Система за видео с свеж дизайн

Статус
Not open for further replies.
От: Система за видео с свеж дизайн

Харесва ми системата и дизайнa определено хваща окото. Искам системата да е 20 000 видео клипове и още сега ще я взема за 100 лева.
 
От: Система за видео с свеж дизайн

Системата е обновена !!

Можете да видите промените
 
Последно редактирано:
От: Система за видео с свеж дизайн

Промени малко по дизайна.
 
Последно редактирано:
От: Система за видео с свеж дизайн

Не мога да ти схвана идеята и защо го продаваш, особено за тези суми..
Аз имам сайтче с 30 клипа, но не ми се дава за 20 стотинки :D
@reesspawn , вземай го .. Такава оферта не е за изпускане :shock:
 
От: Система за видео с свеж дизайн

Добре нека да се включа и аз. Сега системата както е сега е по добре.Преди не беше чак толкова функционална.

Виж ся моето мнение давам ти 500 лева ако ги направиш 50 000 клипа.
 
От: Система за видео с свеж дизайн

Значи видях, че доста почнаха да искат системата с доста клипове..

И така реших да направя код който вкарва автоматично клипове от VBOX7.

За Youtube си има един малък скрипт http://fentv.eu/v/ който върви с системата.

Автоматично добавяне клипове от vbox7 + системата = 25 лева / ePay

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Вкарва автоматично клиповете от vbox7.. за 1 година ще има 2 милиона клипа.
Помислете колко индексирани страници ще имате в google.
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Продавам системата защото вече нямам време.. Започнах работа наскоро и въобще 1 час нямам на разположение.

Този който я купи само той ще я има.
 
Последно редактирано:
От: Система за видео с свеж дизайн

Сега остава и самият ВиБокс да има 2 милиона клипа на него, че да се чувстваме спокойни...
Нямаш време на разположение?? Та нали всичко е автоматизирано.. или нещо има за уточняване?
Днес между другото един приятел ми се оплака, че като се е логнал във вибокса и там, където си е наредил разни песни да гледа (явно любими* му викат) и не бачкали линковете им.. А иначе след търсене си били в базата и работели.. Да не са осрали функцията си заради теб и да си играете на котка и мишка кой по-печен скриптоман :lol:
 
От: Система за видео с свеж дизайн

Сега остава и самият ВиБокс да има 2 милиона клипа на него, че да се чувстваме спокойни...
Нямаш време на разположение?? Та нали всичко е автоматизирано.. или нещо има за уточняване?
Днес между другото един приятел ми се оплака, че като се е логнал във вибокса и там, където си е наредил разни песни да гледа (явно любими* му викат) и не бачкали линковете им.. А иначе след търсене си били в базата и работели.. Да не са осрали функцията си заради теб и да си играете на котка и мишка кой по-печен скриптоман :lol:


Всичко е оптимизирано по системата и вече има тази екстра както му казвате тука. Клиповете вече се добавят автоматично както казах просто нямам време.

Както искайте го разбирайте продавам системата ако има някой желаещи все ще му потрябва...

А пак натъкнах се на един мой приятел http://clip4e.org/

Я виж колко клипа има :)

PP:

Просто казвам, че до 1 година системата ще е определила до 2 милиона клипа.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе