Сектата на ковидитите

Но не и с член колкото на Теди. Той се бустерира основно с тая цел. Вече може да носи само потури. ;)
Не знаех, че давала и такива странични ефекти. Или може би е част от медицинското въздействие по протокол.
 
Не знаех, че давала и такива странични ефекти. Или може би е част от медицинското въздействие по протокол.
Не знам. Той така се хвали...
 
Чудно си беше с 19-то, с корона-22 е значително по-зле. Мани, че може по същата линия през '25, та чаак до '30 да откара..

Абе, ти нали бира вАриш? Направи една серия да си спомним, неш' такова:
iu

Но българска, родна и пивка, с минерална вода от Хисаря - Корона'19! Поне една партида направи, десетина бутилки поне:)
Ами, принципно е никакъв проблем да наглася една рецепта, но за лагера(светлите) бири не много удачен момента. Взе да става топло, а те си искат една идея на по хладно да отлежават. Там е важна и водата действително. Един ми беше домъкнал от Банско вода(сложи ги едни 500 километра до тук) от някакъв извор в планината. Получи се чудесна светла бира. Нея кръстих "Вък", щот пак казвам, получи се учудващо добре и като я дегустирах първия път, а и ми беше от първите варки и нали мераклия, та ми идваше да завия срещу луната от кеф.
Че "тематични варки" доста. На един с автосервиз, дето си карам колата при него му сварих тъмен стаут, който кръстих старо машинно масло. На едни пък, с гражданска инициатива, дето още в началото си беше обречена на неуспех въпреки, че беше с добри помисли им сварих червен ирландски ейл(заради ИРА) и им сложих на етикетите един свит юмрук с надпис Rebels Beer.
Имало е и Биринда, Краставата жаба и какви ли още не, ама там да не навлизам в подробности.. ;)
Та тематиката поне за мен е голяма част от домашното варене на бира. Не просто да направиш там нещо да се наливаш :)
Е, на ремайнда, да сме живи и здрави, ако не ми излязат прогнозите, вече знам, че ще му сваря един стаут с лактоза(неферментируема захар), като добавка - че да му стане сладко на душата, че се е оказал прав :p
Та общо взето що бира се направи и изпи в тая карантина само аз си знам. Ма спирам, да пиша, понеже ми е болна тема и да не отблъсквам трезвената ковид аудитория ;)

Страхотно беше. По 200 души умираха на ден...Невероятно беше, няма спор.
Сега малко ли мрат :/ Въобще по принцип говорим. Акцента ми беше как бързо се изместват актуалните теми на деня.
 
Последно редактирано:
Само да ти кажа, че още съм жив и съм без ваксина.
О,чудо!
Де да бяха всички с тоя късмет като теб. А аз съм жив, ваксина. Знам, че искаш да ти кажа, че имам чип или нещо ми се е случило. Ама не, същият съм си. Шанс...
 
Де да бяха всички с тоя късмет като теб. А аз съм жив, ваксина. Знам, че искаш да ти кажа, че имам чип или нещо ми се е случило. Ама не, същият съм си. Шанс...
Все ми е тая кой има и кой няма ваксина. Нищо не променя живота ми. Даже не знам защо започваш да ми се обясняваш без да съм те питал, ама явно имаш нужда да се изказваш, така че давай. На моя гръб е ОК.

Уточних само, че с ковида беше по-добре. Сега имаме не само умрели, но и влизаме наистина в тежка рецесия.

Не искам да водя диалози от типа както са между теб и нанди - безсмислени и не искам да те убеждавам в моята теза. Ако искаш да си лафим за новите проблеми съм ОК, ако не - не ми пиши.
 
Но не и с член колкото на Теди. Той се бустерира основно с тая цел. Вече може да носи само потури. ;)
Да и иска да си показва члена на всеки, а аз не искам да го виждам…
Моля те, вьеми го ти и го прибери някъде - вие сте дружки,
 
Леле, какви сте докачкиви, от майтап не разбирате. Нанди като чуе член и подскача. Не бе, Нанди, член на БКП, споко.
 
Леле, какви сте докачкиви, от майтап не разбирате. Нанди като чуе член и подскача. Не бе, Нанди, член на БКП, споко.
Ох, успокоих се. Имам фобия от членове. ;)
 
Така вече ми харесва дискусията.
Някой друг ще си изкара ли члена.
Първо минават по градинките по шлифер рано сутрин и чак после идват тука ексхибиционистите...
 

Горе