Сектата на ковидитите

Защо тогава трябваше да му дават гласност? Какво печелят от това? Че и спряха ваксинацията, сиреч кешопотока си (според теб).
 
Защо тогава трябваше да му дават гласност? Какво печелят от това? Че и спряха ваксинацията, сиреч кешопотока си (според теб).

"Доверието" на хората. Все пак избори идват...
 
Защо тогава трябваше да му дават гласност? Какво печелят от това? Че и спряха ваксинацията, сиреч кешопотока си (според теб).

Не знам бе човек.... Почвам да си мисля, че просто искат да подлудят хората. То стана ебати грозното. Ваксинираш се, тромби, умираш. Не се ваксинираш, Кови, пак умираш.... Ебати грозното го направиха....
 
Този случай ще се потвърди точно толкова, колкото се потвърди оня с черепно-мозъчната травма, че не е умрял от Кови! Ако ме разбираш.....
Само където удобно пропускаш да добавиш, че "оня с черепно-мозъчната травма" я е получил година преди да се появи ковида.
 
Само едно ще кажа: Браво на израелците! Скоро ще светят нули на таблото им. Говоря за Ковид статистиките, разбира се. Сега очаквам антиваксърите и невярващите да кажат: Ще видиш какво ще им се случи след 5-10 години, леле майко!
 
В плах опит да успокоя страстите, само ще напомня, че по бай Тошово време нямаше Ковид.

Нямаше и болестите популярни сега сред домашните животни при наличиеот на милиони крави, овце и свине в фермите преди 89та
Ако се беше случило по 'бай Тошово време', цялата ни нация щеше да се ваксинира за месец с голяма радост, в името на 'българо-съветската дружба'.
 
Ако се беше случило по 'бай Тошово време', цялата ни нация щеше да се ваксинира за месец с голяма радост, в името на 'българо-съветската дружба'.
Щяха да минат да те боцнат вкъщи по списък.

Нито икономиката, нито популацията щеше да пострада.
 
Не знам бе човек.... Почвам да си мисля, че просто искат да подлудят хората. То стана ебати грозното. Ваксинираш се, тромби, умираш. Не се ваксинираш, Кови, пак умираш.... Ебати грозното го направиха....
Е как няма да знаете нещо, аз съм разочарован... Та Асенчо беше постнал тук пасажи от някаква книга ли какво е там, с точния сценарий, по който ще се развият нещата. Там има ли такава глава или за заблуждение сe ползва по-обходен маршрут, който отново води до прословутия "Нов световен ред"?

"Доверието" на хората. Все пак избори идват...
Ако до седмица пак започне ваксинацията (както се очаква), голямо доверие ще изградят У хората, да. Бoйко с по-голямо влияние в Света от Чипиращия Гейтс, ебаси... 8 държави (според Крумов) играят по свирката му, за да изгради доверие в българина. :D
 
Бoйко с по-голямо влияние в Света от Чипиращия Гейтс, ебаси... 8 държави (според Крумов) играят по свирката му, за да изгради доверие в българина. :D
Като стана въпрос за свирката му, си представям какво ще стане, когато внесем руската ваксина. Тогава русофилите от форума ще се редят на опашки свир*и да му правят от благодарност.
 
Всъщност, руската по някои параметри превъзхождала АЗ. Двувекторна е и така шансът да "хване" е по-голям.
Друг е въпросът, дали въобще ще стигне дотук, че май за тях си виждат зор да произвеждат.

Тогава русофилите от форума ще се редят на опашки свир*и да му правят от благодарност.
Това ще стане, ама не при налична руска ваксина, а при тази на БAН, която вероятно ще е достъпна след 20-тина години. :D
 
 
Накратко класическите ваксини НЕ са за всички - аз затова НЕ се смея на антиваксърите и напълно ги разбирам просто си има хора със организми с непоносимост...
По същата логика някои хора имат непоносимост към вируса :) Вкараш им вирус на всички - някои мрат, вкараш им ваксина на всички - пак някои мрат. И вируса и ваксината са заразни, едното по естествен път, другото по политическо-насилствен път. Въпросът е кое убива повече и кое причинява повече щети. Но на това няма как да се отговори правилно докато при вируса се чудят как да надписват случаи, а при ваксината се чудят как да ги потулват.
 
Благодаря ти, скъпи Банко, че допускаш клетвите на Нанди. И че цензурираш думите ми към нея, които си заслужи. Абе пичага, теб ако ти пожелаят "дано да се разболееш", ти как би реагирал???
Айде стига си ревал като 6 годишно момиченце за ново Барби.

Ако мислиш, че съм репортнала псувните и другите ти истерични изблици - не съм! Не те приемам на сериозно, за да ме засегнеш по какъвто и да е начин. Очевидно някой от останалите участници не иска в темата да стоят селските ти изцепки, софианецо 98-мо поколение. И Банко явно не иска във форума му да се държи такъв просташки език. Караме се, спорим, но никой не си е позволил селяния като твоята.

И стига си ревал за тия клетви. Нали са фейк твърденията, че в ковид отделенията е концлагер. Ми иди и виж, бе. Не ти пожелавам да се гътнеш, а само да полежиш и да се насладиш на обгрижването. Ще ти предложат масаж, маникюр, педикюр... Ще ти държат ръката 24/7. ;)


По темата от последните часове: Страшни смешки на ботокса вчера. Значи починалата жена, е починала щото е дебела, дърта и болна, а не щото е ваксинирана. Иначе доскоро тия дебелите, дъртите и болните бяха в рисковата група и трябваше мнооого да ги пазим. Ми тя кардиоложката, дето я е боцнала, сигурно точно с тия аргументи я е убедила да се ваксинира - дърта си, дебела си, болна си - кови ще те убие. И кво стана? Кови не успя, ама ваксината даде 100% ефективност.

Ние вярваме на науката! Ок, ние не чак толкова. :)
 
Айде стига си ревал като 6 годишно момиченце за ново Барби.

Ако мислиш, че съм репортнала псувните и другите ти истерични изблици - не съм! Не те приемам на сериозно, за да ме засегнеш по какъвто и да е начин. Очевидно някой от останалите участници не иска в темата да стоят селските ти изцепки, софианецо 98-мо поколение. И Банко явно не иска във форума му да се държи такъв просташки език. Караме се, спорим, но никой не си е позволил селяния като твоята.

И стига си ревал за тия клетви. Нали са фейк твърденията, че в ковид отделенията е концлагер. Ми иди и виж, бе. Не ти пожелавам да се гътнеш, а само да полежиш и да се насладиш на обгрижването. Ще ти предложат масаж, маникюр, педикюр... Ще ти държат ръката 24/7. ;)


По темата от последните часове: Страшни смешки на ботокса вчера. Значи починалата жена, е починала щото е дебела, дърта и болна, а не щото е ваксинирана. Иначе доскоро тия дебелите, дъртите и болните бяха в рисковата група и трябваше мнооого да ги пазим. Ми тя кардиоложката, дето я е боцнала, сигурно точно с тия аргументи я е убедила да се ваксинира - дърта си, дебела си, болна си - кови ще те убие. И кво стана? Кови не успя, ама ваксината даде 100% ефективност.

Ние вярваме на науката! Ок, ние не чак толкова. :)
"Не ти пожелавам да се гътнеш, а само да полежиш и да се насладиш на обгрижването."

Т.е. ти ми пожелаваш да стигна до болница, разбрах. А аз ти желая да си здрава и жизнена. Но въпреки това си селска пръчка и това няма да спре да те обиждам колкото си искам, защото ти злословиш. А дори не ме познаваш, за да го правиш. Репортвай ме ако искаш и на арменския поп, дреме ми.
 

На годишнината от всеобщото затваряне (петък 13 Март 2020) - всеобщо спиране на ваксини :oops:

И не само това всеобщо се случва. Докато се затягат мерки навсякъде, то във Варна и Благоевград се премахват. Това някак ми напомня на случая с Тексас. Идея нямам как е по другите държави сега, но да го кажа така - няма да се учудя ако тия дни започне да излиза информация за никнещи като гъби зони без мерки по света.

Това за миг на един "конспиратор" може да му се стори странно, че не отговаря напълно на идеята за масово затваряне и ваксиниране на народа, но отговаря напълно на една друга идея - за разделение на хората. Разделение се случва от началото на цялата истерия, и то на много нива. Разделение на физическо, политическо, финансово (едни фалират, други просперират). Разделение по убеждения - изведнъж станахме конспиратори и антиконспиратори, ваксъри и антиваксъри, цензурирани и промотирани. Разделение по ваксинационен статус - ваксинирани и неваксинирани. Сега и разделение по мерки.

Също така една такава ситуация "тук с мерки, там без мерки" е един добър plot twist. Вниманието на хората трябва да се държи, пък и медиите хляб ядат. Минахме през много теми - страшния китайски вирус, локдауни, полеви болници, маски, ваксини, щамове - но за 2-3 месеца се изчерпва темата и трябва освежаване. То май трябваше новата актуална тема да е Ковид-21 - още по-страшната версия от Ковид-19, но това с щамовете не пожъна много успех. Е, има още време за Ковид-21.

И защо разделение? Ами за да има после обединение. Аз от отдавна си мисля как държавите дето следват "противоепидемичните" указания в един момент ще бъдат така нахендрени, че все едно не са ги спазвали достатъчно добре и едва ли не за наказание се налага още по-централизиран контрол над решенията... и финансите (дигитална валута, базов доход и т.н.).
 
След това откритие, че има поне 12123903 фактора за разделение, стотици и хиляди години преди ковид, очаквам утре поне три тома откритие, че водата е мокра. Отдава му се на момчето и заслужава аплаузи за труда.

Аз лично си мисля, че водата попринцип не е мокра, а Бил Гейтс е проектирал микропокритие върху нея, образуващо се със специални честоти от ХААРП, което в крайна сметка носи мокрото усещане. Форумната Грета Тунберг. Надявам се и вие така да мислите, понеже ще станем свидетели на 12123904-то разделение.

Всъщност, на 13 март (преди 2 години) са номинирали Грета Тунберг за нобелова награда. Не на 14, а точно на 13 март (петък!!) спуснаха мерките, а сега даже и отново на 13 спират ваксинацията. Слочаенос? Не мисла! На 13 март, пък, 68 година, Александър Дубчек премахва цензурата в Чехословакия. Правите ли връзката? Очеизбождащо е, но малко хора виждат как бавно, но сигурно пристъпваме към Новият световен ред.
 
Последно редактирано:
Всъщност, на 13 март (преди 2 години) са номинирали Грета Тунберг за нобелова награда. Не на 14, а точно на 13 март спуснаха мерките, а сега даже и отново на 13 спират ваксинацията. Слочаенос? Не мисла! На 13 март, пък, 68 година Александър Дубчек премахва цензурата в Чехословакия. Правите ли връзката? Очеизбождащо е, но малко хора виждат как бавно, но сигурно пристъпваме към Новият световен ред.
Браво, ей за това става въпрос, да наблюдаваш, да анализираш и да си праиш там някви изводи. Виж аз как ползвам форума като инструмент за това - много пъти докато пиша нещо и ми се избистря. Последния ми пост може да ти се вижда малко твърде изнасилен и все едно търся под вола теле, но така се правят анализите. Или поне аз така ги правя. Много обичам крайностите, да проверя какво ще стане ако пробвам нещо по-крайно. В случая - да предположа нещо по-крайно.

В крайна сметка обаче истината най-често е по средата. По тая причина не вярвам толкова на крайни твърдения (например че искат да ни избият с ваксините, че самолетите пръскат химикали, че с ваксините ни вкарват чип, че 5G причинява всичко това или дори че Земята е плоска), но за разлика от вас сектантите съм склонен да разсъждавам и проучвам всяко от тях.

И ето, многократно дори съм разсъждавал на крайното за мен твърдение, че Ковид наистина е този вирус дето е тръгнал от Китай... и т.н. официалната история. Но неминуемо стигам до извода, че всъщност нещата далеч не са толкова страшни колкото се описват. И като излезеш навън много лесно можеш да видиш, че повечето хора също така го виждат, ходят си без маски и отдавна не им пука за тъпия Ковид. И като погледнеш официалните статистики - нула цяло, нула не знам си колко процента умрели... колкото грипа, който незнайно защо си е бил камшика.

Извинявай много, ама ако си мислиш че която и да е конспиративна теория е nonsense, то официалната теория в която ти вярваш се пука по шевовете от nonsense почти от самото начало. Толкова е зле скалъпена цялата история, че сценаристите трябва или да продължават да я развиват, хвърляйки нарастващи количества усилия и ресурси, или да не се хабят повече и да зарежат нещата. Това все едно да правиш нов и нов sequel на Терминатор през няколко месеца и да очакваш нещо по-грандиозно от Терминатор 2.

Ама не, ти ще кажеш, че то няма сценарии и всичко това беше естествена реакция на естествена заплаха. Окей, още по-добре, тогава Природата печели, но и Природата ще ни остави на мира много много скоро, и то без ваксини, защото всеки природен катаклизъм си има начало и край.
 

Горе