Скрипт за публикуване на обяви.

misho0

Member
Колко ще струва направата на скрипт за публикуване на обяви.
Имам сайт за обяви, искам от друг сайт за обяви скрипта да взима обявата, текст, снимка, кординати и да я публикува в моят сайт.
Като да има функция да се задава по по колко обяви на час да публикува.

Да спомена само че става въпрос за сайт на английски.
 
От: Скрипт за публикуване на обяви.

Преди няколко дена тук публикувах това:
http://peter.nikolow.me/autopost-to-facebook/

Вярвам че с малко работа по системата на Др. Нагоденко може да се използва и за твоя случай. Още повече, че системите имат и RSS което прави работата улеснена...
 
От: Скрипт за публикуване на обяви.

Колко ще струва направата на скрипт за публикуване на обяви.
Имам сайт за обяви, искам от друг сайт за обяви скрипта да взима обявата, текст, снимка, кординати и да я публикува в моят сайт.
Като да има функция да се задава по по колко обяви на час да публикува.

Да спомена само че става въпрос за сайт на английски.

Еееее това вече си е наглост, не стига че самите потребители спамят обявите, ами и ти искаш да крадеш!

Направо си ме изкушаваш за червена репа, то поне да даваш източник на информацията както и да е ама ти направо си искаш кражба и то явна.
 
От: Скрипт за публикуване на обяви.

Сайта от който искам да взимам обявите е gumtree.com.au...А според теб RSS какво е...
Не искам на никой да спамя сайта, а моят сайт да си спамя....Ако платя на някой да сваля обяви от този сайт и ръчно да ги добавя в моят, как ще се нарече това.
Май всеки със сайт за обяви в началото е правил така. Така че не ми говори за наглост.
 
От: Скрипт за публикуване на обяви.

Няма значение кой е сайта!
Сайта от който искам да взимам обявите е gumtree.com.au.


RSS, взема само информацията в рсс, и поставя линк към източника. RSS е фийд, който има за цел да информира потребителите и търсачките за най-новите неща в сайта ти, не за кражба на информацията. RSS директориите, ползват само част от информацията и поставят линк към източника на информацията.
А според теб RSS какво е...

Да, пак си е спам плащаш на някой да вземе информация от примерно мен и да я сложи до теб, като така се надяваш, че ще издърпаш с нещо по-напред.
Ако платя на някой да сваля обяви от този сайт и ръчно да ги добавя в моят, как ще се нарече това.


Ами не, не всеки повечето гледат първо да си популяризират сайта за обяви, и вече самите потребители почват да си спамят сами за жалост, е не всички са такива. Иначе ако ти липсва контент напиши си 30-40 твои обяви и си промотирай сайта не кради от другите.
Май всеки със сайт за обяви в началото е правил така. Така че не ми говори за наглост.
 

Горе