Продава се: Скрипт за публикуване във facebook страници и групи. FBsharer

garnet

Well-Known Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Какво е FBsharer?

FBsharer Ви позволява да публикувате (share) във Вашите ФБ групи и страници автоматично и по график. Това публикуване става директно от вашия компютър.

Възможности на FBsharer

  • Няма ограничение за колко ФБ акаунти да се ползва
  • Не използва ФБ приложение
  • Може да работи през прокси с възможност за отделно прокси за всеки ФБ акаунт
  • Няма ограничение за броя на страниците/групите
  • Версия за линукс* и win7/win8
  • Лесен за употреба
  • Автоматично взима номерата на Вашите страници/групи
  • Нареждане на график кога да праща с помощта на обикновен екселски файл.
  • Избор на кои страници/групи да праща
  • Може да да праща всякакви линкове или текстове
*- linux скоро

Как е рийча след публикуване с FBsharer?

След направен тест с един пост, нямащ нищо общо със страниците, рийча е следния:

98 от 520 (ок 20%)
416 от 1095 (ок 40%)
1300 от 1475 (ок 90%)

Разбира се горното зависи от много фактори но факта, че FBsharer не ползва апликация, а директно вашия акаунт вдига значително рийча.

Как се работи с FBsharer?

Налично е пълно ръководство за работа. Ще ви отнеме около 10 мин да почнете да пращате.

Колко струва?

Цената на FBsharer е $100 еднократно.
За сравнение цената на хутсуйт е мин. $19 на месец за до 50 страници/групи.

Пример: при 150 страници с FBsharer спестявате $160 за първата година и всяка следваща по $360

*-без ДДС. Ако не Ви трябва фактура това е крайна цена.

Как да платя?

Плащането е през пейпал

Мога ли да получа демо?

Да, свалете демо от ТАЗИ СТРАНИЦА

Ще Ви е нужен демо лицензен файл и парола. Вземете ги безплатно както се свържете с нас на [email protected]

Как се лицензира FBsharer?

Лиценза е за един компютър.

Въпроси?

Питайте за всичко тук.
 
Последно редактирано:
От: Скрипт за публикуване във facebook страници и групи. FBsharer

Евала, аз ще го пробвам в следващите дни :D
 
От: Скрипт за публикуване във facebook страници и групи. FBsharer

Един съвет - като се пуска един и същ линк в много страници Фб може да го засече като спам и да поиска капча... Не може ли да го направиш да се пускат различни линкове във всяка страница...

Например публикуваш в 60 страници. Идеята е да не се пуска един и същ линк през 1 мин - а да се пускат различни. Ако публикуваш веднъж на час - за едно денонощие имаш 24 линка и 60 страници - всяка минута да се пуска различен линк в различна страница.... По този начин в рамките на 1 часа на всеки 2 страници ще се пуска различен линк...
 
От: Скрипт за публикуване във facebook страници и групи. FBsharer

Идеята ми е: първия часа линк1 се пуска в странца 1 и страница 2, линк 2 се пуска в страници 3 и 4 и т.н. Втория часа линк 2 се пуска в станица1 и страница 2, линк 3 се пуска стр 2 и стр3 и т.н.
Надявам се, че разбираш какво имам предвид...
Нашето приложение публикуваше така и това се отразяваше доста добре на трафика...
 
Може да се направи, но това си е нов софтуер и няма да стане веднага.
Пробва ли го?
 
От: Скрипт за публикуване във facebook страници и групи. FBsharer

Може да се направи, но това си е нов софтуер и няма да стане веднага.
Пробва ли го?
Нямах време днес.... по-късно довечера ще го пробвам... А това това което ти казвам мисля, че всички ще го харесат - повечето колеги които работят с повече страници предпочитат точно този вариант...
 
Софта е по-изгодна алтернатива на хутсют. И там пускаш едно урл на всички/избрани страници.
Нека тука коментираме него, а за другия в другата тема.
 
От: Скрипт за публикуване във facebook страници и групи. FBsharer

Muhlizin е прав, пускам линкове в 40 станици и ако се пусне същия линк навсякъде мисля че ще се засече като спам, другия проблем е че има хора каресали 10 от тези 40 станици и едно и също отвсякъде ще му дойде множко, има го и момента че не получава известия от всяка страница но в крайна сметка ще бъде много по добре да може да се нагласят линковете да се пращат разбъркани. Успех с продажбата.
 
Re: От: Скрипт за публикуване във facebook страници и групи. FBsharer

Muhlizin е прав, пускам линкове в 40 станици и ако се пусне същия линк навсякъде мисля че ще се засече като спам, другия проблем е че има хора каресали 10 от тези 40 станици и едно и също отвсякъде ще му дойде множко, има го и момента че не получава известия от всяка страница но в крайна сметка ще бъде много по добре да може да се нагласят линковете да се пращат разбъркани. Успех с продажбата.

Не, не се засича като спам. Пробвано с 200+ групи. Верно от някои групи ме изключиха, но ФБ не засича спам.
Ако са си ваши страниците/групите няма да има проблем.
 
Re: От: Скрипт за публикуване във facebook страници и групи. FBsharer

Ето едно видео:

[video=youtube_share;DiPS4r32j2I]http://youtu.be/DiPS4r32j2I[/video]
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Скрипт за публикуване във facebook страници и групи. FBsharer

Идеята ми е: първия часа линк1 се пуска в странца 1 и страница 2, линк 2 се пуска в страници 3 и 4 и т.н. Втория часа линк 2 се пуска в станица1 и страница 2, линк 3 се пуска стр 2 и стр3 и т.н.
Надявам се, че разбираш какво имам предвид...
Нашето приложение публикуваше така и това се отразяваше доста добре на трафика...

Кое е вашето приложение ?
 
След последните промени с ФБ, програмата не се продава. Ще е налична след ъпдейт.
Ще пиша като стане.
 

Горе