Сектата на ковидитите

Еха, свидетели сме на края на израелската нация, това което не успя да направи Хитлер го направи собственото им правителство.
Когато евреите се превърнат в зомбита ще настъпи световен мир и палестинците ще се ширят спокойно в своите земи.
 
Много ми е интересно колко ресторантьори са си ваксинирали персонала, за да карантират на клиентите си безопасност. Подозшрам, че клонят към 0.
Ааа, айде не с тоя назидателен тон, ако обичаш. Никой няма право да принуждава друг човек да участва в медицински експеримент - не и на фона на последните събития. Най-малкото няма моралното право да го прави. Като теб може да разсъждава единствено човек, който не е бил, не е, и никога няма да бъде работодател.

Самият маниер на разсъждение, че служителите ти са ти добитък, който ТИ ваксинираш, говори доста кофти за начина ти на мислене.

Ти можеш ли да гарантираш на служителите си и близките им, че няма да умрат? Не можеш! Не може и производителят на медикамента. Но докато за него опитните мишки по света са анонимни и е бил предварително освободен от отговорност, то за един собственик на заведение, чиито служители са част от тесния му кръг от познати, отговорността е огромна. Тя е и морална, и финансова, ако завалят съдебни искове за умишлено причинена смърт.

Който иска да се боде с непозната и неизследвана субстанция - воала! Принудата към такова действие е обаче противоконституционна във всички нормални страни по света. Не разбирам мотивите на израелското правителство, но познавайки характера на евреина, вероятно става дума за пари. За много пари.
 
Каква истерия бе глупако, болниците бяха претъпкани, взимаха само най-тежките случаи, хора се задушаваха и умираха на входа на болницште от пневмонии. Кога е било това чудо - никога...
Аз го обясних това преди няколко поста. Когато нормално за седмица умират 2000 човека, но отчиташ с 1800 повече, от които само 500 признаваш за жертви на Корона, а за останалите 1300 и дума не обелваш, значи нещо много ти е счупен фокуса. И това е за седмица 46 в средата на Ноември, през следващите седмици числата са още по-фрапиращи, но не съм ги изчислявал с точност.

Имаше правило болниците да не отказват да приемат коронясани и покрай цялата истерия в тях се настаниха кихащи и сополиви бъзльовци, танцуващи циганета и въобще такива, които няма смисъл да са там. Не разбираш ли, болниците може и да са били пълни, но са били пълни със ЗДРАВИ и страшно наплашени хора. Това не бяха болници, а психодиспансери. И в момента отново се превръщат в такива.

Резултатът е, че заради мерките и психоатаката си отиват в пъти повече некоронясани хора, отколкото тези дето уж мрат от прехваления грип.

Ако утре кажат, че всички болници на 100% са пълни само с коронясани, вие ще вдигнете банкет. Какво значение имат останалите хора, болни от безброй други болести. Щом не говорят за техните болести по телевизията, значи нищо им няма. Така ли е?

Умирайте от страх
Изключително много се бъркаш, мой човек. На мен грам не ми пука за тъпата ти корона, а очевидно и на повечето хора наоколо. Това сте вие сектантите дето сте напълнили гащичките от страх да не ви пипне лошия вирус, даже вече си го признахте неколкократно. Две поредни вечери бях на ресторант, хората си празнуват и си хапват, и си пийват, и са гъз до гъз... а ти си мислиш че са умрели от страх. Излез малко от вкъщи де.
 
Когато нормално за седмица умират 2000 човека, но отчиташ с 1800 повече, от които само 500 признаваш за жертви на Корона, а за останалите 1300 и дума не обелваш, значи нещо много ти е счупен фокуса.
Изканно грешно твърдение паказващо колко не разбираш обстановката.

Две поредни вечери бях на ресторант, хората си празнуват и си хапват, и си пийват, и са гъз до гъз... а ти си мислиш че са умрели от страх. Излез малко от вкъщи де.
Излизам всеки ден и виждам много добре. После същите реват, че нямало мерки, че се разболяли, че нямало места в болниците и т.н.

Като мине масовата ваксинация аз лично предлагам здравната каса да спре да плаща ковид пътека и който не е ваксиниран да си плаща лечението. Да видим тогава. така хем ще отпадне мнението, че болниците пишат фалшиви ковид пациенти.
 
Като мине масовата ваксинация аз лично предлагам здравната каса да спре да плаща ковид пътека и който не е ваксиниран да си плаща лечението. Да видим тогава. така хем ще отпадне мнението, че болниците пишат фалшиви ковид пациенти.
Абе човек, ти наистина ли разсъждаваш толкова първосигнално? Ние си плащаме здравни осигуровки и болниците са длъжни да ни окажат медицинска помощ, дори ако сме си прерязали вените. Стига с тия ебани ваксини, бе! Много повече хора изкараха (изкарахме, мейби) грипа, отколкото изобщо ще се ваксинират в България. Естественият имунитет ще води в процентно отношение, пък вие бъзльовците пийте и антифриз ако искате.
 
Числата са от близо 20 000 теста, наистина ли не виждаш какво се случва? Тиквата лошо управлявал кризата.... Да бе, да.... Перфектно управление на кризата от герб, виртуози!
БИАРО, стига с тия тестове! Болниците са препълнени, погребалните бюра не смогват. Не ти ли писна да пишеш тъпотии? Прогледни малко бе, човек!
 
И какво? 1 месец ноември е увеличението. Хората си умират и БЕЗ страшния ковид, така че никой не знае от какво е увеличението, щом другите месеци са сходни числата. Просто преди никой не ви е съобщавал по ТВ за смъртни случаи. Чувалите на Мутафчийски явно доста са ви промили мозъците :)
Живееш в паралелна Вселена. Ела доброволец в болницата и стъпи на земята.
 
Който не знае английски и го е мързяло да прочете материала, който коментирахме вчера, да го види простичко обяснено от проф. Чорбанов.

Ако решите да скипнете видеото, само ще анонсирам, че всъщност масовото ваксиниране в активен стадий на вирусна ифекция води до мутациите на вируса и удължаване на агонията. Така че не си мислете, че спасявате света. Напротив, пречите!!!

@stoineff, ти поне си разумен човек. Чуй експерта и спри да планираш прострелване в собствения си крак. :)

 
Който не знае английски и го е мързяло да прочете материала, който коментирахме вчера, да го види простичко обяснено от проф. Чорбанов.

Ако решите да скипнете видеото, само ще анонсирам, че всъщност масовото ваксиниране в активен стадий на вирусна ифекция води до мутациите на вируса и удължаване на агонията. Така че не си мислете, че спасявате света. Напротив, пречите!!!

@stoineff, ти поне си разумен човек. Чуй експерта и спри да планираш прострелване в собствения си крак. :)

Пречим, че сме живи! Абе Нанди, ти счупи тъпомера! Явно Ковида е нанесъл още по-тежки поражения върху теб.
 
Имах една клиентка, дето ми разправяше, че нямало Ковид, чака да отворят мола и че всичко е глупост. Един месец я няма вече, тя и мъжът й яко зле. А са на 35-36 години.
 
Ако имахте деца, щяхте да знаете, че ваксинация по време на пандемия никога не се е допускала. При най-малкото съмнение винаги се отлага. А в условията на епидемия се спираха всички ваксинации. Винаги е било така. Чорбанов много простичко го обясни защо това е така. Това че измислихте нова медицина, е само ваш проблем. Нормалните ще се придържаме към класическата изпитана наука. Вие се бодете където и колкото искате. Откачалки!
 
Разпространяваш фейк нюз и всяваш паника и двете работи са подсъдни ;).
Кое е фейк нюз - предаването на ризотото или проф. Чорбанов? И двете за момента са леджит.

А ти защо не искаш да го чуеш какво казва? Защото ще осъзнаеш, че си много тежко fucked up in the head?

Дай ме под съд, айде. Аз обаче ще продължавам да се позовавам на учените (истинските такива), които твърдят, че масовата ваксинация по време на пандемия създава чудовище и ще удължи пандемията с години. Това е целта най-вероятно.
 
Пречим, че сме живи! Абе Нанди, ти счупи тъпомера! Явно Ковида е нанесъл още по-тежки поражения върху теб.
Да не вземеш да пуснеш видеото и да чуеш какво казва истинския експерт. Точно така, придържай се към логиката "щом съм се ваксинирал, значи има много страшен вирус". Недей да говориш за тъпомери, че водиш на Камен с мнооого. Той поне се мъчи да разсъждава (неуспешно, разбира се) и да търси някакви евтини опорки из казионните медии, че ти разчиташ само на тесния си семеен кръг за добив на информация. ;)
 
Да не вземеш да пуснеш видеото и да чуеш какво казва истинския експерт. Точно така, придържай се към логиката "щом съм се ваксинирал, значи има много страшен вирус". Недей да говориш за тъпомери, че водиш на Камен с мнооого. Той поне се мъчи да разсъждава (неуспешно, разбира се) и да търси някакви евтини опорки из казионните медии, че ти разчиташ само на тесния си семеен кръг за добив на информация. ;)
Ти и такъв кръг нямаш. Копай си на село и вярвай в твоите професорчета. Повечето с червен цвят, разбира се. Аз когото трябваше ваксинирах. В това число и себе си.
И сега ще ви гледам сеира. И да, вирусът не е приятен. Коя болест е приятна според теб? Хубаво ли е човек да е болен? Думата страшен ти си измисляш. Други неща са по-страшни, като тъпотата ти.
 
ваксинация по време на пандемия никога не се е допускала
А той за кога прави БАН-ската ваксина? За след пандемия ли?
Менгеле хубаво каза, че ковид се ползва и за политически цели. Той покрай него и глупостите, които дрънкаше стана известен, а след това влезе и в листата, подобно и на цитирания господин по-горе. Дърпат кокъла към тях, а на вас ви казват това, което искате да чуете.
 
@stoineff, ти поне си разумен човек. Чуй експерта и спри да планираш прострелване в собствения си крак. :)
Нанди, съгласен съм с това, което казва проф. Чорбанов. Аз зная, че няма скоро да се разболея и ваксината не искам да си я направя заради себе си, или моите близки. Исках да се ваксинирам заради, това, че ми се налага да се сращам с хора, които са в рискови групи и мога да ги убия тях. За жалост все още никой не казва, като съм ваксиниран, безвреден ли съм за другите. Като съм се срещал с вируса, безвреден ли съм за тези, които не са, или пак мога да ги заразя. Такива са ми колебанията. Колкото до застрелването... не смятам, че ще ме убие, вирус , ваксина, или нещо от този род. А относно допуснатите грешки, за които говори Професора... нямам какво да добавя, той достътъчно точно го обясни... Въпреки, че съм убеден, че мутации щеше да има дори и да не му бяхме обърнали внимание. Щеше да има български щам. Знаеш, че нашите хора обичат да се самолекуват, пият антибиотици превантивно и т.н. така че... мутации на тоя вирус ще има още хиляди години... поне така мисля.
Ако имахте деца, щяхте да знаете, че ваксинация по време на пандемия никога не се е допускала.
Имам 3 броя ваксинирани. :) Наистина сме отлагали ваксинации, дори заради хрема, или дребни наразположения. Обаче също е вярно, че никога не сме си правили ваксини за сезонен грип.
Имах една клиентка, дето ми разправяше, че нямало Ковид, чака да отворят мола и че всичко е глупост. Един месец я няма вече, тя и мъжът й яко зле. А са на 35-36 години.
Много хора не вярваха... до ноември месец. Сега всички или са го карали, или имат познат, който е бил в тежко състояние, или дори близък починал от Ковид. Има го и протича доста по-тежко при повечето хора, защото е нов. Ще трябва лека полека да изградим имунитет срещу него някои хора с вакснини, други като го преборят. Това е няма друг път.
 
Ти и такъв кръг нямаш. Копай си на село и вярвай в твоите професорчета. Повечето с червен цвят, разбира се. Аз когото трябваше ваксинирах. В това число и себе си.
И сега ще ви гледам сеира. И да, вирусът не е приятен. Коя болест е приятна според теб? Хубаво ли е човек да е болен? Думата страшен ти си измисляш. Други неща са по-страшни, като тъпотата ти.
Не е истина колко си тъп.

Добре, кажи защо отказваш категорично да чуеш мнението на експерти по темата? С аутизъм ли си, та един клип не можеш да изгледаш, баси?

Аз лично мнение не мога да изказвам, защото нямам нужната квалификация. Позовавам се изцяло на учените.

п.с. Имам и семеен, и приятелски кръг. Тъпо е да твърдиш подобно нещо. Не се позовавам на тях обаче по въпроси, по които не са компетентни.

А той за кога прави БАН-ската ваксина? За след пандемия ли?
Менгеле хубаво каза, че ковид се ползва и за политически цели. Той покрай него и глупостите, които дрънкаше стана известен, а след това влезе и в листата, подобно и на цитирания господин по-горе. Дърпат кокъла към тях, а на вас ви казват това, което искате да чуете.
Много е уморително да водиш спор с толкова корави, но за сметка на това кухи кратуни. А тия, дето вие ги слушате не са ли политици, бре? Мутафчийски ви викаше "не излизайте" срещу 35к месечно. Балтов, както каза Мънги е натегач. Ку-кунчев е бил кандидат в листите на гроб на миналите избори. Коца-ботокса е кандидат на сегашните. Нито един валиден аргумент нямате. Нито един.
 

Горе