Система за стартиране на Blogs..

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Има ли някаква готова система за стартиране на blogs.. нещо като Tumblr, weebly, blogspot, wordpress

Искам да пусна една такава система, хората да могат да стартират собствен блог и пускат статии...
 
По начина по който е зададен въпроса, става ясно, че не си чувал за чудото WP_ALLOW_MULTISITE във wp-config.php. Или изобщо не си си направил труда да отделиш 3 мин да попрочетеш нещо в google. Откажи се още в началото, защото съм сигурен че няма да успееш да си настроиш vps-а, а такъв сайт на споделен хостинг със cPanel си е голяма мъка.
 
По начина по който е зададен въпроса, става ясно, че не си чувал за чудото WP_ALLOW_MULTISITE във wp-config.php. Или изобщо не си си направил труда да отделиш 3 мин да попрочетеш нещо в google. Откажи се още в началото, защото съм сигурен че няма да успееш да си настроиш vps-а, а такъв сайт на споделен хостинг със cPanel си е голяма мъка.
какъв е проблема да стартирам и да пробвам.. ако нещата се получат след 2-3 месеца да се прехвърля на VPS.. Като има потенциал няма проблем и да се плаща за да го настройват.. Имам един домейн и мисля че има голям потенциал за точно тази работа..
 

Горе