Сливане на страници - проблем

TaloV

Well-Known Member
Здравейте,

Опитвам се да слея 2 мои страници, които са с еднакви имена и ми излиза това съобщение:
Страниците не може да се слеят
An error has occurred while merging pages. This may be caused by your attempt to merge too many pages.

Някакви идеи как мога да ги слея по друг начин и да реша този проблем?
 
Първо трябва да разбереш от къде идва проблема.
1.Сливал ли си тези две страници с други страници, преди да дойде този момент?
2.Сигурен ли си, че имената на тези две страници са едно към едно ? - Провери , дали не си написал някоя буква на латиница, която може да замени българската буква.
3.Провери дали страниците не са ти ограничени по някакъв начин. Ако над страницата като си влезнал като админ ти излезе какъвто и да било червен текст, това означава, че имаш ограничения.
4.Провери дали някоя от страниците не се оправлява от баннат "ads" акаунт.
5.Провери дали има други администратори,модератори и т.н в страниците. Когато сливаш две страници, мисля че, само ти трябва да си администратор и като цяло в "Page Roles".
 
Първо трябва да разбереш от къде идва проблема.
1.Сливал ли си тези две страници с други страници, преди да дойде този момент?
2.Сигурен ли си, че имената на тези две страници са едно към едно ? - Провери , дали не си написал някоя буква на латиница, която може да замени българската буква.
3.Провери дали страниците не са ти ограничени по някакъв начин. Ако над страницата като си влезнал като админ ти излезе какъвто и да било червен текст, това означава, че имаш ограничения.
4.Провери дали някоя от страниците не се оправлява от баннат "ads" акаунт.
5.Провери дали има други администратори,модератори и т.н в страниците. Когато сливаш две страници, мисля че, само ти трябва да си администратор и като цяло в "Page Roles".

Привет, мен също ме интересува този въпрос. По - скоро искам да направя глобална FB страница, но доколкото разбрах, трябва да направя 2-3 страници и после да се слеят, за да стане глобална. Моля за съвет, ако сте запознат как да процедирам? Да направя страниците с еднакви имена примерно ххх.bg xxx.ro xxx.gr или кой ще е правилния начин, за да може после да ги слея в една глобална и от там да ги администрираме. П.С. Търся и човек с дълбоки познания в Social media marketing-a да изградим стратегия за начало на новия ни проект. Благодаря.
 
Привет, мен също ме интересува този въпрос. По - скоро искам да направя глобална FB страница, но доколкото разбрах, трябва да направя 2-3 страници и после да се слеят, за да стане глобална. Моля за съвет, ако сте запознат как да процедирам? Да направя страниците с еднакви имена примерно ххх.bg xxx.ro xxx.gr или кой ще е правилния начин, за да може после да ги слея в една глобална и от там да ги администрираме. П.С. Търся и човек с дълбоки познания в Social media marketing-a да изградим стратегия за начало на новия ни проект. Благодаря.
Ако ще правиш нещо в дългосрочен план. Прави го на една страница - АКО не си започнал. България, Гърция, Румъния, няма значение, страницата така или иначе има автоматичен преводач за всички националности. Ако не си запознал, не рискувай да правиш 3 отделни страници, а направи една и рекламирай и в трите държави. Ако фейсбук решат да си променят правилата, ще изгориш. На фейсбук не може да се разчита в дългосрочен план. За това лично те съветвам, ако не и започнал - направи го на една страница.
 
Здравей, благодаря за отговора. Не съм започнал нищо. Днес само създадох страницата, но не е видима. Просто като име я създадох. Няма да правя нищо без да се консултирам и да направя стратегия, после да изготвим брандинга и първите постове, корици и всичко и тогава. Аз точно това искам с една страница и да се трупат лайковете на всички фенове там, но когато влезеш от дадена територия да ти зарежда твоите постове на твоя език. Както е страницата на Coca Cola във FB например. Има 100+ милиона фена, което е ясно, че не са от БГ само :) и ти показва постовете само на български когато влизаш от България и т.н за отделните страни. Не знам дали ще се получи така, както казваш. Ако ти ги разбираш нещата или може някой да ме насочи да ползвам услугите на специалист ще се радвам да ми пишете на лично. Проекта ще стартира с youtube канал, Instagram, Facebook и Twitter. Така, че ще трябва да се начертае стратегията и после вече ще работим по изпълнението.
 
Последно редактирано:

Горе