Следене на рекламите

Jordan Enev

Active Member
Здравейте и предварително се извинявам, че ви занимавам и ви отнемам от личното време. Въпросът ми е следният:
Когато от блоггер си добавя автоматично реклами под постовете, как мога да следя приходите им, при положение, че няма възможност да се добавят канали :rolleyes:
Благодаря предварително на всички отзовали се :)
Поздрави,
Йордан!
 
От: Следене на рекламите

мисля че сами се добавяха канали в adsense сайта, поне при мен така беше
 
От: Следене на рекламите

След като добавих реклмата под постовете, 2 часа по- късно се добави автоматично УРЛ канал, който ме устройва :) Благодаря за вниманието! :)
 
От: Следене на рекламите

Подведох ви, не ме устройва. Урл канала, следи даден адрес и всички кликове от него.
Рекламите, които добавям ръчно, нямам проблем с тях- добавям канал и ги следя, обаче тези автоматичните- нямам си на идея. Отчита ми кликовете в адсенс, но не мога да си водя статистика. Ако има някой запознат с проблема, ще се радвам да сподели решението! :)
Поздрави!
 
От: Следене на рекламите

Би трябвало в блогер да ми се добави автоматично статистика за добавените реклами, "до няколко часа"- както казват Г, но вече минаха 2 дена :)
 
От: Следене на рекламите

Както казваш, няма проблеми, обаче автоматичните реклами от блогер много добре се сливат с обстановката, а ръчно не знам как да ги добавя там :)
Горе долу, някак си нагласих нещата. Спрях се отново на УРЛ канали, но след като прочетох всичко за тях :) Грешката ми беше там, че когато добавях урл канал, изписвах сайта по следния начин: www.mysite.com (по този начин следи рекламите, единствено на началната страница). Според Г, без "www" пред сайта: mysite.com, се следят всички кликове. По този начин вече си правя сметката за кликовете.
Остава единствено да ми се интегрира адсенс профилът в блогер :)
 

Горе