Система - Агрегатор за новини + новинарски сайт + приложение за публикуване във ФБ

mihluzin

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
82   0   0
Продавам цяла платформа, която включва:

Агрегатор за новини - взима автоматично всички новини (целите новини + снимак + линк към източника) от 8 големи български новинарски сайта - като се появяат в админ панела - просто с един бутон избирате новината която искате да се публикува и категорията, в която да се публикува - става за 3-4 сек.

Медиен сайт - с редица опции в админ панела, възможност за нареждане на категориите в менюто и началната страница, галерия, видео, кеширане - зарежда се супер бързо и изразходва малка ресурси на хостинга.

Банер система - отчита кликове, импресии, уникални има възможност за качване на банери с различен формат, както и задаване на кампании с кликове и импресии.

Фейсбук приложение за автоматично публикуване и препубликуване на новините във вашите фен страници през интервал който зададете. Системата автоматично може да препубликува най-четените новини през определен интервал.

Цена: 500 лева.
Цената включва инсталиране на системата на вашия хостинг.

За повече подробности на ЛС или в скайп.
 
Последно редактирано:
От: Система - Агрегатор за новини + новинарски сайт + приложение за публикуване във Ф

Да уточня, че се продава само платформата, без домейн.
 
От: Система - Агрегатор за новини + новинарски сайт + приложение за публикуване във Ф

демо? за WordPress ли е?
 
От: Система - Агрегатор за новини + новинарски сайт + приложение за публикуване във Ф

демо? за WordPress ли е?
Нищо общо няма с wordpress - това си е наша платформа. Пиши ми на ЛС за демо.
 
От: Система - Агрегатор за новини + новинарски сайт + приложение за публикуване във Ф

Здравей,

И аз съм заинтересован. Може ли и на мен демо на лично. Искам да погледна.

Благодаря предварително!
 
От: Система - Агрегатор за новини + новинарски сайт + приложение за публикуване във Ф

Ако може и на мен.
 
От: Система - Агрегатор за новини + новинарски сайт + приложение за публикуване във Ф

сайта може да видите на www.novinata.net
 
От: Система - Агрегатор за новини + новинарски сайт + приложение за публикуване във Ф

Може ли повече инфо на ЛС?! Има ли фейсбук страница? Какъв трафик генерира и т.н. ?
 
От: Система - Агрегатор за новини + новинарски сайт + приложение за публикуване във Ф

Може ли повече инфо на ЛС?! Има ли фейсбук страница? Какъв трафик генерира и т.н. ?
Не се продава сайта, а темплейта.......
 
От: Система - Агрегатор за новини + новинарски сайт + приложение за публикуване във Ф

Тогава защо пише "+новинарски сайт" :Система - Агрегатор за новини + новинарски сайт + приложение за публикуване във ФБ
 
От: Система - Агрегатор за новини + новинарски сайт + приложение за публикуване във Ф

Moже ли инфо
 
От: Система - Агрегатор за новини + новинарски сайт + приложение за публикуване във Ф

Още продава ли се?
 
От: Система - Агрегатор за новини + новинарски сайт + приложение за публикуване във Ф

Да, продава се.....
 
От: Система - Агрегатор за новини + новинарски сайт + приложение за публикуване във Ф

цената същата ли е или подлежи на коментар ?
 
От: Система - Агрегатор за новини + новинарски сайт + приложение за публикуване във Ф

Зависи - може да коментираме цената - но не много....
 
От: Система - Агрегатор за новини + новинарски сайт + приложение за публикуване във Ф

Интересуваме дали може да се сложи друг темплейт? Този на сайта не ми харесва искам нещо подобно на www razkritia com/. Ако може съм заинтересован към системата.
 
От: Система - Агрегатор за новини + новинарски сайт + приложение за публикуване във Ф

Интересуваме дали може да се сложи друг темплейт? Този на сайта не ми харесва искам нещо подобно на www razkritia com/. Ако може съм заинтересован към системата.



Човека е казал, че не се продава сайта а само системата, прочети по-горе в коментарите. :)
 
От: Система - Агрегатор за новини + новинарски сайт + приложение за публикуване във Ф

Ами тя системата какво е бря - нали е сайт ? А razkritiq dot com е wordpress.
Иначе с малко познания по css и php може да изглежда както искаш.
 
От: Система - Агрегатор за новини + новинарски сайт + приложение за публикуване във Ф

Човека е казал, че не се продава сайта а само системата, прочети по-горе в коментарите.

Аз прочетох много добре че се продава само системата но пише че и темплейта. Та има ли опция да сложа готов темплейт от някоя безплатна платформа?

Не се продава сайта, а темплейта.......
 

Горе