Симпатично домейнче

luba

Active Member
Продавам: got.baby

Може да ми пишете на ЛС, ако имате интерес, не съм се спряла на фиксирана цена.
 
Последно редактирано:
Много е странно, никой не ми сипва, не ме храни, започвам да страдам от липса на внимание! :D
 
и в крайна сметка каква е цената на домейна която търсиш? Принципно в Гудеди в момента цената на нов домейн в областта .baby е £1.80 без данъка. Естествено , че си регистрирала домейна за да го продадеш на печалба след това. Лошото е , че домейна е на 3 дни и дори не е индексиран все още от никоя търсачка Creation Date: 2023-03-02T07:17:54.0Z
 
и в крайна сметка каква е цената на домейна която търсиш? Принципно в Гудеди в момента цената на нов домейн в областта .baby е £1.80 без данъка. Естествено , че си регистрирала домейна за да го продадеш на печалба след това. Лошото е , че домейна е на 3 дни и дори не е индексиран все още от никоя търсачка Creation Date: 2023-03-02T07:17:54.0Z
Не съм се спряла на точна цена, но също така и не бързам да го продам за 3 дни. Сметнах, че крие потенциал и при такава стойност на "инвестицията", мога да го почакам да поотлежи.
 
Добре, но в случай че го продам на цена над 20 лв, тогава ми дължиш един Линд от 300 гр, млечен! Имаме ли сделка?
за 20 лв по-добре не се занимавай.
Кой ще го купи за 20лв ?
Сори ама ... влез в namepros и чети
 
дори и да го продадеш в момента , като нов домейн не можеш да го прехвърлиш в друг акаунт или регистър 60 дни. След този срок можеш вече. За 20 лв и аз бих го купил когато може да се прехвърля .
 
  • Like
Реакции: luba
прехвърлял съм домейни на 2-3 дена без проблеми, явно зависи къде е регистриран
 
прехвърлял съм домейни на 2-3 дена без проблеми, явно зависи къде е регистриран
вече не става от около година насам. Моят регистър е GoDaddy като имам 3 акаунта там с по над 100 домейна в акаунт и когато искам да си прехвърля домейн в собствените си акаунти ми пише , че домейна трябва да е на 60 дни за да мога да го прехвърля от акаунт в акаунт.
 
за годеди може и да е така, но в динадот си ги мятам с трансфер след ден два
 
  • Like
Реакции: luba
за годеди може и да е така, но в динадот си ги мятам с трансфер след ден два
кой ти е последния домейн който си регистрирал?
 
за 20 лв по-добре не се занимавай.
Кой ще го купи за 20лв ?
Сори ама ... влез в namepros и чети
Ще почета, благодаря за насоката, никога не е излишно четенето. Вече имам оферта за 20, при все че амбицията ми е по-голяма. Само остава да видя, дали и шоколад ще има. :D
 
  • Like
Реакции: OSH
дори и да го продадеш в момента , като нов домейн не можеш да го прехвърлиш в друг акаунт или регистър 60 дни. След този срок можеш вече. За 20 лв и аз бих го купил когато може да се прехвърля .
Последно миналата година прехвърлих домейн за подарък и стана веднага без проблеми, възможно е да има промени сега, ще го имам предвид.
 
вече не става от около година насам. Моят регистър е GoDaddy като имам 3 акаунта там с по над 100 домейна в акаунт и когато искам да си прехвърля домейн в собствените си акаунти ми пише , че домейна трябва да е на 60 дни за да мога да го прехвърля от акаунт в акаунт.
за търговия ли са домейните?
Проверяваш ли ги някъде преди да ги регистрираш ?
 
Ще почета, благодаря за насоката, никога не е излишно четенето. Вече имам оферта за 20, при все че амбицията ми е по-голяма. Само остава да видя, дали и шоколад ще има. :D
ще има sokolad-lindt-mlecen-300-g-image_5ed4d6411af10_1920x1920.png
 
  • Love
Реакции: luba
за търговия ли са домейните?
Проверяваш ли ги някъде преди да ги регистрираш ?
някой от тях аз ползвам като имам домейни за електронна поща примерно . Имам домейни които съм ги регистрирал с цел да създам някаква платформа и бизнес , да го развия и накрая след година две да го продам както примерно с този домейн който скоро регистрирах imot.agency за да създам платформа подобна на imot.bg за публикуване от агенциите за имоти на обяви. При едно добро финансиране на платформата и мощна реклама мога да я направя сайт №1 в България за около година след което да продам платформата поне за 500К. В момента Булинфонет която държи imot.bg и предложиха 1.5 млн Евро за да купят платформата и те не се съгласиха.
 

Горе