Слагане на адсенс реклами м/у публикации на Блогър

От: Слагане на адсенс реклами м/у публикации на Блогър

благодаря на ss_boy , който ми каза как става това за което попитах в горния пост

Защо не го споделиш тук . :) Аз примерно много бих искал да знам как да слагам адс. реклами в WordPress т.е да излизат преди всяка статия. Oпитах да пипам по сорса на темплейта ама нещо не се получи незнайно защо
 
От: Слагане на адсенс реклами м/у публикации на Блогър

в блогър няма нужда да пипаш сорса на тамплейта
ама що ми се струва че ти би трябвало да знаеш май имаше един блог в блогер окичен с google ads
 
От: Слагане на адсенс реклами м/у публикации на Блогър

Е за блогер знам , но за wordpress ?
 
От: Слагане на адсенс реклами м/у публикации на Блогър

А повече от 3 рекламни карета възможно ли е ?
 
От: Слагане на адсенс реклами м/у публикации на Блогър

Хех с тази отметка от бая време се преследваме, но все не можем да се намерим :p Явно м пропускала стъпката с минаването на англйски. Мерси много, беше ми изключително полезно, но и алтернативния начин - направо слагане в темплайта е много походящ. :) Относно броя на рекламите ... можеш да има по 3 максимум от всеки вид за съдържание - текстове и линкове. Това прави общо 6. Изпробвано ;)
 
От: Слагане на адсенс реклами м/у публикации

можеше да ме питаш на скайпче ама нищо нека тука го има за да може и на други да е полезно...

та въпросната отметка се появява само когато блогът е на английски език ;) това е голямия трик. от сетингс се сменя езика на блога на енглиш и я има отметката . настройваш си сичко и след това пак връщаш на бг и си готов ;)


При мен и така не става. Явно проблема е темплейта. Аз съм сложил рекламата директно в кода, но ми е интересно защо го няма като отметка?
 
От: Слагане на адсенс реклами м/у публикации на Блогър

Относно броя на рекламите ... можеш да има по 3 максимум от всеки вид за съдържание - текстове и линкове. Това прави общо 6. Изпробвано ;)


Съгласен съм, че общо са 6, но понякога ми се случва да не се визуализират всичките. Някой знае ли причината?
 
От: От: Слагане на адсенс реклами м/у публикации на Блогър

няма подходящи реклами
ако няма алтернативни така се получавА

Да това го знам, но мисля че има и друга причина. Забелязъл съм, че когато качвам повече притурки рекламите се визуализират по-трудно и понякога дори липсват.

Също и като отворя страница на която има повече публикации рекламите намаляват (не се показват всичките 6).
 
От: Слагане на адсенс реклами м/у публикации на Блогър

Следя темата с интерес
 
От: От: Слагане на адсенс реклами м/у публикации на Блогър

Защо не го споделиш тук . :) Аз примерно много бих искал да знам как да слагам адс. реклами в WordPress т.е да излизат преди всяка статия. Oпитах да пипам по сорса на темплейта ама нещо не се получи незнайно защо

и аз бих искал да знам :))
 
От: Слагане на адсенс реклами м/у публикации на Блогър

Здравейте, имам блог от 2011г. и има 40 публикации в него, кандидатствах в АдСенс и причината поради която ми отказаха кандидатурата беше "Недостатъчно съдържание" .. някой знае ли колко публикации трябва да имам в блога, за да ме одобрят?


Извинявам се, ако поста ми не е на правилното място!
 
От: Слагане на адсенс реклами м/у публикации на Блогър

Здравейте, имам блог от 2011г. и има 40 публикации в него, кандидатствах в АдСенс и причината поради която ми отказаха кандидатурата беше "Недостатъчно съдържание" .. някой знае ли колко публикации трябва да имам в блога, за да ме одобрят?


Извинявам се, ако поста ми не е на правилното място!

Няма никакво изискване за брой публикации или количество текст. По-скоро това, което гледат е качеството, уникалността, както и разнообразието.
 
От: Слагане на адсенс реклами м/у публикации на Блогър

Известни са ми случаи да одобрят AdSense акаунт с един блог в Blogger, който има само една или две страници със съдържание. Явно това е доста субективно.
 
От: Слагане на адсенс реклами м/у публикации на Блогър

Здравейте.От няколко дни (3-4) :D имам блог. Има около 15 статии и 400 посетители общо. Статиите са лично мои и са с по около 500 думи. Обаче даже не ми дава да се регистрирам в Adsense. Самият бутон не дава да бъде цъкван. До него пише: "Понастоящем блогът ви не отговаря на изискванията за AdSense." Профилът ми е от 2011г. Наистина ли няма конкретни изисквания, които трябва да следвам, за да ми даде поне да се регистрирам? Че то и след 5 години може все да не ми дава, какви са тия неща??? Дори не уточняват какво трябва да се доразвие. Голяма тъпотия.
 
От: Слагане на адсенс реклами м/у публикации на Блогър

Прати на лично въпросния блог и ще видим с какво може да ти помогнем. Или пък ако искаш го сподели тук. Така колегите ще ти дадат съвет:)
 

Горе