Сектата на ковидитите

Ти чете ли за отрицателния тест, щото аз четох. Всичките и роднини свидетелстват, че не е била болна от нищо, най малко от Кови. Това че от щаба твърдят обратното, нищо не значи. Айде бегай да четеш още, че много е зле положението при теб.

Виж файлът 21110
Почна се стилът една жена каза във фейса...ОК, продължавайте без мен, уважаеми форумни професори.
 
Почна се стилът една жена каза във фейса...ОК, продължавайте без мен, уважаеми форумни професори.

Каква жена бе, съвсем ли откачи? Това е сестрата на жената и роднини й. По новините ги даваха. Луд ли си?
 
Абе добре беше по едно време, това момче, откак се боцна съвсем отиде коня у ряката....
нЕкъде по трасето има лабава връзка и дава на късо от време на време. Иначе си е съвсем нормален retard. :)
 
Това е сестрата на жената
Е, жена го е казала. Ти пък веднага... Веднъж и Теди да уцели нещо вярно и бързаш да го скастриш. Имай търпение, момчето е със специални нужди.
 
Е, жена го е казала. Ти пък веднага... Веднъж и Теди да уцели нещо вярно и бързаш да го скастриш. Имай търпение, момчето е със специални нужди.

Той тедката по по това време вече е опаткал една дамаджана розе, нормално за него да не е съвсем адекватен по това време.
 
Абе Биарка, чети повечко бе момче. Тя е била с Ковид! Боцнала се и след това си е помислила, че е безсмъртна. И не я е хванала ваксината. Мисли бе, човек, не се излагай!
Ти н се излагай: Починалата 54-годишна жена след имунизация в Благоевград не е имала придружаващи заболявания, както и не е боледувала от коронавирус.

Два PCR теста и втория удобно положителен....
 
Каква жена бе, съвсем ли откачи? Това е сестрата на жената и роднини й. По новините ги даваха. Луд ли си?
Сестра й не е лекарка, нали? Нищо неадекватно не виждам. Просто се прееба, че не се боцна и те е яд. А на какво съм - на сокче.
 
Би ли споделил кой е автора на това? Не ми се проверяват твърденията, ама ми звучи малко като книгата на оная откачената даскалица ли беше....
Точно този факт, че не ти се проверяват твърденията, те е карал да повярваш в глупостите, които си наръсил сутринта, чути от другия ви анти-ковид вожд.
 
Точно този факт, че не ти се проверяват твърденията, те е карал да повярваш в глупостите, които си наръсил сутринта, чути от другия ви анти-ковид вожд.

Абе не ми говори тъпотии бе, кажи кой е написал глупостите дето постна, че и ми ги навираш в очите?
 
Точно този факт, че не ти се проверяват твърденията, те е карал да повярваш в глупостите, които си наръсил сутринта, чути от другия ви анти-ковид вожд.
Айде и факт-чекърите налазили темата неусетно :)
 
То е пределно ясно :D :D :D :D :D

Няколко пъти задавам въпроса - защо всички сектантита са герберасти? Досега смислено обяснение никой не даде.... Подозирам че е свързано с лимитирани ментални способности, както е видно от участниците в темата, ама де да знам....
 
Няколко пъти задавам въпроса - защо всички сектантита са герберасти? Досега смислено обяснение никой не даде.... Подозирам че е свързано с лимитирани ментални способности, както е видно от участниците в темата, ама де да знам....
След 12 години и аз съм на същото мнение. Какъвто "лидера", такива и поддръжниците му. От тиква надолу...
 

Горе