Скрипт за "поръчка" или контактна форма

Izida

New Member
Интересувам се, дали съществува някакъв скрипт, който мога да използвам примерно в wp, чрез който потребители реално да поръчват даден продукт? Да си попълнят в скрипта имената, адреса, мейл, телефон и бележка...

Мерси предварително на всички!
 
От: Скрипт за "поръчка" или контактна форма

Аз не сам много компетентен по въпроса за wordpress ,но предполагам че може формата да е качена на друг сървър и да се зарежда на блога.
 
От: От: Скрипт за "поръчка" или контактна форма

Аз не сам много компетентен по въпроса за wordpress ,но предполагам че може формата да е качена на друг сървър и да се зарежда на блога.

Може, но предложи форма :wink:
А за Blogger?
 
От: Скрипт за "поръчка" или контактна форма

За контакта форма може да разгледаш този сайт emailmeform.com. Мейл формата ти си я създаваш и персонализираш, след като я създадеш ти дават линкче към нея, тя стои на тяхния сървър и с някоя функция може да я заредиш на старницата примерно. Не съм ги ползвал и незнам колко са читави давам ти го като вариянт само. :)
 
От: Скрипт за "поръчка" или контактна форма

Мерси много, ще трябва да го пробвам :)
 
От: Скрипт за "поръчка" или контактна форма

Не успях нищо да подкарам, а във форумите на wp няма никой!

Някакви други идеи?
 
От: Скрипт за "поръчка" или контактна форма

Не успях нищо да подкарам, а във форумите на wp няма никой!

Някакви други идеи?
Подозирам, че не си постала кодовете от типа [contact form [първа форма]] на правилните места.

Ако става въпрос за WPMU, активира ли за всеки блог поотделно плъгините?
 
От: Скрипт за "поръчка" или контактна форма

Не съм поставяла кодовете. Става въпрос за wp 2.7
 
От: Скрипт за "поръчка" или контактна форма

Малко наготово се чака в случая май... в темата има поне 10 работещи плъгина и а всеки си пише кое и как да се направи...
 
От: Скрипт за "поръчка" или контактна форма

Малко наготово се чака в случая май... в темата има поне 10 работещи плъгина и а всеки си пише кое и как да се направи...

Може би имаш основание, да правиш забележка, но наистина не можах да ги подкарам.
 
От: Скрипт за "поръчка" или контактна форма

Оправи настройките на сервера от Settings-Writing, най долу са ;) 100% е от там проблема :)
 
От: Скрипт за "поръчка" или контактна форма

Не съм поставяла кодовете. Става въпрос за wp 2.7
Това ще да е. Ако не поставиш кода на контактната форма, в някоя страница, пост или сайдбара, няма как да се появи от само себе си.
 

Горе