка му и баща му бяха болни много дълго време и те едвам оживяха, всички го изживяхме с него. Обаче никога няма да си променя мнението, че тея тъпите мерки, още по тъпите маски помагат с нещо. Това, което се прави няма нищо общо с вируси, това е.

Надявам си да съм бил изчерпателен в доводите си.
Аха, значи имаш примери пред очите си, ама вирус нямало, нямало нужда от мерки, не знам си какво... Това няма да го квалифицирам по никакъв начин, че ще взема да те обидя много тежко...
 
Аха, значи имаш примери пред очите си, ама вирус нямало, нямало нужда от мерки, не знам си какво... Това няма да го квалифицирам по никакъв начин, че ще взема да те обидя много тежко...

Аз за разлика от теб живея сред хора, не сред нули и единици, няма как да нямам примери. Другото няма да го коментирам, че ми писна едно и също да повтарям. Както казах, мишка не може да обиди лъв, тъй че, да го... знаеш какво...
 
Изгледай цялото интервю и тогава разсъждавай, а не от заглавието на смешният сайт
https://bnt.bg/news/prof-plochev-pr...a-neutraliziraneto-mu-v290868-292364news.html
Да, изгледах го - И??? Нищо по-различно не каза от написаното в смешния сайт - поне по случая с "леко болния - имунизиран", лежащ във ВМА.

Като цяло тезата му беше "нужно ни е лекарство, защото за имунизиране на 80% от световната популация ще ни трябват 50 години".

По въпроса с ваксините беше доста неадекватен тоя специалист. Като цяло си беше платен промоутър на ваксинацията.
 
Елементарната логика какво ти казва? Ни мерки, ни ваксини са решението. Тоест ала бала работа
Кой спазва мерки? Мерки има наложени, но никой реално не ги спазва! За ваксини няма как да говорим за резултат, понеже към момента са ваксинирани само 0.0000000000000000000000000000000001% от населението! Решението в никакъв случай не е такива като тебе да хвърлят боб и да ни казват какво е решението...
 
20 пъти ти обясних, че здрави и прави хора си заминаха, ти се правиш на интересен.
Да, и всеки път сценария беше един и същ, 1-2 седмици в болница и тъкмо да се оправят ги хване някаква (временна) криза на дишането, най-вероятно в резултат от многото антибиотици. Тогава докторите и те под паника следвайки съмнителни протоколи хванат че ги довършат на интубатора. На другия ден пишат как Кромид за няколко часа убил поредния иначе здрав човек. Без аутопсии иди докажи, че не е така.
Най-тежкото е, че не мога да пуша. :) :)
Точно ми попадна едно за цигарите във фейса, дето има и логика. Не знам дали ще се отвори - това
Кой спазва мерки? Мерки има наложени, но никой реално не ги спазва!
Именно. Освен това сектантите не разбират, че хората по default са безотговорни към здравето си. Пушат, пият, тъпчат се с боклуци, искат да живеят на ръба. Само хипохондриците вървят с апарат за кръвно вечно закачен на ръката им. Дори наистина страшна болест да се появи от някъде с видими ефекти - пяна от устата, зелени очи... каквото и да е - пак ще е много трудно да се самоизолират всички.

Скалъпиха го това шоу в комунистически Китай и сега магически искат целия свят да се превърне в това - комунизъм на макс. Ей, някога хората са си давали живота за свобода, а сега са тръгнали да ни убеждават как заради някакъв твърде съмнителен вирус трябва да дадем доброволно това, за което сме се борили векове наред.
Да нямаме нищо и да сме щастливи. В същото време Бил Гейтс е най-големия собственик на земеделски земи в САЩ. Ай мерси.
 
Кой спазва мерки? Мерки има наложени, но никой реално не ги спазва! За ваксини няма как да говорим за резултат, понеже към момента са ваксинирани само 0.0000000000000000000000000000000001% от населението! Решението в никакъв случай не е такива като тебе да хвърлят боб и да ни казват какво е решението...
Е, не аз съм изтерясъл от страх нали? Няма нужда да се решава несъществуващ проблем, твоа не разбрахте 2ра година вече...
 
Да, и всеки път сценария беше един и същ, 1-2 седмици в болница и тъкмо да се оправят ги хване някаква (временна) криза на дишането, най-вероятно в резултат от многото антибиотици. Тогава докторите и те под паника следвайки съмнителни протоколи хванат че ги довършат на интубатора. На другия ден пишат как Кромид за няколко часа убил поредния иначе здрав човек. Без аутопсии иди докажи, че не е така.

Точно ми попадна едно за цигарите във фейса, дето има и логика. Не знам дали ще се отвори - това

Именно. Освен това сектантите не разбират, че хората по default са безотговорни към здравето си. Пушат, пият, тъпчат се с боклуци, искат да живеят на ръба. Само хипохондриците вървят с апарат за кръвно вечно закачен на ръката им. Дори наистина страшна болест да се появи от някъде с видими ефекти - пяна от устата, зелени очи... каквото и да е - пак ще е много трудно да се самоизолират всички.

Скалъпиха го това шоу в комунистически Китай и сега магически искат целия свят да се превърне в това - комунизъм на макс. Ей, някога хората са си давали живота за свобода, а сега са тръгнали да ни убеждават как заради някакъв твърде съмнителен вирус трябва да дадем доброволно това, за което сме се борили векове наред.
Да нямаме нищо и да сме щастливи. В същото време Бил Гейтс е най-големия собственик на земеделски земи в САЩ. Ай мерси.
Как не се умори да бълваш толкова глупости...шапка ти свалям, евала!
 
Да, и всеки път сценария беше един и същ, 1-2 седмици в болница и тъкмо да се оправят ги хване някаква (временна) криза на дишането, най-вероятно в резултат от многото антибиотици.
Средната и долната част на белите ми дробове са с фиброзни ивици след ковида.
От многото антибиотици казваш.
Че си тъпо парче е ясно, ама защо го правиш достояние на всички във форума?
 
Щото е прогонен от форума на бгмама Робокоп и търси къде да се вживява.

как заради някакъв твърде съмнителен вирус трябва да дадем доброволно това, за което сме се борили векове наред.
Борили са се, за да може ти да се бориш във форуми - тийнпроблем, бгмама и тук.
 
Последно редактирано:
Средната и долната част на белите ми дробове са с фиброзни ивици след ковида.
Дай снимка за доказателство, иначе само си измисляш. Щом хвърляш обиди, тогава трябва поне да си достоен да отстояваш другите си твърдения.

Тути Фрути... не съм те виждал от няколко страници и почти те бях забравил. Но сега до там ли ти стигна акъла, да сглобиш две изречения с ясен опит за артистичност, но слаб опит. Колко ли дни си стоял встрани, чакайки удобен момент да се включиш с нещо гениално... гениално поне в твоите очи :hankey:
Да можеше да те вкарам сега на по-дълбоко ниво игнор, че такива детински драсканици като твоите нито заслужават отговор от моя страна, нито виждам смисъл да ги гледам. Сега ако продължиш да ги ръсиш такива фантазийки ще ме накараш да извадя от игнора другите заради които чат-пат натискам Show Ignored Content. Трябва да измислят такива нива на игнора за да се дава шанс на някои да излязат, а на други ненужни като теб да потънат и да изчезнат напълно.
 
Дай снимка за доказателство, иначе само си измисляш. Щом хвърляш обиди, тогава трябва поне да си достоен да отстояваш другите си твърдения.

Тути Фрути... не съм те виждал от няколко страници и почти те бях забравил. Но сега до там ли ти стигна акъла, да сглобиш две изречения с ясен опит за артистичност, но слаб опит. Колко ли дни си стоял встрани, чакайки удобен момент да се включиш с нещо гениално... гениално поне в твоите очи :hankey:
Да можеше да те вкарам сега на по-дълбоко ниво игнор, че такива детински драсканици като твоите нито заслужават отговор от моя страна, нито виждам смисъл да ги гледам. Сега ако продължиш да ги ръсиш такива фантазийки ще ме накараш да извадя от игнора другите заради които чат-пат натискам Show Ignored Content. Трябва да измислят такива нива на игнора за да се дава шанс на някои да излязат, а на други ненужни като теб да потънат и да изчезнат напълно.
Всички те смятат за шести номер, не се обиждай. Всички си измисляме за Ковида, разбрах. Няма Ковид, ние лъжем, светът лъже. Всичко е измама. Милиони си отидоха на млади години от естествена смърт. Внимавай, че Земята е плоска, а 5 G ще ни стопи мозъка.
 
Всички те смятат за шести номер, не се обиждай. Всички си измисляме за Ковида, разбрах. Няма Ковид, ние лъжем, светът лъже. Всичко е измама. Милиони си отидоха на млади години от естествена смърт. Внимавай, че Земята е плоска, а 5 G ще ни стопи мозъка.
Я, ми обясни дебил с дебилите как така най-висока смъртност има в страни като Белгия , Франция, Германия , Великобритания? Все в старите европейски държави опитващи да дават наклон на чепа на всеки друг.

В Китай дето са 1.4 млрд има 3ма починали на милион. Включвайте тези мозъци поне веднъж годишни и правете профилактика. И сега без сектантски лакърдии. Ако можете да ми отгворите ясно и точно защо е така го направете. Ако не тичайте на коленца някъде за ваксинки за ковида
 
Последно редактирано:
Средната и долната част на белите ми дробове са с фиброзни ивици след ковида.
Вероятно след всяко друго грипоподобно състояние са били така. Това правят SARS-вирусите. Всеки път. ;)

Много полезно ще ти бъде да правиш тези дихателни упражнения. Аз лично в момента ги правя и усещам положителен ефект. Като цяло тактиката "ай да легна да ме лекувате" е погрешна. Има начини да си помогнем и сами.


 
Край!!! Фсички ША Омрем. Няма ваксини !!!
 

Горе