Складова програма

orhideq

Active Member
Здравейте, бихте ли препоръчали складов софтуер, трябва да има общ склад , в който даа се заприхождават стоките и наа по късен етап да се пръскат към 30 обекта. Благодаря!
 
От: Складова програма

Здравейте, дълги години ползвах GenSoft MoneyWorks и смятам, че има всичко необходимо за управление на складови наличности.
 
Последно редактирано:
От: Складова програма

благодаря, ще разгледам!
 
От: Складова програма

Още един глас за Money Works. Има и безплатна версия, с уточнението, че поддържа само един склад.
Има и демо версия, която е с пълна функционалност.
 
От: Складова програма

Здравейте, бихте ли препоръчали складов софтуер, трябва да има общ склад , в който даа се заприхождават стоките и наа по късен етап да се пръскат към 30 обекта. Благодаря!

Искаш да кажеш да работи на минус в реално време, така ли
 
От: Складова програма

MicroInvest Склад Про - може да работи на минус в реално време
Може да разпръсквате стоките чрез операция трансфер, която трансферира стоки между обектите.
Може да свалите почти напълно функционално демо от сайта на производителя.
Ако имате въпроси съм на разположение.
 
От: От: Складова програма

MicroInvest Склад Про - може да работи на минус в реално време
Може да разпръсквате стоките чрез операция трансфер, която трансферира стоки между обектите.
Може да свалите почти напълно функционално демо от сайта на производителя.
Ако имате въпроси съм на разположение.

За реално време миса струва, че не равоти, поне допхреди две годин, га съм тествал сичко по програмта:wink:
 
От: Складова програма

Мистрал. Това е. По стечение на обстоятелствата не можем да избегнем да споменем Микроинвест, но толкова години вече с толкова системи (фискални) зад гърба ми, повече харесвам Мистрал! Микроинвест имат някои наистина готини неща, но от към съпорт са безобразно зле. И те си го знаят!
 
От: Складова програма

Здравейте и от мен.
Като заговорихме за Мистрал... Предстои ми отваряне на ресторант. Предишният наемател са работили с някакво Фиделио, но са във процес на прекратяване на договора. Аз лично съм се спрял на Мистрал, ще има и таблети за вземане на поръчка и така... Та въпросът е- инсталиране на Мистрал на таблет от фирмата е около 200лв. А ако ми трябват 3? Плащам си по три, или както се договоря, или има вариант да се клонира таблета? Благодаря.
 
От: Складова програма

Ясно. Утре ще отида да говоря. От сайта им нещо не ми става ясно... Мистрал ресторант- 430лв, мистрал тач- 186лв- и това предполагам е без физическото устройство. И ако ми трябва 1 пц със 4ри мобилни устройства- става дебело.
Мерси.
 
От: Складова програма

Това еднократни такси ли са за таблетите? Ако са еднократни, ти отваряш ресторант, а 570 лева ти идват в повече?
 
От: Складова програма

Трябва ти активация за колкото устройства ще се ползват. Активира се на база хардуерната защита и се ползва remote desktop.
Един съвет. Помислете за резервен таблет, ако смятате, че батериите няма да издържат продължителността на смените на сервитьорите. За подсказка ще кажа, че активацията не следи кои са устройствата, а колко се използват едновременно.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
 
От: Складова програма

Това еднократни такси ли са за таблетите? Ако са еднократни, ти отваряш ресторант, а 570 лева ти идват в повече?
Плаща се веднъж според броя на remote устройствата. Няма повиче такси.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
 
От: Складова програма

Микроинвест нещо не се разбра с компютъра, та се сетих за Елизия, доста опростена , работила съм преди, идеална за случая. Много ви благодаря!
 

Горе