Сектата на ковидитите

Ех как се хващаме за сламките. Че то и от обикновения сезонен грип си умираха хора, ама тогава не ти правеше впечатление, нали?
Ееее, стига де!
Твоят идол Славчо, вчера каза: Всеки човек е цяла Вселена! И ако може да си говорим на 'ти'...
 
Ееее, стига де!
Твоят идол Славчо, вчера каза: Всеки човек е цяла Вселена! И ако може да си говорим на 'ти'...
Тоя пък кога ми е бил идол, че нещо не помня :D
 


И той ли от старост, Славчев...
Повтарям се знам. Но как разбра, че е починал от ковид както и всеки друг? Без аутопсия или каквото и да е друго доказателство. Тестовете не са доказателство.
 


И той ли от старост, Славчев...
И само да изясним нещо: В КОВИД информационния портал пише: "мъж на 18 г. с астма, хронично белодробно заболяване и затлъстяване...

Тате каза, че е умрял от Ковид ама друг път.
 
И само да изясним нещо: В КОВИД информационния портал пише: "мъж на 18 г. с астма, хронично белодробно заболяване и затлъстяване...

Тате каза, че е умрял от Ковид ама друг път.
Не вярваш, че ковида го е довършил? С тези заболявания не се умира току-така на 18.
 
Ех как се хващаме за сламките.
Дори не подозират, че ние ако се хващахме за сламките и пускахме всяко дребно сведение за това каква глупост е тая пландемия, нямаше да могат да си намерят собствените постове в тая тема. Аз толкова много информация съм видял и не съм я показал (не обичам да прекалявам), че с тия техните новинки са направо патетични. Умрял някой на 18... ехееее, хубавец, ако се разтърсиш за жертви от "ваксините", знаеш ли колко ще намериш? Не знаеш, и по-добре да не знаеш, че мозъка ти няма да го понесе. Но ето ти една жертва, така да си знаеш че има:

 
Тя е, тя е.
Спрял си доста. Дано да не е от ваксините, че нещата не вървят добре откъм мисловна дейност.
 
Нямаш си идея от какви по-леки заболявания се умира ей така.
Така е.
Но в случая заболяванията на момчето са буре с барут. А Ковида е искрата. Какво не е ясно?
 
Спрял си доста. Дано да не е от ваксините, че нещата не вървят добре откъм мисловна дейност.
Т.е. спрял съм, защото мисля различно от теб ли? Велика логика, впечатлен съм.
 
Така е.
Но в случая заболяванията на момчето са буре с барут. А Ковида е искрата. Какво не е ясно?
Само да попитам, а на това английско футболистче дето показах по-горе кое му е барута и кое му е искрата? Показвам го пак:

 
Така е.
Но в случая заболяванията на момчето са буре с барут. А Ковида е искрата. Какво не е ясно?
Ясно е разбира се. Но дали е ковид, грип или което и да е друго инфекциозно заболяване резултата може да е същия. Работата е там или наистина не разбирате или се правите, че не разбирате. Ковида си е ковид, грипа си е грип и двата вируса са еднакво опасни. Но в никакъв случай не са този цирк който ни се показва
 
Стойчо Кацаров Министър на Здравеопазването. Дишайте спокойно, поне до юли сме на нормален режим относно пандемията. Най-после адекватен човек на поста. Дано се намери начин да остане и след това.
 

Горе