Сектата на ковидитите

И аз и жената и синчето сме с пълния набор ваксини от задължителната имунизация в България.
То ти и жена ти са ви ги били тия ваксини в един бленуван от вас строй в който подобни извращения, като антиваксърството не съществуаха. Така че няма какво да се чудиш, ако някой не иска ваксина са му отвъртали по 1 шамар и толкоЗ.

Сегашните либерали и антиваксъри и нз какво, даже за въшки не проверяват децата, масово роднини и колеги с деца в детски градини и начално училище са се видили в чудо, момченцата и бащите - лесно се “лекуват” от тоя паразит, ама майките и дъщерите - по-сложно. Имам една братовчедка с 2 дъщери, не знам с какво ли не ги маза, боядисва ги даже с някакви уж по-безвредни бои за коса, по съвет на лекар, че гонели въшкити, тъкмо ги изчиства и за 1-2 дни на училище пак същата работа.

Мангъров вместо да нищи короната, да седне да се занимае с тоя проблем, по-присъщо му е на квалификацията. Нали е паразитолог.

Толкова за съвременните либерали и автиваксъри.

Иначе майка ми се е ваксинирала в събота, чувства се отлично, абсолютно никакви нежелани реакции няма, освен лека болка на мястото на самото убождане.

Аз чакам моя ред на 20-ти, да се ваксинираме и да приключим един път за винаги с тая глупост и да си живея живота на спокойствие, без да се притеснявам, че може да барна тоя вирус и да съм с месеци в лазарета или недайси Боже на 2 метра под земята.
 
Мангъров вместо да нищи короната, да седне да се занимае с тоя проблем, по-присъщо му е на квалификацията. Нали е паразитолог.
Човек, за когото "инфекционист" и "паразитолог" са едно също нещо, е по-лек от въздуха по която и да е тема. С пощенето на въшки може да ходи да се занимава Ку-кунчев в качеството му на главен санитар. Да вземе със себе си и математиците, че поне с нещо и те да бъдат полезни.
 
антиваксърството
Изясни си първо разликата между антиваксър и нежелаещ човек да бъде опитна мишка.

Спокойствието и липсата на страх са състояния на духа и разума при мислещите индивиди. И двете могат да бъдят контролирани. Преди няколко страници и ти и Тедката ни убеждавахте как не се страхувате. Сега се оказва, че ще се ваксинирате за да не се страхувате....

Еднаква е вероятноста да се заразиш с ковид и с туберколоза и с всеки от вирусите поразяващи дихателните пътища. Тоест истерията и страха са неуместни в дадената ситуация.
 
Изясни си първо разликата между антиваксър и нежелаещ човек да бъде опитна мишка.

Спокойствието и липсата на страх са състояния на духа и разума при мислещите индивиди. И двете могат да бъдят контролирани. Преди няколко страници и ти и Тедката ни убеждавахте как не се страхувате. Сега се оказва, че ще се ваксинирате за да не се страхувате....

Еднаква е вероятноста да се заразиш с ковид и с туберколоза и с всеки от вирусите поразяващи дихателните пътища. Тоест истерията и страха са неуместни в дадената ситуация.
Да, не се страхуваме и не се страхувахме и преди. А ти се радвай на хора, които се ваксинират, защото така намаляват и твоите шансове да го хванеш. Ама ти и другите дори не се сещате за това...
 
Само на мен ли ми се струва, че двамата сектанти следват някаква опорка. Ще се ваксинирам, че да си върна нормалния живот....
 
Изясни си първо разликата между антиваксър и нежелаещ човек да бъде опитна мишка.

Спокойствието и липсата на страх са състояния на духа и разума при мислещите индивиди. И двете могат да бъдят контролирани. Преди няколко страници и ти и Тедката ни убеждавахте как не се страхувате. Сега се оказва, че ще се ваксинирате за да не се страхувате....

Еднаква е вероятноста да се заразиш с ковид и с туберколоза и с всеки от вирусите поразяващи дихателните пътища. Тоест истерията и страха са неуместни в дадената ситуация.
По тяхната логика и Мангъров е антиваксър, въпреки че човекът има солиден брой публикации в международни медицински журнали точно за ваксинациите при деца.

То по същата логика ако не си лягаш с всяка жена, изпречила се на пътя ти, значи си обратен, импотентен, асексуален и т.н. ;)
 
Само на мен ли ми се струва, че двамата сектанти следват някаква опорка. Ще се ваксинирам, че да си върна нормалния живот....
Не само - правят го за цялото човечество. Алтруисти!

Не си направиха труда да погледнат статията, която пуснах сутринта. Там се твърдеше точно обратното. Допускам, че проблемът е езиковата бариера.
 
защото така намаляват и твоите шансове
Май забрави какво казваха вашите гурута за ваксината: Не пази от заразяване, не пази от пренасяне, пак трябва да се ходи с маски
 
Само на мен ли ми се струва, че двамата сектанти следват някаква опорка. Ще се ваксинирам, че да си върна нормалния живот....
Не, ваксинирам се, за да съм безсмъртен. Обърка отговора. То и сега животът си е нормален.
 
Еднаква е вероятноста да се заразиш с ковид и с туберколоза и с всеки от вирусите поразяващи дихателните пътища.
Колкото по-малко пишеш, толкова е по-малък шанса това да е поредната ти глупост.
Ако под "туберкОлоза" имаш предвид туберкулоза ето малко данни:
Цитат: 'Около 22% от хората, които са били изложени на продължителен контакт с туберкулозната бактерия, се заразяват. От тях само една малка част - около 10%, развиват заболяването на даден етап от живота си. Дали човек ще развие заболяването или не, зависи в голяма степен от естествените съпротивителни сили на организма.'

Колкото и коварно заболяване да е било в миналото, в момента срещу "туберкОлозата" има действащи лекарствени препарати и напълно лечима, за разлика от Ковид.
 
Нанди се смее след 17 дневен прием на антибиотик и смазан бял дроб.
Смешно е, защото, като изключим по-голямата продължителност на лечението, аз тоя филм го гледам всяка година. Ужасяващо е, че за нещо, което се е случвало всяка година, изведнъж повечето страни по света решиха вкупом да се прострелят в крака. Ужасяващо е какво се крие зад нелогичните действия на световния и нашенския си елит???
 
Колкото по-малко пишеш, толкова е по-малък шанса това да е поредната ти глупост.
Ако под "туберкОлоза" имаш предвид туберкулоза ето малко данни:
Цитат: 'Около 22% от хората, които са били изложени на продължителен контакт с туберкулозната бактерия, се заразяват. От тях само една малка част - около 10%, развиват заболяването на даден етап от живота си. Дали човек ще развие заболяването или не, зависи в голяма степен от естествените съпротивителни сили на организма.'

Колкото и коварно заболяване да е било в миналото, в момента срещу "туберкОлозата" има действащи лекарствени препарати и напълно лечима, за разлика от Ковид.
За съжаление статистиката е изцяло вярна на ковид в момента , но за последните две години има бум на болните от туберкулоза. И да за ковид има достатъчно ефективни лекарства ползвани за лечение на грип
 
И да за ковид има достатъчно ефективни лекарства ползвани за лечение на грип
Няма ни едно за Ковид.
А за грип са само две: оселтамивир (тамифлу) и занамивир (реленца).
 
Няма ни едно за Ковид.
ама ги тъпчат с по пет антибиотика наведнъж, въпреки липсата.

Ето, иде и спасението. Тръгнало е точно миналата година :):

 
Последно редактирано:
ама ги тъпчат с по пет антибиотика наведнъж, въпреки липсата.

Ето, иде и спасението. Тръгнало е точно миналата година :):

Антибиотик се пие против усложнения, а не против вируса. Пие се, защото често стават вторични бактериални инфекции. Ама нали имаш медици в семейството, питай ги тях.
 
Знам, че няма да го прочетат хората, които трябва да го прочетат, било поради мързел, било поради незнание на езика. Пускам го все пак. Ваксърите да си знаят, че не спасяват, а поставят света в много по-голям риск.

Кратък цитат за владеещите езика:



Цялата статия:


Интетесно СЗО какво ще отговори. Има сериозна визитка.

 
Еднаква е вероятноста да се заразиш с ковид и с туберколоза и с всеки от вирусите поразяващи дихателните пътища. Тоест истерията и страха са неуместни в дадената ситуация.
Ами срещу туберкулоза имам ваксина, има и доста ефективни протоколи за лечение, макар и с тежки антибиотици. Срещу ковид нямам поставена все още. А антибиотици се пият за вторични бактериални инфекции, наслагващи се в/у ковид. Не вярвам също така и за последната 1 година 11 000 българи да са се поминали от туберкулоза и то не по друга причина, защото масово сме ваксинирани с БЦЖ. От което накои страни, между другото се отказват, ама ще видим до къде ще стигнат. Туберкулозата не е изчезнала, за съжаление.
 

Горе