Сектата на ковидитите

Колко па да са много, даже тая година е от най-слабите

Е не, не мога да се занимавам с вас. Малко били значи. Ех, ех...То няма Ковид бе. Аз ей така си се боцнах за експеримента. Хахахахах.
 
Е не, не мога да се занимавам с вас. Малко били значи. Ех, ех...То няма Ковид бе. Аз ей така си се боцнах за експеримента. Хахахахах.
Жертвал си са за науката и за статистиката.

Не мисли че не го оценяваме!
 
Е не, не мога да се занимавам с вас. Малко били значи. Ех, ех...То няма Ковид бе. Аз ей така си се боцнах за експеримента. Хахахахах.
Ми няма, цяла година имаше да го разбереш, не да ревеш по опашките с бабичките...
 
Уж математици, па 1 таблица не могат да видят. Има 1 месец ноември с по-висока смъртност и то даже сигурно не е от ковид. Ама неее, то министъра и Мутафчийски казаха, че яко мрем и сме се насрали с маските в кенефа :D :D :D :D :D
 
Жертвал си са за науката и за статистиката.

Не мисли че не го оценяваме!
Да не забравяме и скрития мотив. Боцнал се е, понеже му писна цяла година да пие бирата през маска. Послушните деца ги водят на бар. ;)
 
Уж математици, па 1 таблица не могат да видят. Има 1 месец ноември с по-висока смъртност и то даже сигурно не е от ковид. Ама неее, то министъра и Мутафчийски казаха, че яко мрем и сме се насрали с маските в кенефа :D :D :D :D :D
Ех, ех, едно и също, пич, като развален грамофон... Ми да, прав си беше Мутафчийски, мрем си стабилно. Днес известни личности има, ама явно и това е лъжа?!?
 
Уж математици, па 1 таблица не могат да видят.
Врътни няколко скрола по-долу:
1615846125252.png

Отдолу имаш два sheet-a, разръчкай и из тях:
1615846215590.png

ПС: Съпартийците ти от "НемаТакъвВирОс" отдавна разкриха този сайт като компроментиран... :D Не следиш дискусията достатъчно.
 
Последно редактирано:
Къде са повече умиранията, ти малоумен ли си, че 1 таблица не можеш да разчетеш
Най-вероятно страдаш от някаква форма на далтонизъм, не вярвам да си толкова 'малоумен'.
D_2_2021_W8.png
 
Сектантите нямате моралното право да я показвате тая графика с умиранията. Аз го казвах и преди това... Графиката показва излишни умирания не само от Корона, а и от Истерия. Под Истерия разбирай всички решения, действия и последствия, които ги е нямало преди 2020. И то тези умрели от Истерия по официални данни са поне 2 пъти повече от тези умрели от Корона.
Според мен лично са над 90%. Иначе казано, ако я нямаше истерията, не вярвам че графиката щеше да изглежда по-различно от предходните години. Графиката показва един геноцид, който вие сектантите подкрепяте.
 
Виж днес числата и по-добре замълчи.

Числата са от близо 20 000 теста, наистина ли не виждаш какво се случва? Тиквата лошо управлявал кризата.... Да бе, да.... Перфектно управление на кризата от герб, виртуози!
 
И какво? 1 месец ноември е увеличението. Хората си умират и БЕЗ страшния ковид, така че никой не знае от какво е увеличението, щом другите месеци са сходни числата. Просто преди никой не ви е съобщавал по ТВ за смъртни случаи. Чувалите на Мутафчийски явно доста са ви промили мозъците :)
 
В интерес на истината, в момента има реален бум на заразените, за разлика от миналогодишния март. Което естествено на значи, че трябва да се заключваме по мазетата, а че повече хора ще преболедуват и по-скоро ще придобием групов имунитет. Йееей! Има два начина за анализ на ситуацията - аз избирам позитивния. Факт е, че повечето от заразените ще оздравеят, така че... няма повод за паника. :)
 
Сектантите нямате моралното право да я показвате тая графика с умиранията. Аз го казвах и преди това... Графиката показва излишни умирания не само от Корона, а и от Истерия. Под Истерия разбирай всички решения, действия и последствия, които ги е нямало преди 2020. И то тези умрели от Истерия по официални данни са поне 2 пъти повече от тези умрели от Корона.
Според мен лично са над 90%. Иначе казано, ако я нямаше истерията, не вярвам че графиката щеше да изглежда по-различно от предходните години. Графиката показва един геноцид, който вие сектантите подкрепяте.
Каква истерия бе глупако, болниците бяха претъпкани, взимаха само най-тежките случаи, хора се задушаваха и умираха на входа на болницште от пневмонии. Кога е било това чудо - никога...

Гледайте какво става в израел - хората се ваксинираха и данните им са за 92% ефективност на ваксинацията. Болните спадат с всеки изминал ден. Скоро мерките ще изчезнат, а такива като бълхарката и асенчо таксито ще реват, че бизнеса страдал, ама няма да отидат да си бият ваксина, щото са се изпонасрали от страх. Умирайте от страх, а колегите ви от Израел ще трупат пачки. Евреите са народът която контролира света, ако ваксината беше опасна, нямаше да се ваксинират. Запомнете ми думата. А партито това лято няма да е на Слънчака, Санторини или на Ибиза, ами ще е в Ейлат.

Ама мен ме радва. Да го духат такива като Алибегов, които поставят себе си пред благото на обществото. Заслужават си пълния локдаун и фалитите със жалкото си поведение.

Много ми е интересно колко ресторантьори са си ваксинирали персонала, за да карантират на клиентите си безопасност. Подозшрам, че клонят към 0.
 

Горе