Сливане на две страници

Ivan Damyanov

New Member
Купих си Фейсбук страница, обаче е с друго име и тематика и не ми дава да и сменя името и да ги слея с моята.
Успях на моята да добавя името на втората, но отново изписва съобщение, че са доста различни.
Някакви идеи или да пиша на поддръжката?
 
Здравей, за сливане на две страници ще ти е нужна фирма и бранд с facebook business manager, тоест просто обикновенни страници няма как, примерно да вземем Кока-кола, те имат 10 страници но могат да ги сливат и да съберат харесванията си, но там се иска сериозна работа.

Може да пробваш да имаш еднакви имена или: Страница версия №1 , Страница версия №1.

Поздрави,
Станимир
 
Здравей, за сливане на две страници ще ти е нужна фирма и бранд с facebook business manager, тоест просто обикновенни страници няма как, примерно да вземем Кока-кола, те имат 10 страници но могат да ги сливат и да съберат харесванията си, но там се иска сериозна работа.

Може да пробваш да имаш еднакви имена или: Страница версия №1 , Страница версия №1.

Поздрави,
Станимир
В старанието си да изглеждаш компетентен по всяка тема само се излагаш.
Пиши само ако си на 150% уверен, че не говориш глупости. По-добре 10 поста като хората от колкото 200 в стил писмо до президента с поздрав и салют накрая.
 
Здравейте, приятели, има промени както описах по-горе, преди седмица имах клиенти да слея две негови страници, казах му че няма как да стане(разбира се опцията я има, но има риск) това е защото промените не позволяват. Разбира се merge pages работи още, просто при Вас е отделен случая, пробвайте ако стане супер, но да знаете ще имате сериозни проблеми най-вероятно и за двете страници(https://www.facebook.com/help/249601088403018?helpref=related). Най-чисто е да пишете на поддръжката и да мъчете чрез индиският им съпорт да се оправите.

Поздрави,
Станимир
 
Купих си Фейсбук страница, обаче е с друго име и тематика и не ми дава да и сменя името и да ги слея с моята.
Успях на моята да добавя името на втората, но отново изписва съобщение, че са доста различни.
Някакви идеи или да пиша на поддръжката?
Привет, колега.
Сливането на две страници може да стане само ако са със сходни имена, както ти дава пример фейсбук на съобщение.
Сиреч, ако си купил страница Кока-Кола и друга Мерцедс-Бенц и продавача на Кока-Кола ти е намазал ските, че ще я преименуваш и ще я слееш с другата - bad news,няма да стане.

Аз съм го правил и то много пъти, но страниците, примерно, са били все за Мерцесес. Да кажем, че имаш Мерцедес-Бенз и Мерцедес е най яката марка. П
Втората може да бъде преименувана като първата, а след това да си слееш без последици. Цялото упражнение ми е отнемало около седмица. Като когато започне сливането, то е процес - ще ти остане едната страница, която в началото ще е с 5 човека, като рефрешнеш със 100, после 1000 и тн докато не ги слее и не събере всички хора. Сливането е хубав процес, защото известява хората и се присещат за страницата ти, може да кликнат на нея, да я разгледат и да ти скочи малко рийча.
 
Здравейте, приятели, има промени както описах по-горе, преди седмица имах клиенти да слея две негови страници, казах му че няма как да стане(разбира се опцията я има, но има риск) това е защото промените не позволяват. Разбира се merge pages работи още, просто при Вас е отделен случая, пробвайте ако стане супер, но да знаете ще имате сериозни проблеми най-вероятно и за двете страници(https://www.facebook.com/help/249601088403018?helpref=related). Най-чисто е да пишете на поддръжката и да мъчете чрез индиският им съпорт да се оправите.

Поздрави,
Станимир
Благодаря, смених имената на двете страници долу горе еднакви да са, опитах сливане , но моментално отказаха.
Сега обжалвам - ако откажат да ги публикуват какво става и как се процедира?!
 
Привет, както казах няма защо да те лъжа :), ако стане ще е магия и после ще има проблеми, аз не пиша нито говоря празни приказки, няма защо да трупам празни мнения. Пиши им и трябва повече товар и ще стане, но не се знае. Има друго имената трябва поне месец да са еднакви, няма как сменяш го днеска и утре дават сливане. :) Дано да съм помогнал.

Поздрави,
Станимир
 
Привет, както казах няма защо да те лъжа :), ако стане ще е магия и после ще има проблеми, аз не пиша нито говоря празни приказки, няма защо да трупам празни мнения. Пиши им и трябва повече товар и ще стане, но не се знае. Има друго имената трябва поне месец да са еднакви, няма как сменяш го днеска и утре дават сливане. :) Дано да съм помогнал.

Поздрави,
Станимир

Привет,
не съм съгласен с това, че трябва известно време да са с новите имена. Както казах - смяна със сливане съм го правил за седмица.
 
5 дена никаква вест от Фейсбук относно непубликуването на двете страници.
Обжалвах ама доста се бавят и клиентите ми се чудят какво става, някакъв бърз метод за контакт с тях и ефективен?!
 
В крайна сметка възстановиха и двете страници, но отказаха да ги слеят.
Ще почакам месец да видим.
 
А каква бе конкретната причина за отказа - както са описали колегите по-горе (разлика в имената и тематиката на страниците) или нещо по-различно?
 
Имената трябва да са на 100% еднакви и на двете страници. Когато се опиташ да преименуваш втората страница, която искаш да слееш с другата няма да ти позволи, защото в фейсбук ще излезне "Имате вече такава съществуваща страница". Втората страница трябва да се прехвърли на друг акаунт като админ, да се преименува и след това да се върне в основния акаунт - така няма проблеми.

Няма как да преименуваш страница на един път.
Ако имаш основна страница :
"Шибам John Galt"
Имаш втора страница, която искаш да слееш с друга като :
"Обичам BDSM"

Ако искаш да слееш "Обичам BDSM" с "Шибам John Galt"
Трябва да направиш следното :
Преименуваш страницата "Обичам BDSM Шибам John Galt" - просто добавяш.
Така след 7 дни, ще можеш да преименуваш страницата отново и изтриваш пак с преименуване "Обичам BDSM", остава само "Шибам John Galt" ---> Прехвърляш я на основния акаунт и сливаш.
 
Ооо Матейчо. Разбрах най-накрая защо си оплешивял толкова млад. Не е заради скам прогнозките, ами заради това да се напъваш да мислиш оригинални имена на фб странички. Явно много умствен капацитет ти е изяло, че чак косата ти заминала. <3

Имам познати в сферата с възстановяване на коса, мога да ги уговоря срещу VIP Ultra Giga Special абонамент за скам прогнозките ти, да заблестиш отново с козинка на главата, та да не ти е хладно зимата. <3 Само за теб го правя това, да знаеш!
 
То, то това не си го избираш тъпак. :D :D Хахаха, смятай за какво ме редиш. Нема ти дойде акъла
 

Горе