Сектата на ковидитите


Кой ще се чипира първи? В името на науката и спасението на човечеството и отечеството от безмилостния враг :D
Имам чувството, че Тедката ще е сред първите, освен ако не става с връзки :D
 
Имам чувството, че Тедката ще е сред първите, освен ако не става с връзки :D
Той беше толкова горд, че се ваксинира с астра зенека. Ако се чипира, може и чиповете да се окажат дефектни...
 
Той беше толкова горд, че се ваксинира с астра зенека. Ако се чипира, може и чиповете да се окажат дефектни...
Хахахах, аз и сега съм си горд и си искам втората доза. А ти си трепери и си коментирай.
 
Тедката не гласува, но пък охотно става тест събджект за неизпитани лекарствени препарати.

Много интересна социална единица.
 
И какво, знаеш ли от какво са починали?
Не знам, но смъртността следва пиковете на измислените от Борисов втора и трета вълна
k1.jpg

Ето тук точно преди година няма такова нещо:
 
Ето тук точно преди година няма такова нещо:
И тази година няма такова нещо. Защо? Защото не е казано по новините. А както добре знаем, само което е казано по новините е истина и съществува, всичко останало е фейк. Значи фейк е и тая графика.
 
И тази година няма такова нещо. Защо? Защото не е казано по новините. А както добре знаем, само което е казано по новините е истина и съществува, всичко останало е фейк. Значи фейк е и тая графика.
Какво нещо няма тази година?
 
Тедката не гласува, но пък охотно става тест събджект за неизпитани лекарствени препарати.

Много интересна социална единица.
Тя понеже болестта е много изпитана. Ами да, мен не ми се играе тото с живота и да гадая как ще ме удари.
 
Предлагам компромисно решение - бан за тедката и може би каментк или поне забрана да пишат в темата и форума ще спре да се пълни с булшита на мамнди и бяро
 
Предлагам компромисно решение - бан за тедката и може би каментк или поне забрана да пишат в темата и форума ще спре да се пълни с булшита на мамнди и бяро
При все, че не пиша в темата от 1 месец и булшита продължава, не трябва да търсиш проблема в мене ;)
 
Предлагам компромисно решение - бан за тедката и може би каментк или поне забрана да пишат в темата и форума ще спре да се пълни с булшита на мамнди и бяро
Е дай пример за булшит, че ми е интересно. Едните не вярват във вируса, другите във ваксините, трети твърдят, че хората умират от старост на 40 години. Всички е точно!
 
Предлагам компромисно решение - бан за тедката и може би каментк или поне забрана да пишат в темата и форума ще спре да се пълни с булшита на мамнди и бяро

На кое викаш булшит бе Жоржи?
 
Предлагам компромисно решение - бан за тедката и може би каментк или поне забрана да пишат в темата и форума ще спре да се пълни с булшита на мамнди и бяро
Ох, още един IT специалист, дето не е разбрал, че форумът предлага опция игнор на потребители и че нито една тема не е задължителна за четене.
А ти кой беше, всъщност? :)
 
За тези "булшита" ставаше въпрос.
А именно?

Дай твоята версия на изчислението. От какво са починали 9,076 души повече!? А???

Иначе, така е положението:

165560474_1100986277071721_1059996281526889043_n.jpg
 
Последно редактирано:
А именно?

Дай твоята версия на изчислението. От какво са починали 9,076 души повече!? А???

Иначе, така е положението:

165560474_1100986277071721_1059996281526889043_n.jpg
Ти го изкара и продължаваш да се ебаваш. Еми тъпо парче си, няма какво друго да кажа. И знаеш ли защо се ваксинирах? Заради ей такива безсмъртници като теб, които следят процентите смъртност по години. И за които беше леко грипче. Защото след ваксинацията ми двама контактни около мен, клиенти. Хората си ми казаха да имам едно наум. Но не всички казват. Особено безсмъртните като теб, дето умрелите са просто някаква статистика. И какво ако смъртността е същата, дори по-малка? Нали пак си я има? Отговор не искам, няма смисъл.
 
Ти го изкара и продължаваш да се ебаваш. Еми тъпо парче си, няма какво друго да кажа. И знаеш ли защо се ваксинирах? Заради ей такива безсмъртници като теб, които следят процентите смъртност по години. И за които беше леко грипче. Защото след ваксинацията ми двама контактни около мен, клиенти. Хората си ми казаха да имам едно наум. Но не всички казват. Особено безсмъртните като теб, дето умрелите са просто някаква статистика. И какво ако смъртността е същата, дори по-малка? Нали пак си я има? Отговор не искам, няма смисъл.
Не си разбрал поста ми, ама никак не се учудвам.

Изобщо вече не се ебавам - осъзнавам сериозността на вируса. Човешкия фактор и дебилните решения са това, което ме вади от обувките. Я ми кажи, тия заградените на снимката как точно се предпазват от околните? Вероятно са ги заградили, за да не се "кюскат" с другите чифтокопитни. :)

А на въпроса от къде идват тия 9000 починали в повече, мога и аз да ти отговоря - от липсата на адекватна медицинска помощ, понеже хронично и онко болните бяха лишени от достъп до медицински услуги по време на пиковете при ковид.

п.с. все още не знам дали го изкарах. Дано съм.. Ако пуснат руската ваксина, може и да се ваксинирам. ХА! :)
 

Горе