Сектата на ковидитите

9000 починали вследствие на смазващо на хаоса, породен от корона кризата. И претоварените болници на два пъти. Т.е. ако нямаше корона, нямаше да има хаос. Какво сложно има? А за Спутник давай, няма лоша ваксина.
 
няма лоша ваксина.
Сигурен ли си за това? Днес чета, че американците спират джонсън и джонсън, заради много случаи на тромбози. За астрата, няма какво да коментираме.

Хаосът в болниците не беше причинен толкова от големия наплив, а от неадекватните указания на министерството. Можеше да се избегне цялата лудница с по-разумни решения. Лоша шега изигра и добре платената ковид пътека. Заради едните пари болниците отебаха всички останали и се юрнаха да лекуват само хора с ковид. Посегнаха на онкоболници и отделения с трансплантирани пациенти.

А, че се умира от тая гад - умира се. Трябваше да се фокусират първо върху намирането на лечение, а после върху ваксините, или поне можеха да работят паралелно. Фактът, че не го направиха подсказва, че има нещо гнило в управлението на пандемията. Гнило на ниво СЗО и цялата соросоидна клика.
 
Сигурен ли си за това? Днес чета, че американците спират джонсън и джонсън, заради много случаи на тромбози. За астрата, няма какво да коментираме.
Според мен това са някакви игри на конкуренция. Когато от Файзера умират хора, винаги е чиста случайност, а когато от друг производител някой се тромбира, всички медии бързат да съобщят. Отделно Спутника още от началото само братушките си го промотират, докато другите се правят на ощипани. Нещо гнило има в цялата работа, защото ако трябва да сме коректни, една шепа тромбирани е по-добре от купища коронирани. Просто няма логика в това да плашат хората повече от ваксината, отколкото от короната. Това разбира се ако приемем хипотезата, че короната е тоя страшен вирус и няма други жертви на ваксината.... в които неща аз дълбоко се съмнявам, ама за хипотезата ще си затворя очите. Някакви нарко войни са се заформили общо взето.
 
Според мен това са някакви игри на конкуренция. Когато от Файзера умират хора, винаги е чиста случайност, а когато от друг производител някой се тромбира, всички медии бързат да съобщят. Отделно Спутника още от началото само братушките си го промотират, докато другите се правят на ощипани. Нещо гнило има в цялата работа, защото ако трябва да сме коректни, една шепа тромбирани е по-добре от купища коронирани. Просто няма логика в това да плашат хората повече от ваксината, отколкото от короната. Това разбира се ако приемем хипотезата, че короната е тоя страшен вирус и няма други жертви на ваксината.... в които неща аз дълбоко се съмнявам, ама за хипотезата ще си затворя очите. Някакви нарко войни са се заформили общо взето.
Точно това говорим. Нали именно ти преди време ми даде точен отговор защо не се разработи ефективно лекарство, а се юрнаха да забъркат на бегом некви ваксини. Войната на големите фармацевтични компании.
 
Тя понеже болестта е много изпитана. Ами да, мен не ми се играе тото с живота и да гадая как ще ме удари.

 
А тоя коя селска звезда беше?
Алтер егото на един периодичен участник в темата.
 
Алтер егото на един периодичен участник в темата.
Едно от многото. Шизофреник ще излезе тоя Ивчо от Тулово - тежък! Да се чудиш защо му е да прави 20 профила, от които да демонстрира едно и също поведение?
 
Закъсахме ме го. Как ще живеем сега без НОЩ?!?
 
Закъсахме ме го. Как ще живеем сега без НОЩ?!?

Ще носим маски и ще се крием, докато Майтапчийски не се появи отново и ги отмени :D
 
Не бързайте да се радвате, че тия новите са болшинството фенове на либерастията, финансирани от сорос. Надявам се ИТН да определят политиката за кови-кризата, а не ДБ (за които гласувах в пристъп на лудост, май), че може да се наложи ходим за хляб с смс.
 
Не бързайте да се радвате, че тия новите са болшинството фенове на либерастията, финансирани от сорос. Надявам се ИТН да определят политиката за кови-кризата, а не ДБ (за които гласувах в пристъп на лудост, май), че може да се наложи ходим за хляб с смс.
И това ще е началото на края. Мисля, че на всички им писна от професори, генерали, ограничения и ваксини. Аз за тая година боледувах точно 3 пъти за по 2-3 дена. Адски страшен вирус... Точно като добре познатия ни грип...
 
И това ще е началото на края. Мисля, че на всички им писна от професори, генерали, ограничения и ваксини. Аз за тая година боледувах точно 3 пъти за по 2-3 дена. Адски страшен вирус... Точно като добре познатия ни грип...
Три пъти си бил ковидясъл през 2021-ва?
 
Нали затова, тези които сме ковидясали пием антистенокардинчета(или аспиринчета) по време на боледуването и още три месеца след това. Да минимизираме риска от тромбози и да разкараме тази гадост от съдовете на белите си дробове.
После се чудим на истории: вземаха го с ковид, пък му отрязаха краката

 
Това може да я вярно, защото Covid наистина атакува като съсирва кръвта, за да ограничи достъпа на имунната система. Но работата е там, че засега само това се знае за ваксините - че водят до съсирване, но не се знае какви други негативни ефекти след година две мога да докарат. Освен това наистина ако ме поставят на опашка на сила и алтернативите са заразяване с Covid или ваксинация, то определено избирам второто. Но в реалността не е никак ясно, че ще се заразиш, защото ако беше, то до сега да имаме вече 0% не прекарали Covid и ваксинацията да е напълно безпредметна.
 
И това ще е началото на края. Мисля, че на всички им писна от професори, генерали, ограничения и ваксини. Аз за тая година боледувах точно 3 пъти за по 2-3 дена. Адски страшен вирус... Точно като добре познатия ни грип...
Аз боледувах веднъж, но пих антибиотик 17 дни плътно. Можеше и да удължат приема, ама не отидох на контролен преглед. В момента съм на курс имунотерапия с Бронховаксом - 30 дни плътно.

И най-тъпото е, че може и да не е било ковид. :)
Все още имам леки хрипове, и на тоя фон, ако ме лепне и короната - чао с кака ви. Нема да ревете... :)
 

Горе