Скрипт за нещо такова... ?

<div class="menu">
<div class="parent">
<div class="child"></div>
</div>
</div>

$('.parent').on("click", function(e) {
$(this).children('.child').slideToggle();
e.preventDefault();
});

Нещо такова ти трябва.

това в кой файл да го пейстна? functions.PHP ?
 
<div частта ти е маркъпа - HTML-a.
Другата част е javascript частта, тя трябва да е в .js файл, като си промениш селекторите спрямо html-a, който имаш изграден на сайта.
 
<div частта ти е маркъпа - HTML-a.
Другата част е javascript частта, тя трябва да е в .js файл, като си промениш селекторите спрямо html-a, който имаш изграден на сайта.

Вярно че е объркана работа както каза колегата по-горе.

Тези маркъпи и js файла къде да ги търся - в wp-content фолдера ли?

Не рзбраим много от JS.

CSS научих как да си редактирам стиловете, ама явно това не е от там :)
 
Javascript-a си го добавяш ти и гласиш селекторите спрямо твоя маркъп (html-а). Ако искаш ми копирай html-a тук и ще ти наглася js-то.
 
Какъв Javascript? Това е jquery стил, така че без заредана jquery библиотека ще се хванеш за палците.
 
Какъв Javascript? Това е jquery стил, така че без заредана jquery библиотека ще се хванеш за палците.
Е, jquery си е js библиотека, но стилът, както каза, е jquery, така че ще трябва да си я зареди, но съм почти сигурен, че я има заредена в сайта си. Ако пък все пак не му е нужна, лесно може да се напише в прост js стил.
 
Javascript-a си го добавяш ти и гласиш селекторите спрямо твоя маркъп (html-а). Ако искаш ми копирай html-a тук и ще ти наглася js-то.

ЪЪъъъ? Не загрявам много. Тези HTML са името на менюто и темата ли?
Менюто се казва "Menu 1" (със спейс)
Темата е: "Hotel-Melbourn"
Child-a e: "melbourn hotel child theme"


Инсталирах между другото един плъгин JinMenu и пробвах там да пейстна кода, който ми даде, но нищо не стана.

DS7T1x.jpg
 
Така само с paste няма да стане. 100% има готов плъгин, който да ти свърши работа, за да не си блъскаш главата с писане на код и персонализиране на темата.
 

Горе