Сидеров ще троши глави

Rock

Well-Known Member
Източник: http://news.ibox.bg/news/id_931312371

Нещо този комедиант започна много да се взима насериозно и май си мисли, че българинът няма очи и уши за да вижда какво се случва. Много се изписа по повод подкрепата на Сидеров към кабинета "Орешарски", но с оглед гаменските му прояви и изказвания, само съжалявам неговите избиратели, които сигурно вече се чудят защо са гласували за този индивид.

Вчера го гледах и при Карбовски, един свествен отговор не даде, когато го питаше за поведението му, за въпросите от фейсбук... Всички били провокатори от ГЕРБ, РЗС и т.н.

И сега, когато явно се намърда във властта по един или друг начин, протестиращите станах лумпени, провокатори, платени протестанти, а до преди 2 месеца се сливаше точно с недоволните хорица, по които сега плюе.

Нищо добро не ни чака с такива идиоти като лидери, за съжаление имащи главна фукнция в новото правителство.

П.П. Не защитавам нито ГЕРБ, нито БСП и т.н. На мен ми добада идеята България да е с по-националистични възгледи, но Сидеров тотално ми падна в очите, както и много преди него, които "даваха мило и драго в името на България".
 
От: Сидеров ще троши глави

Ще строши, ама долната глава на Доган.
 
От: Сидеров ще троши глави

ако го хвана ще му строша главата..нещастник с нещастниците. Да целува гъза на Местан и да си трае.
 

Горе