Скучно ми е нещо - да ходим да се напием а?

AMOUN

Well-Known Member
НЯма ли едно съборче да си спретнем да се понапием с биричка бре? айде че скука .. то и темерутията си има граници :):evil::evil:8)8):twisted::twisted:
 
От: Скучно ми е нещо - да ходим да се напием а?

Може... ако не си много страшен на живо. :mrgreen:
 
От: Скучно ми е нещо - да ходим да се напием а?

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: след много бира, всичко става. 8):mrgreen:
 
От: Скучно ми е нещо - да ходим да се напием а?

за един път ставам...
 
От: Скучно ми е нещо - да ходим да се напием а?

Бах го, па що да не се напием.
Малко ми е затрупан графика относно дните за пиене, ама все пак. :)))
Може да направим нещо от сорта на ... кой изпие най-малко губи някой сайт. :D
 
От: Скучно ми е нещо - да ходим да се напием а?

Най-трезвения накрая за наказание трябва да се запише на уроци при Апостол Апостолов! По-добър стимул от това няма.
 
От: Скучно ми е нещо - да ходим да се напием а?

ТО НЕ ЧЕ НЕ ТРЕНИРАМ ВСЯКА ВЕЧЕР...
 
От: Скучно ми е нещо - да ходим да се напием а?

Най-трезвения накрая за наказание трябва да се запише на уроци при Апостол Апостолов! По-добър стимул от това няма.

Вие се подигравате с Апостол Апостолов, обаче факта, че го споменавате значи, че си е свършил работата професионално :)
 
От: Скучно ми е нещо - да ходим да се напием а?

Абе ние и радо прашката споменаваме ... макар че не е кой знае какъв провесионалист...

Хаа абе тук дойде един въпросс...

Отскоро гледам във форума и Апостола на Жумлата ... Иво Апостолов

Та се чудя дали нямат някоя роднинска връзка с Апостол Апостолов?

И още една тема ми избива отвътре като пресечна точка след студена бира и горещо капучино ... Хора които си слагат двете имена за ник или снимка собствена за аватар... не са ли под общ знаменатал като хора с психични отклонения ? Особенно ако са грозофилести... Айде на жени им е простено те си нямат друго освен гъз цици и външен вид да покажат - та са свикнали с това да се перчат ... И изобщо не е ли рано за бира?
 
От: Скучно ми е нещо - да ходим да се напием а?

Айде на жени им е простено те си нямат друго освен гъз цици и външен вид да покажат - та са свикнали с това да се перчат ...
А защо забравяш женската душевност? :)
 
От: Скучно ми е нещо - да ходим да се напием а?

моляяяяя

дай да се разходим по улиците
ти си закачи стихосбирка на врата аз ши си провися един ланец 150 грама да видим за каква душевност говорим и кой първи ша си намери свирка ...

8)8)8)
 
От: От: Скучно ми е нещо - да ходим да се напием а?

моляяяяя

дай да се разходим по улиците
ти си закачи стихосбирка на врата аз ши си провися един ланец 150 грама да видим за каква душевност говорим и кой първи ша си намери свирка ...

8)8)8)

Аз ще рецитирам и ще събера елита на София, а пък ти ще останеш без пари и ланец. :D
 
От: Скучно ми е нещо - да ходим да се напием а?

То със стихосбирки най-вероятно само баби да може да се зарибяват вече :) Виж ако имаш и S-класа към ланеца си идеален:D
 
От: От: Скучно ми е нещо - да ходим да се напием а?

То със стихосбирки най-вероятно само баби да може да се зарибяват вече :) Виж ако имаш и S-класа към ланеца си идеален:D
и що бабите пък да не искат да се возят на мерцедес:)
я по добре вървете и пийнете...
 
От: Скучно ми е нещо - да ходим да се напием а?

... по "ракийно време " в осем часа сутрин пия кафе :)
върнахте ли часовника един час назад....
 
От: Скучно ми е нещо - да ходим да се напием а?

върнахме го (е той моя от мързеливите и сам се върна :D ) иначе за напиването и аз съм навит, скачайте по колите и идвайте в гърция да се напием с узо както си му е реда :)
 

Горе