Системи от 20 до 50 лв

hmm...

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам системи за сайтове от 20 до 50 лв всяка една :p !


http://blsvv.sytes.net/muzikalen/ - 50 лв
+ Има следното
- Регистрация / Вход
- Собствен панел
- Добавяне на песни/текстове
- Гласуване с +1 за потребител/песен
- ЛЕсен амдин панел
- Анкети статистика
- Преслушване на песента, преди да се изтегли
- И още, но не ги помня...

-------------------------------------------------------------------

http://blsvv.sytes.net/mp3/ - 20 лв

+ Има следното
- База данни от над 300 000 песни.
- Добавяне на песни ръчно
- Оптимизираща
- Даунлоуд

---------------------------------------------------------------------

http://top10web.biz - 40 лв + Домейн / Хост ( 1 месец хост има, 8-9 месеца домейна. )

+ Какво има
- Добавяне на сайтове, от собствениците им
- Регулиране на Рекламите
- Блокирване на сайтове
- Класации по категории

-----------------------------------------------------------------------------------

Давам системите, сайтовете никога не са пускани с домейни в интернет... Ако се наложи ще допишем някой код по ваша преценка. :twisted::twisted:

Давам ги на който пожелае... ЛС
 
От: Системи от 20 до 50 лв

За каква пародия става въпрос просто не е истина ....

@bdaa пуска тема че продава уникална музикална система и @hmm му се присмива и я показва същата и казва че е безплатна ,обаче след един ден @hmm пуска тема че я продава същата систама и я изтъква като уникална и bdaa му казва че е безплатна ? Хора осъзнайте се ставате смешни вече. :twisted:
 
От: Системи от 20 до 50 лв

@bdaa, пич не се излагай... къде я има другаде? Тея сайтове аз съм ги правил всичките, и да не ви се вярва. Стига глупости! Никога не съм продавал готови системи, освен ако не са модвани добре като Joomla например. @bdaa, като не си сигурен тихо!

@exLc , аз му кавам истината. Но, той 100% не знае за какво става въпрос!
 
От: Системи от 20 до 50 лв

Аз не разбирам от системи, но когато някой започне да предлага в един форум всичко от игла до конец ставам много скептичен и го избягвам. Погрешно написан текст в обява отблъсква допълнително. Не говоря за hmm.
 
От: Системи от 20 до 50 лв

а защо като са твой се разпространяват безплатно по форуми?
Аууу, така ли? Я пак си помисли... :mad: Дай форума, даже ще се радвам ако може и линк за сваляне :lol::lol: Никъде няма да я намериш... повярвай НИКАДЕ, даже и в рамка ли да го сложа, как да ти го обясня. :eek:
 
От: Системи от 20 до 50 лв

Гледам на единия от сайтовете пише автор vison. Не правете бизнес с този човек. Взема парите и бяга. Мен ме прееба със 70 лева. Даже имаше и тема за него.
 
От: Системи от 20 до 50 лв

Гледам на единия от сайтовете пише автор vison. Не правете бизнес с този човек. Взема парите и бяга. Мен ме прееба със 70 лева. Даже имаше и тема за него.
:-o:-o Не съм тоя vision, дизайна го е правил той. А, й нямам намерение да крия автора на дизайна! Стига СПАМ, че ми писна... Върете си правете систеите сами :arrow::mad:
 
От: Системи от 20 до 50 лв

101% измама. Това от 20лв. всяко копие с по близо 1TB MP3-ки ли го продаваш? ;) А и ако може да ми отговорищ на следното : при тази свръх продуктивност и супер ниска цена ( няма да коментирам качеството) за колко точно стотинки на час работиш.
 
От: Системи от 20 до 50 лв

Вие решавате, просто тези сайтове стоят на копа ми от давна, и не ми трябват. ДА, Продавам дата база с 300 000 песни. Успех, които искат знаят къде да ме намерят!
 
От: Системи от 20 до 50 лв

Гледам на единия от сайтовете пише автор vison. Не правете бизнес с този човек. Взема парите и бяга. Мен ме прееба със 70 лева. Даже имаше и тема за него.
hmm... под чия самоличност се укриваш и наистина ли бягаш с парите на хората? Аз смятам, че 70 не са достатъчно много за такава дръзка постъпка. За пример ти давам банковите обирджии, които бягат с много повече в ръка и през рамо. :mrgreen:
 
От: Системи от 20 до 50 лв

Я ми кажете, колко струва една система за музика? С тези неща, които има тази която аз предлагам.. все 1, мислете каквото искате!
 
От: Системи от 20 до 50 лв

2-рата системка е фрее само дето е с леко сменен дизайн тоест .. само хедара но както и да е..
 
От: Системи от 20 до 50 лв

2-рата системка е фрее само дето е с леко сменен дизайн тоест .. само хедара но както и да е..
Пич, ебаваш се нещо нали? Я огледай долните снимки и виж, това са файловете на първите 2 системи.... после пак ми спори


МНОГО ЗНАЕЩ.....











Сега пак ли ще ми се оплаквате готова система изтеглена от нета!
 
Последно редактирано:

Горе