Сектата на ковидитите

Излизам от темата. Твърде много червени има тук. Само последно, БСП не вярваха в Ковида, а няколко се разболяха и хоп - във ВМА при Мутафчийски. Е, сега смениха плочата. Камене, ще ти пиша да пием кафе някой ден.
 
Ако още един път се изкажеш по подобен начин, ще дойда още утре в София и ще те разчекна, разбра ли ме боклук смотан? Мери си приказките, щото тука какво си говорим е едно, ама прекрачваш някои граници, дето не трябва да ги прекрачваш.
Жалко тогава за хората, че ги излагаш държейки се така.
 
Излизам от темата. Твърде много червени има тук. Само последно, БСП не вярваха в Ковида, а няколко се разболяха и хоп - във ВМА при Мутафчийски. Е, сега смениха плочата. Камене, ще ти пиша да пием кафе някой ден.
Тедка и аз излизам от темата, твърде много загрубя, няма смисъл. Това са хора отказващи да мислят. Да са живи и здрави, само това мога да им кажа. Иначе за кафе с теб, с най-голямо удоволствие бих си поговорил, само да ги отворят :)
 
Жалко тогава за хората, че ги излагаш държейки се така.
Как? Че не мога да ви търпя глупости те? Че нали точно те така са ме възпитали. Никаква милост към глупоста и лъжата, това и правя.....
 
моите пра баби и дядовци са били с градски произход
На 9.09 някой да не е взел на баба ти сребърните лъжици... И в градовете е било пълно с бедняци и обикновени работещи хора. Дори са по-зле и от селата. Да не говорим, че са умирали десетки пъти в повече от сега в "пандемия"
 
Заради мисленето на Нанди е възможно да влачим това нещо още 2 години. То да беше само тя...Ама не е. Овцете са доооста повече. И си променят позицията щом някое професорче им каже нещо. Абе како, тия над 11 000 жертви са двойно повече. Ама не се съобщават. И пак са свързани с Ковида. И да, ще има още локдауни, може и напролет. Защото сега като разхлабят, ти и останалите овце пак ще забравят за вируса и ще се целуват за здрасти и чао. Сърдете си се на себе си.
Абе маймуно тъпа (мога да си го обиждам колкото искам когато ме е игнорнал и не ме чете :D), не 2, а 20 години ще се влачи това ако докарва нужните дивиденти на сценаристите. Но ти с най-силния Стокхолмски синдром от всички сектанти никога няма и да разбереш, че всичко това е един филм на живо.

Ако жертвите биха били двойно повече, това би ни изстреляло на недостижимо челно място в статистиката с 3,400 умрели на милион. Знам че ти се иска, ама няма как да стане.

1616101770454.png
 
Теория на конспирацията. ;)

Никога не съм вярвала, че ще живеем в истинска антиутопия и нещата, които ще се случват, ще бъдат толкова абсурдни, че да не се побират в нормалния човешки ум. Блажени са безмозъчните биологични единици като камен и теТката, които намират максимален комфорт в тоя адски тъп филм.
 
Еха, какъв спор за старата разделителна линия - комунисти и антикомунисти. ГЕГБ и БСП са крадливи и алчни боклуци. Да се сравнява БКП с БСП според мен е грешка. Бай ви Тошо го предават тези стоящи зад Луканов. По-малкото зло не съществува. Червените алчни боклуци не трябва никога повече да виждат власт при каквато и да е форма. И без това са тръгнали към разпад при тази вътрешна борба за власт. Да изчезва тази измет от политическата карта. Като станат едно голямо нищо като СДС, народа няма да казва "ще гласувам за ГЕРБ да не са БСП на власт". Ако някой все още има надежда да бъде оправен от някоя партия управлявала през прословутия преход, ще трябва да си купи лубрикант.
 
162354709_260513725621458_1604406058928332998_n.jpg
 
Нямам мнение за това момче всъщност. На пръв поглед ми изглежда да се бута в патриотичната ниша. Нещо като Константин, но по образован. Защо го обсъждаме всъщност?
Нали преди и ти беше за Атака. Той е техен поддръжкик, даже участваше в политическата им академия и беше май кандидат за евродепутат. Гледал съм му 5-6 медийни изяви и ми прави доста добро впечатление. Уж беше сега от някаква гражданска формация, ама май ще отива към БСП, което ме разочарова...
 
Нали преди и ти беше за Атака. Той е техен поддръжкик, даже участваше в политическата им академия и беше май кандидат за евродепутат. Гледал съм му 5-6 медийни изяви и ми прави доста добро впечатление. Уж беше сега от някаква гражданска формация, ама май ще отива към БСП, което ме разочарова...

Бях за Атака преди повече от 10 години, когато тровеха БСП и ДПС, като се забъркаха последователно с БСП и Тиквата ме загубиха. Те сега много хора ги плюят, ама на фона на далавери и чантичката си бяха нормална партия.

Да ти кажа, след толкова лъжи, вече не вярвам на никого. Ще си направя една партия накрая, че да мога да гласувам за човек, на който вярвам :)
 

Горе