Система за игра на белот онлайн

HavVvoC

New Member
Здрасти колеги :) Трябва ми някаква система за игра на белот онлайн, подобно на фортегеймс да кажем, но лошото е че никъде не намирам готови... Мога да платя определена цена, но знам че ако си я поръчам специално да ми я правят за мен ще излезе доста солено, така че ако на някой му попадне готова - да ми даде линкче нещо, ще съм му много благодарен :)
 
От: Система за игра на белот онлайн

Здрасти колеги :) Трябва ми някаква система за игра на белот онлайн, подобно на фортегеймс да кажем, но лошото е че никъде не намирам готови... Мога да платя определена цена, но знам че ако си я поръчам специално да ми я правят за мен ще излезе доста солено, така че ако на някой му попадне готова - да ми даде линкче нещо, ще съм му много благодарен :)

готова няма от къде да ти падне :) тия системи са доста сложни с много джава програмиране и не можеш да ги инсталнеш на обикновен хостинг и т.н. а си трябва сериозна инвестицийка
 
Re: От: Система за игра на белот онлайн

и белота по принцип май само в БГ се играе ;)
дамз бг е една от малкото държави къдет е широко разпространен

Belote is a popular 32-card trick-taking game played in France. It derived around 1920, probably from Klaverjassen, a game played since at least the 1600s in the Netherlands.[1] Closely related games are played throughout the world. In Bulgarian the official name is Bridge-Belote (Бридж-белот), in Greece it is called Vida (Βίδα), in Cyprus it is called Pilotta (Πιλόττα), in Québec the word was shortened to the first syllable and spelled bœuf, and in Croatian Bela is used as a synonym. In Saudi Arabia it is Baloot. In the Republic of Macedonia it is (Бељот). Belot in Armenia, more commonly known as Bazaar Belote, is also a very popular game, and it is played in a slightly different way. It is also the number one card game number in Saudi Arabia; although, the rules in the Saudi version are very different from the rules generally played by in Europe.
 

Горе