Сектата на ковидитите

Я чакай да те питам. Ти декларира ли доходите от фейсбук за миналата година? Нали разбра, че такива доходи не могат да останат не обложени? Отивай да декларираш, че да не ти станат гробарите черни съвсем скоро и да обърнеш палачинката.
Чичара, аз колкото данъци плащам всяка година, ти не си платил цял за живот.
 
Каза човекът, който ще гласува за Божков...яко смях!
Ето за коя партия ще гласува биарката, след като обявиха, че ще подарят листите си на Божков

1614334318110.jpeg

Ако беше казал, че ще гласува за оная кандидат-кметица от Момин Проход, щях да разбера, ама това на нищо не прилича....
 
Чичара, аз колкото данъци плащам всяка година, ти не си платил цял за живот.

А ха ха ха.... Да, прав си, аз почти не плащам данъци, плащам за един апартамент и една кола. Фирмите ми обаче плащат, за съжаление... Ей лъжецо, като те метнат хиените от НАП за недекларирани доходи пак ще говорим. Припомням ти, че всички плащания, които си получил по електронен път, те вече ги знаят. Няма да минеш метър, не се притеснявай. Отивай да декларираш доходите, не лишавай Бойко от пълно чекмедже.
 
Ето за коя партия ще гласува биарката, след като обявиха, че ще подарят листите си на Божков

Виж файлът 20999

Ако беше казал, че ще гласува за оная кандидат-кметица от Момин Проход, щях да разбера, ама това на нищо не прилича....

Ако аз съм от тази страна на тиквата, нямам нищо против. Ти обаче си в ролята на тиквата и си доволен от това....
 
Отивай да декларираш доходите, не лишавай Бойко от пълно чекмедже.
Всяка година си подавам данъчната декларация, тази година няма да пропусна, бъди сигурен. Виж, обаче дали ти не пропускаш да пуснеш касов бон, както пропускаш да си активираш уиндоуса, няма как да гарантираме.

Не знам какво са те прихванали тия работи с данъчните, че да ми говориш за необлагами минимуми и т.н. Може би Бойко ти е крив, че най-сетне стегна данъчните да работят, а такива укриващи доходи ги подгониха и ги принудиха да излязат на светло, както е в нормалния свят.

Мен ме притеснява повече вдигането на максималния осигурителен доход и премахването на плоския данък обещано от БСП. Така че всеки който има и 1% шанс да се коалира с тях за мен е враг.
 
Последно редактирано:
Всяка година си подавам данъчната декларация, тази година няма да пропусна, бъди сигурен. Виж, обаче дали ти не пропускаш да пуснеш касов бон, както пропускаш да си активираш уиндоуса, няма как да гарантираме.

Не знам какво са те прихванали тия работи с данъчните, че да ми говориш за необлагами минимуми и т.н. Може би Бойко ти е крив, че най-сетне стегна данъчните да работят, а такива укриващи доходи ги подгониха и ги принудиха да излязат на светло, както е в нормалния свят.

Мен ме притеснява повече вдигането на максималния осигурителен доход и премахването на плоския данък обещано от БСП. Така че всеки който има и 1% шанс да се коалира с тях за мен е враг.

Ти наистина не следиш актуалните събития в държавата обаче. Айде информирай се какво е новото и пак да говорим.

Относно касовите бонове. За миналата година имам две приключили пълни проверки и една в развитие. При едната всичко е точно, при другата ме изнудиха да им дам 2000 лв за измислени нарушения... Предпочетох да им го дам, вместо да ме занимават с глупости. Тъй че не бери грижа. Пожелавам ти да имаш фирми и да се занимаваш ежедневно с бойковия нап, да видиш какво е...
 
Предпочетох да им го дам, вместо да ме занимават с глупости.
Аха, значи мрънкаме срещу корупцията, но сме част от нея? Или те глобиха? Защо не обжалва глобата в съда? Защо не сигнализира за корупция? Нали осъзнаваш, че ти с действието си (или престъпното си бездействие) ставаш част от тая система и въпреки големите ти приказки във форума не правиш нищо по въпроса нещата да се подобрят. Дела трябват, а не думи. Нали разправяше, че си съвременния Васил Левски... Човекът е умрял достойно на въжето, не е бил на принципа “покорна главица, сабя не я сече”.

Върви да гласуваш за тоя голия с тиквата и не ни занимавай с глупостите си.
 
Аха, значи мрънкаме срещу корупцията, но сме част от нея? Или те глобиха? Защо не обжалва глобата в съда? Защо не сигнализира за корупция? Нали осъзнаваш, че ти с действието си (или престъпното си бездействие) ставаш част от тая система и въпреки големите ти приказки във форума не правиш нищо по въпроса нещата да се подобрят. Дела трябват, а не думи. Нали разправяше, че си съвременния Васил Левски... Човекът е умрял достойно на въжето, не е бил на принципа “покорна главица, сабя не я сече”.

Върви да гласуваш за тоя голия с тиквата и не ни занимавай с глупостите си.

Като почнеш да отговаряш за нещо различно от задника си, може и да разбереш. До тогава си дете идиотче, което си фантазира някакви неща. Айде бегай да си лягаш....
 
Като почнеш да отговаряш за нещо различно от задника си, може и да разбереш. До тогава си дете идиотче, което си фантазира някакви неща. Айде бегай да си лягаш....
Аман от “борци за свобода” от дивана... Нямаш отговор на въпросите които ти зададох, нали? Още като каза, че нямаш намерение да ходиш на протестите, които толкова активно “подкепяш” ми стана ясен. Тъжна картинка...
 
Аман от “борци за свобода” от дивана... Нямаш отговор на въпросите които ти зададох, нали? Още като каза, че нямаш намерение да ходиш на протестите, които толкова активно “подкепяш” ми стана ясен. Тъжна картинка...

Да, тъжна картинка си. Не излизаш от вас, нищо различно от щракане по клавиатурата не правиш, мислиш само за себе си и за никой друг. Жена нямаш, деца, нямаш, нищо нямаш. О, да, можеш да пишеш код... Леле колко яко, това го могат само още няколко десетки милиона индиеца, пакистанеца, китаеца и тн. Нямаш никакво значение за света мишко. Скрий се вече, спри да църкаш, че след малко ще почна с обидите. Ебати и отвратиткото смотан.... Колкото и човек да се старае да запази добрия тон, с такъв боклук няма как да стане. Ако беше до мен щях да ти разбия тъпата кратуна и да те хвърля в някой казан, където ти е място. Ебати и тъпана шибан.... Въпропса е, че ако беше до мен, щеше да мигаш на парцали, че да не взема те изнасиля, ако нещо не ми хареса в тона ти. Деба и клавиатурния ти отворко, да еба....
 
Да, тъжна картинка си. Не излизаш от вас, нищо различно от щракане по клавиатурата не правиш, мислиш само за себе си и за никой друг. Жена нямаш, деца, нямаш, нищо нямаш. О, да, можеш да пишеш код... Леле колко яко, това го могат само още няколко десетки милиона индиеца, пакистанеца, китаеца и тн. Нямаш никакво значение за света мишко. Скрий се вече, спри да църкаш, че след малко ще почна с обидите. Ебати и отвратиткото смотан.... Колкото и човек да се старае да запази добрия тон, с такъв боклук няма как да стане. Ако беше до мен щях да ти разбия тъпата кратуна и да те хвърля в някой казан, където ти е място. Ебати и тъпана шибан.... Въпропса е, че ако беше до мен, щеше да мигаш на парцали, че да не взема те изнасиля, ако нещо не ми хареса в тона ти. Деба и клавиатурния ти отворко, да еба....
Хахахахахахахаха. Пак почна с приказките на изуст. Аргументи 0, само обиди и селяшко поведение. Всички те виждат що за стока си.
 
Добър ден.
Аз минавам само да попитам: при негативен тест за ковид и двойна бронхопневмония (ВИРУСНА!!), на кого да се скарам?

@tipin, да ме насочиш?

Щото и моите дробчета са като твоите, ама много се сърдите ако викаме на кови "грип". Грипът, викате е безобиден и безопасен..
 
Хахахахахахахаха. Пак почна с приказките на изуст. Аргументи 0, само обиди и селяшко поведение. Всички те виждат що за стока си.

Не се оправдавай бе, цървул скъсан? Не ми трябват аргументи, че да те разбера каква жена си. То си личи що за олигофрен си.... Нещастници като тебе се навъдиха страшно много. Зад клавиатурата много смели, на живо не могат една дума да обелят. Деба мишката ти клавиатурна смотана...
 
Зад клавиатурата много смели, на живо не могат една дума да обелят. Деба мишката ти клавиатурна смотана...
Ако допуснем, че аз съм такав, ти с какво си по различен? На колко протеста срещу властта и срещу мерките беше? Що плати подкуп на данъчните, като те хванаха в нарушение?

Щото аз като не съм доволен от нещо действам, а не седя да се правя на голямата работа по форумите. И да ти кажа, противно на комунистическите ви разбирания - работи отлично.
 
Ако допуснем, че аз съм такав, ти с какво си по различен? На колко протеста срещу властта и срищу мерките беше?

Щото аз като не съм доволен от нещо действам, а не седя да се правя на мъж по форумите. И да ти кажа, противно а комунистическите ви разбирания - работи отлично.

Не ми размивай с глупости. Предложението ми за кафе още важи, до месец пак ще идвам до София. Обещавам че няма да те нападам, просто искам да си поговорим на живо, пък да виним дали след това пак ще ми пишеш по същия начин. Ако не искаш това, ела ти до Варна, с много хора от форума сме се виждали на живо, не съм изял никой, все още. Няма от какво да се притесняваш!
 
Добър ден.
Аз минавам само да попитам: при негативен тест за ковид и двойна бронхопневмония (ВИРУСНА!!), на кого да се скарам?
На Булгартабак.
 
Не ми размивай с глупости. Предложението ми за кафе още важи, до месец пак ще идвам до София. Обещавам че няма да те нападам, просто искам да си поговорим на живо, пък да виним дали след това пак ще ми пишеш по същия начин. Ако не искаш това, ела ти до Варна, с много хора от форума сме се виждали на живо, не съм изял никой, все още. Няма от какво да се притесняваш!
Обясних ти, че с хора като теб нямам какво да си кажа. Явно ти е трудно. Ти не си способен да водиш аргументирана дискусия по нито една тема. Нито за политика, нито за наука, нито за история, нито за икономика, нето за здравеопазване. Изключително първичен и емоционален си. Гледай си магазинчетата и данъчните проверки, другите работи ги остави на разбиращите. От времето си отделям за смислени хора с които има какво да си кажа.
 
На Булгартабак.
Няма го вече - шиши го фалира. Освен това пневмонията е (подчертавам) ВИРУСНА. Поне така се изрази лекарката.
Други предложения? :)
 
при негативен тест за ковид
Теб пък кой дявол днес те научи да даваш пари за PCR късметче и така да забогатяваш тия дето искат да ти вземат всичко и да те правят дива и щастлива :oops:
 
Обясних ти, че с хора като теб нямам какво да си кажа. Явно ти е трудно. Ти не си способен да водиш аргументирана дискусия по нито една тема. Нито за политика, нито за наука, нито за история, нито за икономика, нето за здравеопазване. Изключително първичен и емоционален си. Гледай си магазинчетата и данъчните проверки, другите работи ги остави на разбиращите. От времето си отделям за смислени хора с които има какво да си кажа.

Кажи си, че те е страх бе мишка насрана. Стой си в къщи, не се подавай на вънка, че може някой да те изнасили или да те хване смъртоносен вирус. Много е лесно пред клавиатурата, деба жената ти страхлива смотана.
 

Горе