Сектата на ковидитите

Мноого страшно.. Кацара го играе разярен. Нека каже, че свършват чувалите за трупове и пак ще го коментираме.
 
Що вдигаш и тая тема сега бе Tpin Boiko Trol?
Криза е, трябва малко напрежение да се внесе за нови постове :D
 
Кирето Канадеца ще ви оправи-като ви изкара на улиците зимата. Ама после да не виете като Биткойн 30 цента навремето.
 
Това ми е любимо как всеки път трябва да напишат "за защита от коронавируса", за опазване на нашето здраве, и въобще такива ненужни неща дето напразно удължават изречението.
 
Ти никога ли не близваш?

Не само близвам, но само в събота. Точно Розе ми е любимото. Със салата миди или някаква маринова на риба, зимата може и с някакво сирене с червен пипер. Навремето пиех и през седмицата, ама вече не мога да възстановявам като преди и ми пречи на кондицията :)
 
Прави впечатление, че агресивната страна са "анти"-тата. Като случаят във Варна.
Най-вероятно са хора с комплекси и с болно чувство за привличане на внимание към себе си
 
Прави впечатление, че агресивната страна са "анти"-тата. Като случаят във Варна.
Най-вероятно са хора с комплекси и с болно чувство за привличане на внимание към себе си
Наистина ли не схвана къде е проблема в тази ситуация или просто се правиш на дебил?
 
Не само близвам, но само в събота. Точно Розе ми е любимото. Със салата миди или някаква маринова на риба, зимата може и с някакво сирене с червен пипер. Навремето пиех и през седмицата, ама вече не мога да възстановявам като преди и ми пречи на кондицията :)
Че ти пиеш повече от мен бе човек. После аз съм бил дамаджана. Аз не си сипвам всяка вечер, пия само на поводи.
 
Като случаят във Варна.
Случаят във Варна не е свързан с никаква агресия - НИКАКВА!!! Хората просто са направили нещо, което имат пълното право да направят - поискали са разрешително за прилагане на въпросния препарат, каквото мобилният екип е нямал. Извършвали са медицински манипулации, изцяло в разрез с принципите на добрата клинична практика.

Ти ако си съгласен да те бодат на улицата като говедо, без дори да ти премерят кръвното - няма проблем, бъди говедо.

Тия същите нарушители на медицинските постулати ни лепят етикети като "антиваксъри", докато те са всичко друго, но не и медици, съдейки по свинщината, която извършват на публично място.

Дори ветеринарите се придържат към добрата медицинска практика.
 
Кво хубаво си беше с тая корона. Идилия. Седиш си дома, че и на някои им плащаха. Пък сега - война, бежанци, дефицит, цените двойни и отгоре... ц...ццц..ц ;)
 
Кво хубаво си беше с тая корона. Идилия. Седиш си дома, че и на някои им плащаха. Пък сега - война, бежанци, дефицит, цените двойни и отгоре... ц...ццц..ц ;)
Чудно си беше с 19-то, с корона-22 е значително по-зле. Мани, че може по същата линия през '25, та чаак до '30 да откара..

Абе, ти нали бира вАриш? Направи една серия да си спомним, неш' такова:
iu

Но българска, родна и пивка, с минерална вода от Хисаря - Корона'19! Поне една партида направи, десетина бутилки поне:)
 
Кво хубаво си беше с тая корона. Идилия. Седиш си дома, че и на някои им плащаха. Пък сега - война, бежанци, дефицит, цените двойни и отгоре... ц...ццц..ц ;)
Страхотно беше. По 200 души умираха на ден...Невероятно беше, няма спор.
 
Само да ти кажа, че още съм жив и съм без ваксина.
О,чудо!
Но не и с член колкото на Теди. Той се бустерира основно с тая цел. Вече може да носи само потури. ;)
 

Горе