Сливане на страници или прехвърляне на фенове - как?

Firefly

Well-Known Member
Някой успявал ли е да слее две страници? Или по някакъв друг начин да прехвърли феновете от едната към другата? Чета за Merge pages опцията, но при мен не се показва на нито една страница и не мога да разбера защо.
 
От: Сливане на страници или прехвърляне на фенове - как?

FB засича автоматично по името на страниците дали са годни за сливане.

Отиди на: страницата с повече фенове /merge и виж дали ще ти изкара опцията да я слееш със страницата, която искаш.

Само те моля - чети внимателно.

Преди беше както казвано, но да не стане объркване и аз да съм виновен :)

+ https://www.facebook.com/help/249601088403018/

Поздрави.
 
От: Сливане на страници или прехвърляне на фенове - как?

Аз имам десетина страници, от тях искам да слея две, едната със 100 фена, другата с 6000. На нито една не ми дава опцията Merge. Не трябва ли все пак да ми я даде и тогава да се види кои страници могат да се слеят и кой не... Не ги разбирам тея опции във Фейсбук, при някои ги има, при други ги няма...
 
От: Сливане на страници или прехвърляне на фенове - как?

Би било хубаво да дава опцията, кои страници могат да се слеят и кой не, ама не я дава :/
И аз сега тествах на няколко със сходни имена, но не.
 
От: Сливане на страници или прехвърляне на фенове - как?

Освен, че имената им трябва да са еднакви и информацията за страницата - дескрипшъна трябва да е еднакъв.
 
От: Сливане на страници или прехвърляне на фенове - как?

По какво се преценява дали имената си пасват? Освен това първо трябва да направя инфото еднакво в страниците и тогава да чакам да ми се покаже линк Merge или? Като гледам няма да стане номера - тоя Фейсбук на моменти е доста неадекватен с ограниченията си.
 
От: Сливане на страници или прехвърляне на фенове - как?

Имената трябва да са с минимална разлика - 1 символ е ок.
Напиши описанието на 1-та страница и след това копи-пейст в другата. После им смени имената (щом 1-та страница ти е със 100 фена не трябва да имаш проблем със смяна на името), с минимална разлика, примерно "Супер страница" и "Суперр страница". След като ти се появи опцията за сливане ще имаш право да избереш коя към коя страница да присъединиш. Страницата, която ще се влее към основната ще изчезне, т.е. ще загубиш цялото ѝ съдържание и просто хората ще бъдат прехвърлени в тази, която си решил да бъде основна.

Не се отчайвай, пробвай няколко пъти и си отваряй очите на 10. Всичко трябва да е 1:1. Много често се пропуска нещо.

Успех!
 
От: Сливане на страници или прехвърляне на фенове - как?

Мммда, но аз искам голямата да я слея в малката, а нея няма как да я преименувам така.
 

Горе