Скрипт, който праща SMS с дневната печалба от AdSense

MacTeP каза:
Еми напишете им го тука на пичовете, щото усещам че пропищят: "ОТКРАДНАХА МИ АКАУНТА"...

Имената не може да се сменят маи трябва да си много глупав да пробвашда идеш в банката и да осребряваш чужд чек с чужди имена
 
coolice каза:
MacTeP каза:
Еми напишете им го тука на пичовете, щото усещам че пропищят: "ОТКРАДНАХА МИ АКАУНТА"...

Имената не може да се сменят маи трябва да си много глупав да пробвашда идеш в банката и да осребряваш чужд чек с чужди имена

Като ги помолиш ще ти сменят името, но ти задават няколко елементарни въпроса (кога е бил създаден акаунта, колко $ е бил първия ти чек ...) с които да докажеш че наистина ти си собственика на акаунта, щото мейл всеки може да им прати от твое име.
 
Този скрипт е доста добра идея, евала на този който го е създал. Само искам да помоля ако може някой да напише стъпка по стъпка как да се инсталира и настрой скрипта, понеже аз и предполагам и други незнаят как да работят с php. Благодаря предварително!
 
AxCx каза:
coolice каза:
MacTeP каза:
Еми напишете им го тука на пичовете, щото усещам че пропищят: "ОТКРАДНАХА МИ АКАУНТА"...

Имената не може да се сменят маи трябва да си много глупав да пробвашда идеш в банката и да осребряваш чужд чек с чужди имена

Като ги помолиш ще ти сменят името, но ти задават няколко елементарни въпроса (кога е бил създаден акаунта, колко $ е бил първия ти чек ...) с които да докажеш че наистина ти си собственика на акаунта, щото мейл всеки може да им прати от твое име.

То в акаунта нали пише кога и колко са ти пратили? :D
 
*********************
 
Последно редактирано:
*********************
 
Последно редактирано:
Ето една идея за php разбирачите, при която не е нужно да ползвате mail2sms. Друг вариант (любимия ми) е да ползвате mail2sms само като известие за получен email, който да проверите чрез вградения в телефона mail клиент (естествено при правилна настройка на pop3/smtp)
Ето и идеята.
http://za-bloga-mi.blogspot.com/2008/02/blog-post.html
 
Днес забелязах, че от Google са променили начина на вход в акаунта с цел подобряване на сигурността. В резултат на това този скрипт вече не работи.
 

Горе