Сектата на ковидитите

Биарка, повярвай ми, разбира се като ги хванеш. Недей да го хващаш по възможност, защото ще разбереш, че се разбира. Отговорих ти в твоя стил, нали? ;)
Айде пак мантрите от радиото и телевизоро...

На Кови обаче не може да му викаме грип, дето е единствения грип, който не можеш да разбереш, че си го хванал, като го хванеш. :confused:
Аз ще им припомня за пореден път кое обяснява този феномен. PCR тест, настроен да засича някой стар грип. И то надупен с толкова много термични цикли, че при нужда да засече и сигнал от космоса. Най-грипавите ги засича още при първите цикли, макар че то и без тест е елементарно да се каже кои са. А при над 35 цикъла се появяват така нарчените "безсимптомни" на принципа на онче-бонче. Колкото повече false-positive дава машината, толкова повече "безсимптомни" има в държавата. Толкова е просто и логично :)

Бих платил да направим 10 теста в различни лаборатории на някой от тия хубавци, да видим всичко едно и също ли ще покаже.
 
Знам, че не пиеш, ама изказването ти е като на вързал кънките. Виж си последното изречение: "На Кови обаче не може да му викаме грип, дето е единствения грип, който не можеш да разбереш, че си го хванал, като го хванеш. "
Биарка, повярвай ми, разбира се като го хванеш. Недей да го хващаш по възможност, защото ще разбереш, че се разбира. Отговорих ти в твоя стил, нали? ;)

Фактите са, че 80% не разбират, ама викаш да вярваме на теб, не на докторите.... Къв е тоя смъртоносен грип, дето лицата под 18 го карат безсимптомно?
 
Къде видя хора с маски? Никой не уволняват за това, че не носи маска. Дори шефа ходи с маска по моста и коридора. Това не са правила на Теско, а на правителството. На никой не му се плаща глоба.
Именно , в форума си много смел , а когато трябва да застанеш зад вижданията - не ти се плащат глоби. Така сте всичките тук , квичите само в форума ама нито на протест ходите, нито сваляте маските за да заявите позицията си , а си пазите джоба . Мишкарска история...
 
А от обикновения грип да не би да умират хора под 18??? Болестта си е болест, при всеки протича РАЗЛИЧНО. Защо спорите с тоя Ковид, не ми е ясно.
 
Именно , в форума си много смел , а когато трябва да застанеш зад вижданията - не ти се плащат глоби. Така сте всичките тук , квичите само в форума ама нито на протест ходите, нито сваляте маските за да заявите позицията си , а си пазите джоба . Мишкарска история...
Правителството задължава големите компания и всеки останал отворен бизнес работниците им и клинетите им да носят маски. При едни е само на влизане както при нас, но в магазин без маска не можеш да влезеш. И не глобяват персонално работника, а работодателя.

За разлика от вас ковидите ние поне изразяваме мнение, а не свиваме уши не се кълнем в НОЩ и Светата ваксина
 
А от обикновения грип да не би да умират хора под 18??? Болестта си е болест, при всеки протича РАЗЛИЧНО. Защо спорите с тоя Ковид, не ми е ясно.
От грип умират хора от всяка възраст. Кое не разбрахте за 1 година вие... Взеха форма на грипа кръстиха е К-19 напълниха ви кихите глави с помия. Не можете да си помете въздух без страх, не можете да пръндете от страх...
 
Във всяко село вече има фитнес, да не говорим за областните градове.
И всеки софиянец си поръчва доставка на храна, докато един мармот увива в станиол. А Миши кърти със заплата ...

Защо спорите с тоя Ковид, не ми е ясно.
Тезата е следната:
1. Мерките са тъпи и неадкватни.
2. Медийното облъчване преекспонира ситуацията

Тезата на ковидите
Фсички Ша Омрем
 
Правителството задължава големите компания и всеки останал отворен бизнес работниците им и клинетите им да носят маски. При едни е само на влизане както при нас, но в магазин без маска не можеш да влезеш. И не глобяват персонално работника, а работодателя.
Аз преди си пазарувах за ядене от LIDL и подобните наоколо, но вече ги зарязах и не съм им клиент. Зареждам си плодове от едно квартално такова, те са навън на открито и човека не изисква маски. Млечни и други неща зареждам от една млекарничка, където усещам че жената не е почитател на маските, но въпреки това слагам... от една страна да не й създавам проблеми, но от друга съм лесно обидчив и ако ми каже "Моля, сложете си маската" няма да искам повече да влизам там. Понякога влизам с каската за мотора :) Но това е сигурно 1-2 пъти в месеца. Също така редовно хапвам дюнерчета и хамбургерчета, там също е навън и е без маски.

Сигурно много хора вече са свикнали да носят маски и да виждат маскирани, но аз като си сложа това нещо и се чувствам ненормално, все едно всички ме гледат. И съм си прал маската 1 или 2 пъти.
 
Аз преди си пазарувах за ядене от LIDL и подобните наоколо, но вече ги зарязах и не съм им клиент. Зареждам си плодове от едно квартално такова, те са навън на открито и човека не изисква маски. Млечни и други неща зареждам от една млекарничка, където усещам че жената не е почитател на маските, но въпреки това слагам... от една страна да не й създавам проблеми, но от друга съм лесно обидчив и ако ми каже "Моля, сложете си маската" няма да искам повече да влизам там. Понякога влизам с каската за мотора :) Но това е сигурно 1-2 пъти в месеца. Също така редовно хапвам дюнерчета и хамбургерчета, там също е навън и е без маски.

Сигурно много хора вече са свикнали да носят маски и да виждат маскирани, но аз като си сложа това нещо и се чувствам ненормално, все едно всички ме гледат. И съм си прал маската 1 или 2 пъти.
Тук за съжаление няма такива места. Просто хората с малък бизнес са загрижени да не ги затворят малоумните ковиди и се стараят да спазват разпоредбите.

А тез тук в темата не могат да схванат, че носенето на маска трябва да е върос на личен избор както и ваксинацията. Маската не може да е опази та ако ще да я сменяш на 2 мин или переш 30 пъти на ден.
 
Правителството задължава големите компания и всеки останал отворен бизнес работниците им и клинетите им да носят маски. При едни е само на влизане както при нас, но в магазин без маска не можеш да влезеш. И не глобяват персонално работника, а работодателя.

За разлика от вас ковидите ние поне изразяваме мнение, а не свиваме уши не се кълнем в НОЩ и Светата ваксина
И в какво точно си изрази мнението , като спазваш всички разпоредби ? Като драскаш колко си смел в форум ?
Като имаш позиция , излез на простест , свали маската дори там където те задължават. Ти как наричаше тия дето спазват мерките и каквото им кажат от властите - насрани от страх от едно грипче ? Ти от какво си насран от страх - от това да не ти бръкнат в джоба с глоба....голям смелчага ей!
 
И в какво точно си изрази мнението , като спазваш всички разпоредби ? Като драскаш колко си смел в форум ?
Като имаш позиция , излез на простест , свали маската дори там където те задължават. Ти как наричаше тия дето спазват мерките и каквото им кажат от властите - насрани от страх от едно грипче ? Ти от какво си насран от страх - от това да не ти бръкнат в джоба с глоба....голям смелчага ей!
Пак четеш с гъза си. Без маска не може да влезеш. И не глобяват мен, а компанията.

Свободата на словото викаш не е достатъчно да се изрази мнение? Трябва революция и погроми? После вижте пролетарията пак недоволен изби интелигенцията.

162 страници се правите на малоумни. Понеже обичате статистиките при 10 активни участници в тази тема с всичките им ежедневни контакти трябваше да има поне трима заразени и един Омрел и поне 4 ваксинирани ковида. Странно обаче нито едно от тези неща не се случиха...
 
Кой е истинският д-р Менгеле:

149486621_1192137441243346_6907635199169590509_n.jpg
 
Кой е истинският д-р Менгеле:
Аз не съм съгласен, генерал Манафчийски се оказа прав. Наистина се появи епидемия от елитни особи и техни верни последователи, които действат с невиждана ярост и погубват човешки животи :confused:
 
И не глобяват мен, а компанията.
И пак да попитам, какво ти пречи да не слагаш маската? Или като глобят компанията заради теб, отговорността ще трябва да си я понесеш пак ти и тогава вече е друго...

Мъже сме, ама само по форумите и на маса...
 
Пак четеш с гъза си. Без маска не може да влезеш. И не глобяват мен, а компанията.

Свободата на словото викаш не е достатъчно да се изрази мнение? Трябва революция и погроми? После вижте пролетарията пак недоволен изби интелигенцията.

162 страници се правите на малоумни. Понеже обичате статистиките при 10 активни участници в тази тема с всичките им ежедневни контакти трябваше да има поне трима заразени и един Омрел и поне 4 ваксинирани ковида. Странно обаче нито едно от тези неща не се случиха...
Да обобщим
притив вируса си - но носиш маска
против мерките си - но ги спазваш
Смел на думи във форума - навън мишок
Да си чувал , че делата говорят повече от думите? Когато застанеш с реални действия зад думите си - тогава може да имаш тежест някаква. Защото разликата между теб (човек разбиращ тоя грип по-добре от всички останали заблудени) и човек, който просто се доверява на всичко чуто по телевизията знаеш ли каква е - никаква. Това важи и за останалите фенове на световната конспирация кромид 21 в темата.
 
Когато застанеш с реални действия зад думите си - тогава може да имаш тежест някаква.
Всички сме мишки, само Павел Шопов и Брус Уилис са пичове. ;)
 
Абе пичове, тия маски колко па ги носите? Аз ги слагам в магазина и като си взимам яденето от кръчмата. Голяма работа. Нито ми е неприятно, нито я нося дълго. През останалото време си живея както преди. Тая тема вече съвсем се изхаби. Тя реално няма смисъл, защото ние, от сектата на ковидите, явно май сме по-безотговорни от вас - така излиза. Аз навън не нося маска, дори и като има хора около мен. Явно е, че вирус ще има и ще си живеем с него. И какво от това? Тамън няма да ни хващат други вируси като любимия грип на блокнатата Нанди.
 
Да си чувал , че делата говорят повече от думите?
Абе, по твойта логика всеки привърженик на маските който спи или дори се къпе без маска е мишка, защото не стои зад убежденията си 24/7. Знаеш ли колко бързо ти ще захвърлиш твоя парцал ако хипотетично дойде нова власт в БГ с наредби да не се носят вече маски и който носи - 3000 лв глоба. Истината е, че дори и сектантите не вярвате на измислената Корона и всички истории дето измисляте са само защото имате някаква лична изгода. По същия начин са политиците, болниците, полицаите и всички дето по някакъв начин са наблажили от цялата ситуация.
 
Абе, по твойта логика всеки привърженик на маските който спи или дори се къпе без маска е мишка, защото не стои зад убежденията си 24/7. Знаеш ли колко бързо ти ще захвърлиш твоя парцал ако хипотетично дойде нова власт в БГ с наредби да не се носят вече маски и който носи - 3000 лв глоба. Истината е, че дори и сектантите не вярвате на измислената Корона и всички истории дето измисляте са само защото имате някаква лична изгода. По същия начин са политиците, болниците, полицаите и всички дето по някакъв начин са наблажили от цялата ситуация.
Ами като има разпоредба, тя се спазва. Щото като вдигнат колата с паяка, после се жалвате, пък вие сте спрели на ъгъла, нали? Или в твоя град няма паяци...
 
Абе, по твойта логика всеки привърженик на маските който спи или дори се къпе без маска е мишка, защото не стои зад убежденията си 24/7. Знаеш ли колко бързо ти ще захвърлиш твоя парцал ако хипотетично дойде нова власт в БГ с наредби да не се носят вече маски и който носи - 3000 лв глоба. Истината е, че дори и сектантите не вярвате на измислената Корона и всички истории дето измисляте са само защото имате някаква лична изгода. По същия начин са политиците, болниците, полицаите и всички дето по някакъв начин са наблажили от цялата ситуация.
И ти имаш изгода да слагаш маската в магазина - да не ти наложат глоба. Иначе не знам за маските да са задължителни у дома и под душа ама ти явно по ги разбираш. Логика ....
 

Горе