Продава се: Система за текстове

От: Cистема за текстове

И какво, амнайсет хиляди импресии в гугъл и никой не ти отваря сайта защото клика на първия резултат а твоя е към дъното на първата страница в СЕРП.
 
От: Cистема за текстове

И какво, амнайсет хиляди импресии в гугъл и никой не ти отваря сайта защото клика на първия резултат а твоя е към дъното на първата страница в СЕРП.


На безплатен хост и на безплатен домейн ти какво очакваш да съм на първа позиция ли ?

Разликата е , че след месеци ще получавам доста добър трафик и то без да влагам нещо в тоя сайт. :)
Чаткаш ли ?
 
От: Cистема за текстове

bfi1409764621w.jpg



ЦЕНАТА Е 100 лв. САЙТА ВСЕКИ ДЕН ЗАПОЧВА ДА РАЗРАСТВА последен шанс в краен случай сайта ще си го запазя :)

A колко ти е печалбата от тези импресии?
 
От: Cистема за текстове

На безплатен хост и на безплатен домейн ти какво очакваш да съм на първа позиция ли ?

Разликата е , че след месеци ще получавам доста добър трафик и то без да влагам нещо в тоя сайт. :)
Чаткаш ли ?

Е този сайт няма нищо уникално което да помогне на бъдещ купувач да мине сайта тектстове.инфо по позиции в гугъла.. Какъв е кяра да бъде купен? И да си на платен домейн и хостинг какво ще промени това? Не се заяждам, ама.. Дай някакви основни мотиви, заради които си заслужава, да се купи тази система!
 
От: Cистема за текстове

Железни мотиви. Успех с продажбата на сайта! Чакам да видя дали ще има купувач. :)
 
От: Cистема за текстове

Пич, как буустна такъв трафик, я кажи? 141 онлайн, то това или с адфлай или с ФБ става изведнъж.
 
От: Система за текстове

Системата отново се продава!

Цена: 100 лв.

Демо: http://tekstove.ga

ако някой му трябват и домейните ще му ги прехвърля също :)

всеки ден прави по 100,150 посещения като се има предвид, че преди седмица правеше по 1000 посещения но ме наказаха от гоогле защото бях адднал 4 домейна към едно съдаржание и ме наказаха.
 
От: Система за текстове

Аре де никой ли не желае :О

П.П: За 12 дни имам изработени 20 лв. от грабо.

Сайта прави вече по 300 и няколко посещения на ден и повече.

Цена: 100 лв. ТВЪРДО /


Искам да кажа, че посещенията са изцяло от гоогле.

Който купи системата ще му я инсталирам на хоста му и ще прехвърля домейните на него и панела за тях.


bwy1414957018s.jpg


viu1414956868t.jpg
 
От: Система за текстове

@monefff Бях взел решение да си го запазя ама като се замисля, че ходя на работа и нямам никакво време за него. Hо пък ще видим за нататък как ще го развия :)

Добавен още един домейн http://tekstove.ml/..... Трафика се развива със всеки изминал ден :)
Нова цена: 100 лв.

Смених саита на по-як и бърз безплатен хостинг като критериите са добри както за системата така и за трафика :)

Вече 44.27 лв получени в грабо!
 
Последно редактирано:

Горе