Сериозен, дългосрочен фейсбук маркетинг - някой да знае какво е това?

От: Сериозен, дългосрочен фейсбук маркетинг - някой да знае какво е това?

Тц тц тц... Юзърката се качила на "висок кон" (де викат ингилизите) :D и просвещава форумното простолюдие разбираш ли :) .

Дано да се задържи, прави фън :) .

Иска ви се, ама няма :p
 
От: Сериозен, дългосрочен фейсбук маркетинг - някой да знае какво е това?

Жено, трудно ги схващаш нещата. Това дали някой се интересува от страницата ти и дали докато е натискал лайк бутона с другата ръка си е мастурбирал, НЕ ИНТЕРЕСУВА ФЕЙСБУК. Няма такива страница с по 100% достигане на феновете, нарочно е направен да е така, за да могат хората да набиват пари за фб реклама. Има хиляди статии по въпроса, които са писани от гурутата на фейсбук маркетинга, като не ми вярваш - чети.

Колкото до успеха, благодаря, не се оплаквам. Но така и не разбрах смисъла на темата, искаше да ни покажеш колко много знаеш, защото си успяла да намериш 4 клиента?
 
От: Сериозен, дългосрочен фейсбук маркетинг - някой да знае какво е това?

marinela78 говориш само за "твоите успешни страници, твоите упешни страници"... Нека да ги видим. Убеди масата тук, че си по-добра - покажи продукта си, покажи нивото си. Недей само да приказваш празни приказки и да обиждаш наред.

На мен пак не ми стана ясно, с реклама 80 лева си генерирала 4000, тези 4000 какво са? Бруто печалба ли, нетна след данъците ли?

Обеща отговори на тези въпроси още вчера. :)
 
От: Сериозен, дългосрочен фейсбук маркетинг - някой да знае какво е това?

И на мен ще ми е интересно да прочета, а и да видя такава оферта в пазара. :)
 
От: Сериозен, дългосрочен фейсбук маркетинг - някой да знае какво е това?

да се гради репутация и фенове... могат да си го позволят:
а) извънредно богатите
б) наивните
в) глупаците,
Като се базирам на отношението на форумното общество към мен - не съм нито б), нито в).
Остава да съм а). :-o :D :|

Признавам си без бой, че от фацебуце не отбирам. Не съм водил статистика какво съм изкарал от там, нито какво съм вложил. Защото не съм си засичал "трудовото" време по страницата.

Иначе люта темичка! :|
А и противопоставянето на половете не е за пренебрегване! :D
 
От: Сериозен, дългосрочен фейсбук маркетинг - някой да знае какво е това?

Явно толкова беше от госпожата.
Очаквайте скоро преразказана темата със стабилен хейт по наш адрес в статия на някой български гуру-фейсбук-онлайн-отличен-с-6-награди-от-братовчед-си специалист.
 
От: Сериозен, дългосрочен фейсбук маркетинг - някой да знае какво е това?

Нормално е да няма отговор, тъй като и на нея много неща не и са ясни. Една от най-грубите грешки в тази област е някой да си мисли, че знае всичко :) Колкото различни ситуации, толкова различни подходи, важен е крайния резултат.
 

Горе