Сектата на ковидитите

Стана ми интересно какво означава презобил с цинк? След кръвен тест ли го видя или просто си приемал по-големи дози като хранителна добавка под формата на хапче след консултация с лекар? Важен е за имунната с-ма, но се съдържа в толкова много храни, че никога не съм си и помислял за допълнителен прием.

Дневна доза на опаковката на добавките 15 mg

изключения се допускат за спортисти или при заболявания... също се споменават екстремни дози при comon cold e специфичното което споменават :)


Презобил с цинк = всеки ден си пия 15 мг в дните в които излизам навън пия по две (не излизам всеки ден) ама със сигурност нямам дефицит защото няма пропуск без значение какво ми добавя храната ... не смея да пия дозите който се споменават като макс допустим защото ми куца спортуването да го горя
 
Дневна доза на опаковката на добавките 15 mg

изключения се допускат за спортисти или при заболявания... също се споменават екстремни дози при comon cold e специфичното което споменават :)


Презобил с цинк = всеки ден си пия 15 мг в дните в които излизам навън пия по две (не излизам всеки ден) ама със сигурност нямам дефицит защото няма пропуск без значение какво ми добавя храната ... не смея да пия дозите който се споменават като макс допустим защото ми куца спортуването да го горя

При нормално разннобразно хранене не вярвам да има недостиг на цинк, освен както пише в статията, при вегани, алкохолиците и някои болести, но пък и предозирането е трудно. 40 мг не са малко, та по едно хапче 15 мг няма лошо. Тук като хранителни добавки се набляга на витамините б12, ц и имуностимулатори съдържащи ехинацея и селен.
 

Падението е огромно...
Тия па да не видят нещо. Откраднаха ни модела, впечатлени от нашия министър на здравеопазването. ;)

Ама нашият е по-сполучлив! Като истински е...
 
Последно редактирано:
Кой си спомня онзи уж изтекъл канадски мейл, описващ развитието на пландемията през идните месеци? Ей го(в)на: https://thecanadianreport.ca/is-this-leaked-memo-really-trudeaus-covid-plan-for-2021-you-decide/ Сега по-интересна е предпоследната точка в него:
– Projected supply chain break downs, inventory shortages, large economic instability. Expected late Q2 2021.
Какво се оказва сега, че имаме гигантски кораб, рисуващ гигантски полови органи, заръстил Суецкия канал за незнайно колко време, спъващ доставките и причиняващ икономическа нестабилност:


Случаенос?
 
Quarter 2, втората четвъртина на годината
Бре! Па и стриктни в сроковете, бе.

Друго да питам, понеже не ги разбирам нещата: Защо за такива стратегически цели се ползва воден басейн с размерите на перловската река? Няма ли по-широк проход по тоя маршрут? :)
 
п.с. Домъчня ми за Каменчо

165113061_1895214073985368_2455570182489603256_n.jpg
 
А бе, интересно ми е, само аз ли си мисля, че за 16 месеца вече трябваше да се знае много за тоя пуст вирус и да има адекватно лечение... Смешно ми стана, как още го рекламират "непознатия ковид"...
 
Сектантите дали са гледали професор Лъчезар Филипов тази вечер?
 
Това "гледане" ли е или "четене" през просото. Ясно е, че остана единствения идиот тук, но съм абсолютно сигурен, че не знаеш нищо за Филипов и това ти е рандом гугълски сърч...
 
Това "гледане" ли е или "четене" през просото. Ясно е, че остана единствения идиот тук, но съм абсолютно сигурен, че не знаеш нищо за Филипов и това ти е рандом гугълски сърч...
Тук не позна. Хахото (професорът) от БАН с извънземните го следя от 2006, откогато се запознах с уфологът Иван Лазаров, шефът на русенският клуб 'Мъдромер'.

Но си напълно свободен да вярваш, че извънземните ще ни избавят от Ковид. Не се притеснявай, няма да изглеждаш повече 'идиот' от останалите невярващи във вируса.
 
Последно редактирано:

Горе