Складова програма

От: Складова програма

Не са ми в по-вече, само че както вече се коментира, се сетих и за батериите, и за повреди и т.н. Не съм запознат, но според мен е нормално да си има "пакет"- до три устройства, до 5 и т.н. И би трябвало да е на лиценз, не всеки път ако се скапе таблета- да си плащаш 200 лв за инсталация.
 
От: Складова програма

Не са ми в по-вече, само че както вече се коментира, се сетих и за батериите, и за повреди и т.н. Не съм запознат, но според мен е нормално да си има "пакет"- до три устройства, до 5 и т.н. И би трябвало да е на лиценз, не всеки път ако се скапе таблета- да си плащаш 200 лв за инсталация.
Точно така. Плаща се за пакет, а не е лицензия за определени у-ва. Могат да се свържат андроид устройства, като препоръчвам 7 инчови. По-големите дисплеи са прекалено големи/тежки и не са удобни. Ако са с по-малки дисплеи пък тъч бутоните стават прекалено малки и неудобни.

Могат да се вържат и Мас у-ва, но те пък също са с прекалено големи дисплеи и тежки, съответно неудобни за сервитьорите. А и са по скъпи от андроидите.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
 
От: Складова програма

Не знам дали стана ясно. Ако ти трябват 3 таблета, купуваш лицинзия за точно три. А можеш да имаш предварително настроени 5 тавлета, като едновременно ще могат работят талкова, за колкото е активацията. Останалите за резерва в случай на повреда или свършила батерия.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
 
От: Складова програма

Не знам дали стана ясно. Ако ти трябват 3 таблета, купуваш лицинзия за точно три. А можеш да имаш предварително настроени 5 тавлета, като едновременно ще могат работят талкова, за колкото е активацията. Останалите за резерва в случай на повреда или свършила батерия.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Благодаря ти за пояснението, просто от сайта на Мистрал, не можах да се ориентирам. Там пише само- инсталиране на таблет- 186лв, или колкото беше там. Аз това не го разбирам като закупуване на лиценз. Благодаря още веднъж.
 
От: Складова програма

За всички заблудени като мене от сайта на Мистрал- софтуера не се инсталира на таблет, а на компа. В зависимост от това, колко мобилни лиценза си купил- толкова мобилни у-ва могат да се вържат с "мама" едновременно. А можеш да се свържеш и с телефон.
Някакви отзиви за "Детелина" на Eltrade?
 
От: Складова програма

За всички заблудени като мене от сайта на Мистрал- софтуера не се инсталира на таблет, а на компа. В зависимост от това, колко мобилни лиценза си купил- толкова мобилни у-ва могат да се вържат с "мама" едновременно. А можеш да се свържеш и с телефон.
Някакви отзиви за "Детелина" на Eltrade?
Явно не си чел внимателно предните ми постове. Писал съм, че устройствата се връзват по remote desctop. А лицензията е ключ за броя мобилни устройства.

Конкретно на последния ти въпрос. Детилината е скъпа и трудна. Съпорта в последствие също е скъп. Не искаш да знаеш цените.

Поздрави.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
 
От: Складова програма

Явно не си чел внимателно предните ми постове. Писал съм, че устройствата се връзват по remote desctop. А лицензията е ключ за броя мобилни устройства.

Конкретно на последния ти въпрос. Детилината е скъпа и трудна. Съпорта в последствие също е скъп. Не искаш да знаеш цените.

Поздрави.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
А всъщност според мен връзката по remote desctop е много по удобна, защото не те задължава да инсталираш софтуер на мобилпите, а само безплатно приложение за връзка с компютъра. Т.е. можеш да ползваш всяко у-во.

Ако имаш въпроси, виж подписа ми и ако желаеш ми звънни утре след 9 часа.

Поздрави

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
 
От: Складова програма

Честно казано- прочел съм го, но не съм го проумял. Текста "инсталация на таблет", ме отведе в съвсем друга пътека и... загрявам бавно.
Каквато и да е системата- най важното е да е удобна и бърза за разбиране от персонала, т.е. не да се пули две минути, докато намери бутона. И след като 98% съм убеден, че това е Мистрал, идва въпроса за мобилните у-ва. Имаме слънце, имаме "падна от джоба"- значи- durable. След кратко пресяване на 7 инчови таблети, (не говорим за китайци, там винаги се появява проблем- най- често със захранването), се спираме на Amazon Fire 7. От Амазон- цена 60 евро, молбг- 150лв. Нормално. Имаме и Amazon Fire Kids, който е идеален, но е два пъти по скъп. Според формулата value for money, има ли нещо по-добро за целта?
Знам, че това вече е офтопик, но е свързано с темата и би помогнало на някой друг.
 
От: Складова програма

Въпреки, че съм малко сърдит на Генсофт, защото си направиха платени актуализациите, то мога да препоръчам софтуера им като функционалност. В едната фирма управлява десетки доставчици, стотици клиенти и номенклатура от около 8000 продукта, заедно с няколко банки и всичко друго, което е нужнол
 
От: Складова програма

Няма значение с коя - заплаща се годишен абонамент, освен ако скоро не си си купил лицензите - тогава мисля, че имаш право на 6 месеца ъпдейти.
 
От: Складова програма

Хм. Аз ползвам безплатната версия, тъй като друга функционалност просто не ми е нужна (а и тя е достатъчно богата като функции). Ъпдейтва ми се през няколко дни и не е спирало.
 
От: Складова програма

Можеш да пробваш EnterpriseOne - онлайн базирана ERP система, която управлява и скалд, и всичко останало. Звучи скъпо, но може да се вземе и под наем (онлайн), и то дори за едно или две работни места. В такава версия си става доста достъпна.
 

Горе