Сектата на ковидитите

Нищо, така повече ще придобием естествен имунитет, нали, философчета? Като умрат още 18 000 души и ще сте доволни може би? Като Димо от ПИФ, набора и той от старост ли почина? Айде кажете де, плиткоумници?
 
Като Димо от ПИФ, набора и той от старост ли почина? Айде кажете де, плиткоумници?
Идея си нямаш така наречните бг звезди какви поройници са. Толкова алкохол и наркотици са минали през телата им, че ако пръднат могат да пукнат. Организмите им са тотал щета. Дали ковид( грип ), настинка или там някоя друга белодробна инфекция ги хване можеш да ги пишеш разход
 
Идея си нямаш така наречните бг звезди какви поройници са. Толкова алкохол и наркотици са минали през телата им, че ако пръднат могат да пукнат. Организмите им са тотал щета. Дали ковид( грип ), настинка или там някоя друга белодробна инфекция ги хване можеш да ги пишеш разход
Прав си.
Ето пък тук едно наркоманче от Русе
 
Ето пък тук едно наркоманче от Русе
Кажи ми точно защо вярваш, че това дете има ковид:

а) Защото така трябва
б) Защото по новините казаха
в) Защото искам да вярвам в светия ковид
г) Не мога да отговоря
д) Не ме интересува
 
Абе гледам и двата отбора са станали крайни

Цялата работа със затварянето беше да се забави разпространението, докато се намери ваксина и има достатъчно дози ... От там нататък е личен избор кой ще си я сложи но затваряне НЕ трябва да има...

Относно ваксините не работят 5601 души са се заразили от 161 милиона (161 000 000 ) ваксинирани и са влезли в болница(ето първа страница на вестник New York Post от 30 юли го показва графично) като от тях 1141 са починали (0,0007%)

229725394_10222883213246161_5957956044033518443_n.jpg

Ако някой иска да го затварят след ваксината е против науката :) Аз лично като ваксиниран ще изляза да протестирам ако решът да затварят пак...

ПП Васинираните трябва да се срещат с малки дози вирус от време на време за да си тренират имунитета (няма нужда от бустъри) въпроса е да ги имаш антителата

ППП Мутациите на вируса са от по еди ред (вируса има 32к реда код от 4 аминокиселини една след друга ) като се говори за мутация на даден ред е пдоменена датадена буква (олицетворяваща една от аминокислеините с друга)
 
Последно редактирано:
Идея си нямаш така наречните бг звезди какви поройници са. Толкова алкохол и наркотици са минали през телата им, че ако пръднат могат да пукнат. Организмите им са тотал щета. Дали ковид( грип ), настинка или там някоя друга белодробна инфекция ги хване можеш да ги пишеш разход
А тия антиваксърите като се наливат с ракия и ми говорят колко била вредна ваксината??? Ама Димо ако не беше пипнал Ковида можеше да си поживее до 80 години, нали? То ако ще ги пишем бегали, давай да застреляме половин България, водеща ужасен начин на живот. Да ти имам тъпата логика.
 
Абе гледам и двата отбора са станали крайни

Цялата работа със затварянето беше да се забави разпространението, докато се намери ваксина и има достатъчно дози ... От там нататък е личен избор кой ще си я сложи но затваряне НЕ трябва да има...

Относно ваксините не работят 5601 души са се заразили от 161 милиона (161 000 000 ) ваксинирани и са влезли в болница(ето първа страница на вестник New York Post от 30 юли го показва графично) като от тях 1141 са починали (0,0007%)

Виж файлът 21729

Ако някой иска да го затварят след ваксината е против науката :) Аз лично като ваксиниран ще изляза да протестирам ако решът да затварят пак...
Ами ти си от малкия процент, те заради тия другите ще ни затворят, дето много им знае устата. И аз не искам да ни затварят, щото и аз ще го изям. Ама като гледам нивото на интелект...към ключ вървим.
 
Ами ти си от малкия процент, те заради тия другите ще ни затворят, дето много им знае устата. И аз не искам да ни затварят, щото и аз ще го изям. Ама като гледам нивото на интелект...към ключ вървим.

Няма ще протестираме с тях те също не искат да ги затварят :)
Въпроса е да е постигнат консенсус че повече няма да затваряме и да се готвиш да протестираш за правата си да си свободен а сложи не сложи ваксина всеки си знае :)
 
Няма ще протестираме с тях те също не искат да ги затварят :)
Въпроса е да е постигнат консенсус че повече няма да затваряме и да се готвиш да протестираш за правата си да си свободен а сложи не сложи ваксина всеки си знае :)
Ако не блокира здравната система може и да не затворят. Не мога да гадая какво ще се случи. И аз като ваксинирам хич не ми е приятно вече да ги нося тия парцали. Въпреки, че в кварталните заведения и магазинчета рядко ги слагам. Да видим какво ше се случи все пак. Никой не може да определи все още колко хора ще отидат в болница.
 
Искаме или не, ще затварят. Има написан план за действие на управление на ковид-кризата, с определени нива, по който ще се действа автоматично, понеже няма ЩАБ.
Вероятно е избран този подход, защото новото правителство ще се позовава на този план, изготвен от случайниците на Радев и няма да носи отговорност за действията си.
 
Искаме или не, ще затварят. Има написан план за действие на управление на ковид-кризата, с определени нива, по който ще се действа автоматично, понеже няма ЩАБ.
Вероятно е избран този подход, защото новото правителство ще се позовава на този план, изготвен от случайниците на Радев и няма да носи отговорност за действията си.
И това го сътвори г-н Кацаров - човекът, който се кълнеше, че Ковид е измислица. Ама нали тук във форума се кефят на служебното правителство, явно това не им прави впечатление. Да не говорим, че Мангъров вече е станал тотално неадекватен и всеки ден ръси поредните глупости. То вече никой не му се връзва. Само Нанди и Биаро, може би :))))
 
Абе гледам и двата отбора са станали крайни

Цялата работа със затварянето беше да се забави разпространението, докато се намери ваксина и има достатъчно дози ... От там нататък е личен избор кой ще си я сложи но затваряне НЕ трябва да има...

Относно ваксините не работят 5601 души са се заразили от 161 милиона (161 000 000 ) ваксинирани и са влезли в болница(ето първа страница на вестник New York Post от 30 юли го показва графично) като от тях 1141 са починали (0,0007%)

Виж файлът 21729

Ако някой иска да го затварят след ваксината е против науката :) Аз лично като ваксиниран ще изляза да протестирам ако решът да затварят пак...

ПП Васинираните трябва да се срещат с малки дози вирус от време на време за да си тренират имунитета (няма нужда от бустъри) въпроса е да ги имаш антителата

ППП Мутациите на вируса са от по еди ред (вируса има 32к реда код от 4 аминокиселини една след друга ) като се говори за мутация на даден ред е пдоменена датадена буква (олицетворяваща една от аминокислеините с друга)
Въпроса е, в това че последващите мутации може да прескачат ваксините! Тогава заради СТРАХА на Щраусите, затварянията ще са ФАКТ и всичко отначало но с по-заразен и по-смъртоносен вирус :)

Ако нямаше мутации да си стоят НЕваксинирани не ми дреме! Имали са избор! За мен за да се спре с тая простотия при наличието на ваксина тя трябва да е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА!
 
Въпроса е, в това че последващите мутации може да прескачат ваксините! Тогава заради СТРАХА на Щраусите, затварянията ще са ФАКТ и всичко отначало но с по-заразен и по-смъртоносен вирус :)

Ако нямаше мутации да си стоят НЕваксинирани не ми дреме! Имали са избор! За мен за да се спре с тая простотия при наличието на ваксина тя трябва да е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА!
Казаха ти го вече, спираш си телевизора и всичко свършва, няма вирус. Ти трета игла сложи ли си?
 
А тия антиваксърите като се наливат с ракия и ми говорят колко била вредна ваксината??? Ама Димо ако не беше пипнал Ковида можеше да си поживее до 80 години, нали?
В случая са прави вкасината към момента е по-вредна от самото "опасно" забляване. А до колко би живял и дали наистина е починал от ковид нито ти, нито аз можем да кажем. В името на статистиката и разбитият нос е ковид
 
Аз ще си сложа, нещо проблем ли има?
Не бе, няма проблем, слагай си колкото искаш, всеки луд с номера си. :D До края на годината си на 4-та и 5-та. Не се ли чувстваш малко като опитна мишка с тея игли?
 
И аз като ваксинирам хич не ми е приятно вече да ги нося тия парцали.
Я си прочети пак писанията. Нали ще се заразиш, ама ще го изкараш по-леко ... нооооо пак ще бълваш смъртта около себе си.
Хайде включете малко логиката а?
 
Казаха ти го вече, спираш си телевизора и всичко свършва, няма вирус. Ти трета игла сложи ли си?
Поредния Щраус, то няма място по света не засегнато ПАНДЕМИЯ му викат той телевизора да съм си спрял! Над 1/3 от населението се ваксинира вече Щраус такъв до края на година 2/3 ще са! Ама то телевизора ще е виновен :)

А само да питам като спра телевизора, и хората спират да умират? Нали? Няма катастрофи, няма бедни хора, няма убийства?
 
Поредния Щраус, то няма място по света не засегнато ПАНДЕМИЯ му викат той телевизора да съм си спрял! Над 1/3 от населението се ваксинира вече Щраус такъв до края на година 2/3 ще са! Ама то телевизора ще е виновен :)

А само да питам като спра телевизора, и хората спират да умират? Нали? Няма катастрофи, няма бедни хора, няма убийства?
Ха ха... Аз ли съм щраус!? Вие като се бяхте заключили с месеци, с по 3 парцала на мутрата, ние си живяхме живота. Същото правим и сега, същото ще правим и до 46-та вълна. Насрахте се от страх за жалките си животи, скрихте се, заключихте се, после ние сме били щрауси. По 15 реваксинации ще ви направят, докато не ви поникнат рога и копита, ама като сте идиоти така ще е.

Бедни хора, глад убийства и гадости е имало винаги, има и ще има. Какво общо има това с поредния вирус? Някъде четох, че с парите, които се наляха за Кови, можело да се изкорени глада на целия африкански континет и Азия, където умират десетки хиляди деца от глад всеки ден. Ама тая работа тебе не те интересува. Вируса е най-страшен.... Бах ва у лицемерите!
 

Горе