Сектата на ковидитите

Само тук, ако не слушаш, идват държавните бухалки и ти скачат по главата, докато дишаш. Нормално да се снишат, щото просто ще ги изтрият от пазара по най бруталния начин. Не могат всички естествено, но колкото могат.... Та така... На запад никой не допуска, че ще му затрият бизнеса, щото протестира за нещо.
И това си е пак наш, български проблем. Едно много хубаво интервю с някакъв поляк четох, в което човекът казва, че в Полша са отворили всички, които са под забрана. Във всяко заведение постоянно "дежури" блезплатен юрист, който се оправя с проверките. Клиентите буквално изритват навън проверяващите и подкрепят бизнса напълно. Резервации има за 3 дни напред. В Полша всички актове отпадат, защото съдът отсъжда, че локдаунът е незаконен. Така е в белия свят, но нищо не става в цървулландия. Никога няма да бъдем европейци.

144366959_3988708824495627_3725055443012513822_n.jpg


Ето ви отново смислен коментар, ама кой ли ти чува...

 

Как сама си отговори...Тук нито от народа, нито от безплатен юрист помощ.
 
Викането и трошнето по площадите в България не прави хората свободомислещи или с липсваш робски ген. Просто показва колко лесно са за манипулиране от платени агитки
А кое ги прави? Протестирането пред ТВ-то и във форума на предприемач, нали? :hankey:
 
И това си е пак наш, български проблем. Едно много хубаво интервю с някакъв поляк четох, в което човекът казва, че в Полша са отворили всички, които са под забрана. Във всяко заведение постоянно "дежури" блезплатен юрист, който се оправя с проверките. Клиентите буквално изритват навън проверяващите и подкрепят бизнса напълно. Резервации има за 3 дни напред. В Полша всички актове отпадат, защото съдът отсъжда, че локдаунът е незаконен. Така е в белия свят, но нищо не става в цървулландия. Никога няма да бъдем европейци.

144366959_3988708824495627_3725055443012513822_n.jpg


Ето ви отново смислен коментар, ама кой ли ти чува...

Тук обаче такива като Каменчо, тедито и останалите ковиди ще са първи да докладват за нарушение...
 
...Венцислав Мутафчийски каза по БНР, че в препоръката на фирмата е записано с нея да не се ваксинират пациенти над 55 години...

Ох, мамини благи ковиди - дебили... Май ще ви запалят трътките добре с тея ваксинки. Нещо всеки ден взе да пада възрастовата граница. Що така бе? Светата ваксинка и ковидчето ще се окажа измамата на хилядолетието май.

И малко ифно за тестовете от авуст до сега на мястот където работи жена ми всяка седмица се прави тест на служителите. Това прави 24 теста на всеки слиужител до сега.

На 3 от тези теста жена ми беше с темепратура, кашлица и протекъл нос в различнистепении трите пъти до сега има 24 отрицателни теста... :D


Аз имам 7 направени теста кат на два бях боелн на един от тях с 40 градуса температура и 7те са отрицателни

Синковеца има 3 теста на един от тях беше болен и 3те отрицателни.

Познавам още 10на човека с доста направени тестове в болестно състояние и всеки с отрицателен. Познавам и доста хора напълно здрави с положителни. Така, че тестовете спокойно може да си ги пъхате в задниците и да се кефите на ковида.
 
Не, то откак има ковид, другите болести според теб спряха и няма никакъв шанс да ги пипнеш... Що говориш глупости бе Крумов, сериозен човек си уж.

Иначе ако боледувате толкова често в рамките на година, вземете поработете над имунитета и здравословния начин на живот. Ясно, че с хора работите, ама това е прекалено.
 
Не, то откак има ковид, другите болести според теб спряха и няма никакъв шанс да ги пипнеш... Що говориш глупости бе Крумов, сериозен човек си уж.

Иначе ако боледувате толкова често в рамките на година, вземете поработете над имунитета и здравословния начин на живот. Ясно, че с хора работите, ама това е прекалено.
Според СЗО други болести освен ковид няма. В Англия леката настинка няма как да я избегнеш. Както и сезонния грип дето уж го няма. Пак обаче не вникваш в това което съм написал а заораваш в трета глуха
 
А бунтовете в цяла Европа как ще ги коментираме? Западняците, колкото и да са заблудени, вече почнаха да се усещат, че ги шибат здраво. и почнаха да шават.

Обаче трябва да призная, че наш тулуп, пак излезе най-умен и го на наби не с 200, а с 350 тоя път на западните лидери. Онея ще ги хвърлят по кофите и ще висят по стълбовете скоро, а нашия хитрец ще каже - видяхте ли, аз бях за разхлабване на мерките, ей онея тъпите от НОЩ ме подведоха.... на дръвника! Бахти умния....

Все се чудих защо руснаците се хванаха на хорото, а то какво излезе вчера. Русия е готова да достави 100 000 000 ваксини за западна Европа до няколко месеца :) Путин: Ебал съм ти евтиния петрол, тука далаверата е по голяма :)

Така или иначе, вижда му се края, да видим къде ще се навират кови сектантите, като лъсне истината.
 
Според СЗО други болести освен ковид няма. В Англия леката настинка няма как да я избегнеш. Както и сезонния грип дето уж го няма. Пак обаче не вникваш в това което съм написал а заораваш в трета глуха
Бах тая лека настинка, 40 градуса температура....

СЗО къде говори, че други болести няма. Има си ги, да не мислиш, че ковид ги е избил... Глупости.

Що се отнася да грипа и другите ОВИ - при тях наестина има спад, но не са изчезнали напълно, няма как. Причината да има спад е съвсем логина - сериозните противоепидемични мерки, дезинфекцията, маските, разстоянията. Тези неща предпазват и от грип.

Ако не можете да си обяснявате такива елементарни причинно-следствени връзки, не знам. Те и древните гърци не са могли да си обяснят гръмотевиците, за това са си измислили Зевс. И вие така. Чипове, конспирации, Бил Гейтс, пълни глупости.
 
Нашите бунтове са у форума на предприемач, я са посмели да ни ги вземат - лошо им се пише!
Не знам за другото, ма ви е кеф да живеете в страх от конспиративни теории. :D
 
Нашите бунтове са у форума на предприемач, я са посмели да ни ги вземат - лошо им се пише!
Не знам за другото, ма ви е кеф да живеете в страх от конспиративни теории. :D
Друго си е да громиш по форумите. Тука нито един от пишещите не е бил на нито един протест до сега май. Нето против правителството, нито против мерките. Такава силна позиция, пък само на думи...
 
Нашите бунтове са у форума на предприемач, я са посмели да ни ги вземат - лошо им се пише!
Не знам за другото, ма ви е кеф да живеете в страх от конспиративни теории. :D

При нас такива драстични локдауни нямаше, каквито виждаме на запад и до днес. Това за тулупа не го ли прочете. Тоя страхлив боклук е готов да умори нацията, само и само да няма протести и недоволни. Нито за икономика му пука, нито за здраве, нито за нищо....

Да твърдиш, при всичките обстоятелства, че Кови простотията е конспирация, значи че си си затворил очите за очеизвдното. Наистина ли не усещаш, че смърдят яко нещата?
 
Друго си е да громиш по форумите. Тука нито един от пишещите не е бил на нито един протест до сега май. Нето против правителството, нито против мерките. Такава силна позиция, пък само на думи...
Какви протести, като правото на протест тук е узурпирано от "умно-красивите" грантаджии на хранилка на Сорос и Тиквоч. Аз лично не искам се идентифицирам с тази шляка. Истинският протест е в ежедневието, например като влизаш в магазина БЕЗ маска. Винаги. Ако магазинерът ти направи забележка, отговаряш: "Приятен ден, ще напазарувам в другия магазин" и го оставяш с пръст в гъС. Следващия път ще се прави на приятно разсеян. Това е протест, който реално постига нещо. А не да врещиш кухи лозунги към кухи институции по площадите.
 
Какви протести, като правото на протест тук е узурпирано от "умно-красивите" грантаджии на хранилка на Сорос и Тиквоч. Аз лично не искам се идентифицирам с тази шляка. Истинският протест е в ежедневието, например като влизаш в магазина БЕЗ маска. Винаги. Ако магазинерът ти направи забележка, отговаряш: "Приятен ден, ще напазарувам в другия магазин" и го оставяш с пръст в гъС. Следващия път ще се прави на приятно разсеян. Това е протест, който реално постига нещо. А не да врещиш кухи лозунги към кухи институции по площадите.
Да, прав си! Да гласуваме за Корнелия и Радев, за да премахнат маските. Слава на БКП!
 
Да, прав си! Да гласуваме за Корнелия и Радев, за да премахнат маските. Слава на БКП!
На тебе как да ти се обясни, че комунистите не са точно тея, които си мислиш. Това че тулупа ти е напълни главата с глупости, не значи че е така. Тея дето им викаш комунисти, вкараха страната в ЕС и въведоха плоския данък. Това са крайно десни мерки. Баш комуниста, дето още си е с партийната книжка, вика на другите комунисти и ти му вярваш... Луд ли си? В ГРОБ повечето са наследници на всякакви комунистически величия, има изписано достатъчно... Просто си проверявай фактите, не е сложно.
 

Горе