Система за фитнес абонаментни карти

ghost

Member
Здравейте,

случайно да знаете как се казват тези карти където ви изваждат във фитнес залите за абонамент и съответно какво е нужно за да правя аз такива карти примерно за мои магазин или фитнес т.н.?
 
От: Система за фитнес абонаментни карти

Казват се: клубна карта, фитнес карта, тренировъчна карта/карта за тренировка/и, абонаментна карта.
А какво ти е нужно, освен фитнеса ли питаш?
 
От: Система за фитнес абонаментни карти

Да така се казват но ако имам спа център и искам да правя абонаментни карти какво ми е нужно? Смисъл какво да търся за да мога да предлагам такива карти, софтуер, хардуер и карти.
 
От: Система за фитнес абонаментни карти

На спа не съм ходил и не съм виждал такива карти.
Картите за фитнес най-често са във формата, размерът и хартията, като при визитките. Тях можеш да ги направиш във всяка една печатница или дори на твой принтер с по-дебела хартия/картон. Има и по-луксозни, леко прозрачни и сгъващи, които съм виждал, но със сигурност са доста по-скъпи.
Някои се дупчат, на други се отбелязва с химикал...

На теб какво точно ти е необходимо?
 
Последно редактирано:
От: Система за фитнес абонаментни карти

Да точно такива карти за фитнес, не става на въпрос аз да си ги правя на принтера в нас :).
Видях в един фитнес ги чекират с апарат за баркод(или нещо подобно) и явно има някакъв софтуер с тях и става супер елегантно и се чудя това как става и какво ми трябва.
С дупченето съм имал, но искам да са по-готини.
 
От: Система за фитнес абонаментни карти

Тези с баркод съм ги виждал и определено не са трудни за реализация. Най-трудни биха били електронни /тип банкови карти/.
Трябва ти баркод четец, като хардуер и софтуер. Самият баркод си го програмираш ти, в зависимост дали ти е по някакъв стандарт или вътрешно решение и останалото е работа на софтуера.
 
От: Система за фитнес абонаментни карти

Много ти благодаря за отговорите.
 

Горе