Система за онлайн-шоп

ZzZaPyr

Member
Майка ми се е филмирала тука и иска да пуска онлайн шоп успоредно с магазина който върти офлайн. Може ли да ми предложите някоя система ;)
 
BRAIN_PAIN каза:
http://www.oscommerce.com/ OsCommerce е доста добра :) И многофункционална ;)
пропусна да добавиш безплатна, преведена на български език и с най-много модули. Плюс това има хиляди платени и безплатни теми да нея... плюс това още - лесен за редактиране код на скриптовете и темплейта.

Без да се замисляш -> oscommerce е отговора :wink: (поне според мен) :wink: :arrow:
 
Верно ако не ти се дават пари за разработка на нещо специално за вашите нужди OsCommerce е решението
 
Благодаря :) Ще пробвам и двете и ще вида кое ми е по-удобно ;)
 
penev75 каза:
Какво против Joomla имаш?

ПЪЛНА БОЗА, некадърно написан код, неудобно за по-адвансед промени, смотана структура, пълен хаус, старо CMS все още table базирано...

Какво да и харесвам, че е супер проста и всеки неграмотник може да се оправи с нея? Сигурно, ама при мен случая не е такъв.
 
абе махнете го това OsCommerce пълно с бъгове и е доста старо... в момента правя проект базиран на тази система http://demo.cs-cart.com/
 
ПЪЛНА БОЗА, некадърно написан код, неудобно за по-адвансед промени, смотана структура, пълен хаус, старо CMS все още table базирано...

Какво да и харесвам, че е супер проста и всеки неграмотник може да се оправи с нея? Сигурно, ама при мен случая не е такъв.


Пича искаше все пак идея за магазин за майка си...... :(
 
мдам съск щото е бъгава ама 1.5 се ранква доста добре фабрично такива са ми наблюденията един единствен сайт съм пускал с нея и останах доволен :) wordpressa е по добър като си го настроип
 
мн ясно уърдпрес работя от 1 седмица и много ме радва , а с джумла колко ядове съм имал и още имам...
 
От: Система за онлайн-шоп

SunShop 4.1.0 e extra . za e shop
Shoping Script ima i free vresion za elementarni sit4eta podurjashti shoping card

bih ti dal i linkove ako ne beshe zabraneno v foruma ;(

eto oficialnite sitove
www shop-script com
www turnkeywebtools com
 

Горе