Симпатичен агрегатор за оферти

От: Симпатичен агрегатор за оферти

Човек не ставай нагъл, че съм на косъм да ти върна парите!!!!
За протокола - чакам те 2 месеца да се появиш и ти писах сумати и пъти, звънях ти, покри се като мишка. Последно ти писах, че след седмица заминавам и нямам да имам време. Днес специално заради теб си промених целия график за да имам време, че видиш ли ти се сети, че имамаш работа за вършене.
Имаш отрицателен трейд от мен- несериозен, нагъл, и губещ времето
Колега знаеш че съм превел парите . Очаквам да довършиш договореното и да ми прехвърлиш сайта. Според теб това трябваше да стане днес...
 
От: Симпатичен агрегатор за оферти

сайта не работи, защо сте му превел парите !?
 
От: Симпатичен агрегатор за оферти

Шефе ... Ще вършим ли работа ? Или ? Айде завърши обещаното въпреки огромното закъснение
 
От: Симпатичен агрегатор за оферти

Колегата ми продаде агрегатора , ама май нищо не ми продаде , а само взе парите и каза ще видим ...
 
От: Симпатичен агрегатор за оферти

Чак сега забелязах , че си ме плюл ??? Аз пари ти давам ти ме плюеш . Ти нещо май си изпуснал влака. Аз ще ти дам пари и ще ти се крия ???
Пак няма връзка с телефона ти , ако ще си вършиш работата върши си я , ако не ми връщай парите .
Да не стане грешка само внимавай.

Човек не ставай нагъл, че съм на косъм да ти върна парите!!!!
За протокола - чакам те 2 месеца да се появиш и ти писах сумати и пъти, звънях ти, покри се като мишка. Последно ти писах, че след седмица заминавам и нямам да имам време. Днес специално заради теб си промених целия график за да имам време, че видиш ли ти се сети, че имамаш работа за вършене.
Имаш отрицателен трейд от мен- несериозен, нагъл, и губещ времето
 
От: Симпатичен агрегатор за оферти

До Ивайло Динков Костов познат тук като uphero
Пич , предупреждавам те да си свършиш работата за която съм платил... Тия 200 лева ще ти ги изкарам през гъза педерастки. Не знаеш с кой се ебаваш , защото явно си много прост , което ли личеше по говора ти. Само номера на телефона ми струва повече от цялото ти имущество. Не забравяй , че ти имам имената , банковата сметка и тн. Лесно ще те намеря само да се прибера в Бг.
Във всичките ми страници ще ти публикувам снимката със съответнитя коментар . Ще ти скъсч животеца мизерен... Ако имаш нещо в кухата лейка свърши си работата ... Иначе очаквай изненади :)
 
От: Симпатичен агрегатор за оферти

Не знам кой е крив и прав, обаче има някакви правила за добавяне на оферти в тази секция. Аз като ги видя, че не се спазват, подминавам. Има демо страница която очевидно не работи. Редно е си платил за нещо, то да работи в противен случай или трябва да ти върнат парите или да го направят да работи.
Аз лично не разбирам как имате кураж да си давате банковите сметки и да получавате пари, като знаете, че продукта ви не работи.....
 
От: Симпатичен агрегатор за оферти

До Ивайло Динков Костов познат тук като uphero
Пич , предупреждавам те да си свършиш работата за която съм платил... Тия 200 лева ще ти ги изкарам през гъза педерастки. Не знаеш с кой се ебаваш , защото явно си много прост , което ли личеше по говора ти. Само номера на телефона ми струва повече от цялото ти имущество. Не забравяй , че ти имам имената , банковата сметка и тн. Лесно ще те намеря само да се прибера в Бг.
Във всичките ми страници ще ти публикувам снимката със съответнитя коментар . Ще ти скъсч животеца мизерен... Ако имаш нещо в кухата лейка свърши си работата ... Иначе очаквай изненади :)
Както съм писал по горе аз чаках теб достатъчно време но така и не се засякохме.
Както и да е тези месеци нямах нито време нито възможност да се засечем и да довършим нещата.
Пратил съм на колегата всичко и очаквам да го провери и да приключим.
Кой крив кой прав може да спорим доста.
Аз се извинявам за безумното забавяне, но се случиха неща които не зависят от мен и всичко ми се обърка тея месеци.
 
От: Симпатичен агрегатор за оферти

За да няма такива караници и псувни предлагам coolice i Blinky да измислят вариант за посредничество между страните . Гарант за сделките
 
От: Симпатичен агрегатор за оферти

За да няма такива караници и псувни предлагам coolice i Blinky да измислят вариант за посредничество между страните . Гарант за сделките
Те да не са пъдари, че по цял ден ще се занимават с нас? Колегата Маверик предлага подобна услуга, но разбира се тя не е евтина
 
От: Симпатичен агрегатор за оферти

Точно това имах предвид , не да са падари а да са посредници и ще си вземат съответния процент от стойността на сделката . Еми тогава като не е евтино да изгарят с по 200-300-500 и т.н суми . Аз предлагам бизнес ниша на админите , а те дали ще го помислят си е тяхна работа
 

Горе